Kaip pasirinkti ir nustatyti „Solo 401(k)“ tiekėją jūsų smulkiajam verslui

Solo 401 (k) yra pensijų taupymo planas, skirtas savarankiškai dirbančiam arba individualiam verslo savininkui (ir sutuoktiniui, jei taikoma). Šis individualus 401 (k) planas vadinamas skirtingais pavadinimais, įskaitant Single (k)®, savarankiškai dirbančius asmenis 401 (k), asmenis 401 (k) arba vieno dalyvio 401 (k).

Solo 401 (k) planas suteikia visus tuos pačius privalumus, kaip ir didesni, tradiciniai 401 (k) planai. Tai taupymo priemonė, skirta dalyviams investuoti įmokas iš savo atlyginimo. Atlikdami tiek darbdavio, tiek darbuotojo vaidmenis, individualūs 401 (k) planai leidžia savarankiškai dirbantiems verslo savininkams maksimaliai padidinti savo įmokas išėjus į pensiją. Tada pavieniai verslo savininkai gali sutaupyti papildomai, atėmę šias 401 (k) įmokas kartu su visomis plano išlaidomis kaip verslo išlaidas.

Kaip pasirinkti „Solo 401k“ tiekėją

Kai kurie išėjimo į pensiją planų teikėjai tikisi, kad verslo savininkai peršoks administracines kliūtis, kurios atima daug laiko ir energijos. Svarbu išsiaiškinti, kiek pastangų reikia norint nustatyti 401(k) ir ką reikia padaryti. Ieškokite 401 (k) plano, kurį būtų paprasta nustatyti ir kurį intuityvus naudoti jūsų darbuotojai.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti:

 • Ar plano kaina yra prieinama?
 • Ar yra švietimo išteklių?
 • Ar yra internetinis portalas, leidžiantis lengvai valdyti planą?

Į ką atsižvelgti renkantis Solo 401k tiekėją

Ieškodami Solo 401k teikėjo, reikia atminti keletą dalykų:

 • Įmonės poreikiai. Ar jums reikia lankstaus plano? Didesnės įmokų ribos? Darbo užmokesčio integravimas? Pensinio išsilavinimo ištekliai?
 • Planuoti išlaidas. Kainos etiketė turėtų būti vienas iš pirmųjų dalykų sąraše, kai sprendžiate, kurį teikėją pasirinkti, nes tai gali turėti didelį skirtumą, kiek pinigų kiekvienų metų pabaigoje atsidurs jūsų kišenėje. Taikant fiksuotus mokesčius ilgainiui sutaupoma daug daugiau pinigų nei procentais pagrįstas mokestis, kuris imamas pagal santaupų sumą.
 • Galimas paramos lygis. Ar galite savarankiškai tvarkyti savo pensijų administravimą? Ar jums reikia paslaugų teikėjo, siūlančio tvarkyti įrašus?

Kas daro puikų solo 401k tiekėją?

Norite teikėjo, kuris siūlo šiuos dalykus:

 • Maži, fiksuoti mokesčiai. Kuo mažesni mokesčiai, tuo daugiau jūsų pinigų bus skirta investicijoms ir bus galima išeiti į pensiją.
 • Puikus klientų aptarnavimas. To prireiks, jei turite klausimų dėl planų nustatymo ar keitimo arba jei kyla problemų dėl jūsų paskyrų.
 • Įvairūs investavimo variantai. Ieškokite tiekėjo, siūlančio rinktis nuo raktų, iš anksto sukurtų investicijų portfelių iki įvairių akcijų, obligacijų, investicinių fondų, ETF ir kt., tiems, kurie renkasi savarankišką investiciją.
 • Plano plano lankstumas: jūsų verslas bėgant metams išliks toks pat, o jūsų pensijų planas turėtų būti pritaikytas. Jei norite pridėti darbuotojų, pakeisti nuostatas ar atlikti kitus pakeitimus, šios parinktys turi būti prieinamos.

Kaip nustatyti savo Solo 401k

Solo 401k nustatymas neturi būti painus procesas. Su „Ubiquity“ lengva pradėti. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti ir nustatyti „Solo 401k“:

 • Naudokite mokesčių kredito skaičiuoklę, kad sužinotumėte, kaip vyriausybės kreditai gali padėti sumokėti už jūsų plano mokesčius
 • Norėdami nustatyti, kiek galite sau leisti sutaupyti iš kiekvieno atlyginimo, naudokite atlyginimo skaičiuoklę

Kalbant apie smulkaus verslo 401 (k) planus, deramas patikrinimas reikalauja, kad palygintumėte įvairius planus ir nustatytumėte geriausius pagal jūsų poreikius. Apsvarstykite paslaugų teikėjus, kurių specializacija yra smulkaus verslo išėjimo į pensiją planai, o ne tie, kurių pagrindinis dėmesys skiriamas draudimui ar darbo užmokesčiui. Atidžiai palyginkite kiekvieną įvairių planų aspektą, kad suprastumėte paslaugų lygį ir išlaidas.

Galiausiai nepamirškite apie terminus

Norėdami sudaryti mokestinių metų planą, įmonės savininkas turi pasirašyti plano dokumentą iki paskutinės įmonės mokestinių metų dienos, kad galėtų įnešti įnašą už tuos metus (pvz., kalendorinių metų verslui iki gruodžio 31 d.). Dokumentas turi būti pasirašytas iki gruodžio 31 d., norint sumokėti įnašus už tuos metus. Planus galima atidaryti ankstesniais plano metais, jei jie atidaromi iki mokesčių pateikimo termino. Visi įnašai turi būti sumokėti iki įmonės federalinės pajamų mokesčio deklaracijos termino, įskaitant pratęsimus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Ubiquity solo 401(k) pasiūlymus, susisiekite su mumis šiandien.

„Ubiquity“ nėra registruotas investicijų patarėjas ir jokia čia pateiktos medžiagos dalis neturėtų būti suprantama kaip teisinė ar mokesčių konsultacija. Pasitarkite su savo finansų planuotoju, advokatu ir (arba) mokesčių konsultantu.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *