Kaip pasirinkti tinkamą išėjimo į pensiją planą jūsų smulkiajam verslui

Smulkaus verslo išėjimo į pensiją planai yra puikus būdas paskatinti darbuotojų lojalumą, sutaupyti savo pensijai ir sumažinti metų mokesčių naštą. Geriausias būdas pasirinkti tinkamą išėjimo į pensiją planą jūsų smulkiajam verslui yra dirbti su mažo mokesčio 401 (k) teikėju, pvz., „Ubiquity“, kuris gali padėti jums užduoti tinkamus klausimus ir pritaikyti taupymo priemonę, atitinkančią visus jūsų poreikius. Planai skiriasi priklausomai nuo įmokų sumų, kas gali prisidėti (darbdavys ar darbuotojas), ir administravimo reikalavimus. Renkantis įmonės pensijų planą, reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių.

Smulkaus verslo išėjimo į pensiją planų tipai

Kadangi socialinė apsauga pakeičia tik apie 40% darbinių pajamų, daugumai žmonių reikės kaupiamosios pensijos sąskaitos, kad būtų galima finansuoti norimą gyvenimo būdą. Smulkaus verslo išėjimo į pensiją planavimo galimybės apima:

 • Nustatytų įmokų planai / 401(k)s: Nustatytų įmokų planai išlieka populiarūs tarp mažų įmonių, nes juose siūlomi dideli limitai ir paprastai juos valdo trečiosios šalies administratorius, o tai sumažina riziką darbdaviams ir padidina lankstumą bei paramą darbuotojams.
  • 2024 m. darbdaviai gali įnešti iki 61 000 USD į 401 (k) planą ir 6 500 USD pasivijimo įmokų 50 metų ir vyresniems asmenims. Šie planai gali būti įgyti, o tokiu atveju darbdavio įmokos tampa prieinamos tik po tam tikro metų skaičiaus. Darbuotojai negali prisidėti prie plano.
  • 2024 m. 401(k) leidžia darbuotojams sutaupyti iki 20 500 USD ir iki 6 500 USD 50 metų ir vyresniems įmokas. Darbdaviai taip pat gali prisidėti prie planų, kurių bendras likutis yra 61 000–67 500 USD. Nors planai turi išlaikyti kasmetinius nediskriminavimo testus, „saugaus uosto“ nuostatos įtraukimas gali padėti sušvelninti šį reikalavimą, jei darbdavys sutinka į planą įtraukti bent 3 % darbuotojo atlyginimo arba pasirenka atitinkamą formulę.
 • Individualios išėjimo į pensiją sąskaitos (IRA): IRA yra populiari tarp mažų įmonių dėl lengvo ir ekonomiško sąrankos, nors kai kurios IRA turi aukštesnes ribas nei kitos.
  • Darbo užmokesčio atskaitymas IRA yra finansuojamas darbuotojų ir automatiškai perveda pinigus iš kiekvieno atlyginimo į fondą. Didžiausia įmoka 2024 m. yra 6 000 USD (+ 1 000 USD 50 metų ir vyresniems asmenims).
  • Supaprastinta darbuotojo pensija (SEP) IRA leidžia darbdaviams įnešti į sąskaitą tam tikrą darbuotojų atlyginimo procentą, nors jis turi būti vienodas kiekvienam darbuotojui. Ši suma kiekvienais metais gali skirtis, priklausomai nuo įmonės pelno. 2024 m. darbdaviai gali įtraukti iki 25% darbuotojų kompensacijos į planą iki 61 000 USD; tačiau savanoriškas darbuotojo atlyginimo atidėjimas ir įmokos, skirtos pasivyti, neleidžiamos.
  • Galiausiai, taupymo skatinimo planas (PAPRASTAS) IRA leidžia darbdaviui ir darbuotojui mokėti iki 14 000 USD 2024 m., o 3 000 USD pasivyti 50 metų ir vyresniems asmenims. Jei darbuotojai prisideda, darbdavys privalo sumokėti dolerį už dolerį pirmiesiems 3% darbuotojų atlyginimų. Jei darbuotojai neprisideda, darbdaviai turi įnešti 2% darbuotojų atlyginimo iki maksimalios ribos.
 • Nustatytų išmokų planai / pensijos: Nedaug darbdavių (apie 14 proc.) šiais laikais siūlo klasikinį tradicinį pensijų planą. Nors kai kuriose sąjunginėse pramonės šakose vis dar galite rasti neterminuotų susitarimų, jie yra neįprasti mažoms įmonėms dėl išlaidų.
  • Turėdami grynųjų pinigų likučio pensiją, darbuotojai gali pasirinkti vienkartinę išmoką arba mėnesines išmokas išėjus į pensiją. 2024 m. darbuotojai galėtų atidėti iki 245 000 USD per metus į pensijų fondą, kuriam taikomi mokesčiai, tačiau planas turės išlaikyti nediskriminavimo testą, kuris parodytų sąžiningas įmokas visiems darbuotojams. Be šios pašalpos, darbuotojai ir darbdaviai taip pat gali prisidėti prie 401 (k) s.

Nepriklausomai nuo to, kokį pensijų kaupimo planą pasirinksite, jūs ir jūsų darbuotojai turėsite galimybę sumažinti apmokestinamąsias pajamas už metus, kai padidinsite savo pinigus su atidėtu mokesčiu.

Mokesčių pranašumai ir kitos lengvatos smulkaus verslo išėjimo į pensiją planuose

Kam mokėti daugiau mokesčių nei reikia? Be taupymo ateičiai, smulkaus verslo 401(k)s leidžia šiais metais sumažinti mokesčių naštą. Sumokėsite mokesčius už pinigus, kai jie išimami išėjus į pensiją, po daugelio metų kaupimo palūkanų ir lizdo kiaušinio auginimo.

Apsvarstykite šiuos 401k mokesčių pranašumus smulkaus verslo savininkams:

 • Darbdaviai ir darbuotojai gali atskaityti įmokų sumas iš apmokestinamųjų metų pajamų.
 • Įmonės naudojasi mokesčių kreditu, lygiu 50% naujo plano pradžios išlaidų (iki 500 USD) trejus metus.

Ir darbuotojams yra privalumų:

 • Mažas ir vidutines pajamas gaunantys darbuotojai gali gauti 10–50% (iki 2000 USD) kaip „taupymo kreditą“.
 • Galima pridėti Roth programą, leidžiančią darbuotojams mokėti įmokas atskaičius mokesčius ir išsiimti be mokesčių.

Smulkaus verslo išėjimo į pensiją planavimo klausimai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Renkantis tinkamą verslo planą, paklauskite savęs:

 • Ar man reikia didelių limitų, kad pagrindiniai darbuotojai ir savininkai galėtų prisidėti maksimaliai?
 • Ar nerimauju dėl darbuotojų kaitos ir noriu atlyginti už lojalumą teisių suteikimo grafiku?
 • Ar noriu sumažinti atsakomybę ir padidinti investicijų pasirinkimo lankstumą?
 • Ar noriu pasiūlyti atitinkamas lėšas, kad paskatinčiau dalyvauti plane?
 • Ar man patogu kasmet įnešti tą pačią sumą, ar noriu, kad ji skirtųsi atsižvelgiant į pelną?
Taip pat patikrinkite2024 m. įstatymas „Setting Every Community Up for Retirement Enhancement (SECURE)“ buvo pirmasis…

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *