Kaip pradėti 401 (k) jūsų smulkiajam verslui

Kartu su konkurencinga kompensacija ir patikimomis sveikatos priežiūros išmokomis, pensinio taupymo paketo, pvz., 401(k), pasiūlymas yra labai svarbus būdas didelėms ir mažoms įmonėms pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus.

Plano įgyvendinimas yra labiau prieinamas nei bet kada anksčiau, ir jūs gausite mokesčių kreditą plano paleidimo išlaidoms ir mokesčių atskaitą už sumokėtas išlaidas.

Bet kaip pradėti 401 (k) savo smulkiam verslui? Štai žingsnis po žingsnio apžvalga, nuo ko pradėti, ir atsakymai į kai kuriuos dažniausiai užduodamus darbdavių DUK.

5 žingsniai, norint pradėti 401 (k) jūsų smulkiajam verslui

IRS griežtai reguliuoja 401 (k) kūrimo ir priežiūros procesą. Todėl daugelis mažų įmonių perduoda darbą išmanančiam smulkaus verslo finansų patarėjui, kad šis sudarytų ir administruotų išėjimo į pensiją planą visą jo gyvenimą.

Vis dėlto kiekvienas savininkas turėtų suprasti, kaip pradėti savo smulkųjį verslą 401 (k):

  • Nuspręskite, kurį planą turėtumėte sukurti

Ar pasiūlysite tradicinį, paprastą ar saugaus uosto 401 (k) planą? O gal jums tinkamiausias paprastas IRA planas. Galima rinktis iš daugybės 401 (k) planų tipų, todėl labai svarbu atlikti namų darbus ir nustatyti planą, atitinkantį jūsų tiesioginius poreikius ir ilgalaikius tikslus.

  • Supraskite savo patikėtines pareigas

Nors nesate atsakingas už tai, kaip veikia jūsų darbuotojo 401 (k) atrankos, esate atsakingas už patikėtinio veikimą. Tai reiškia, kad esate teisiškai įpareigotas pasirinkti savo 401 (k) planą kaip asmuo, atsakingas už rūpestį ir pasitikėjimą savo darbuotojais.

Dalis savo patikėtinio įsipareigojimų yra sukurti plano turto patikos fondą ir paskirti bent vieną patikėtinį, kuris valdytų plano investicijas, platinimą ir kitą veiklą. Tai padeda užtikrinti, kad lėšų naudojimas būtų naudingas tik jūsų darbuotojams ir jų naudos gavėjams.

  • Sudarykite 401 (k) plano dokumentą

Šiame dokumente pateikiama išsami jūsų plano informacija pagal IRS. Jame turėtų būti informacija, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) informaciją apie jūsų pasitikėjimą, patikėtinius, jūsų įnašų planus ir kt.

  • Sukurti organizuotą apskaitos procesą

Jūs parengėte plano dokumentą ir patvirtinote jį IRS. Dabar labai svarbu vesti kruopščius įrašus, kuriuose dokumentuojama to plano eiga, įskaitant informaciją apie plano vertes ir darbuotojų įmokas. Be to, turite reguliariai atnaujinti dalyvių surašymo ir užimtumo duomenis, kad įsitikintumėte, jog jie vis dar turi teisę gauti 401 (k) išmokas.

  • Sukurkite išsamų informacijos paketą savo plano dalyviams

Įstatymas reikalauja, kad darbdaviai savo dalyviams pateiktų informaciją apie plano veikimą, jo ypatybes ir naudą. Taip pat svarbu atskleisti informaciją savo darbuotojams ir IRS apie bet kokius mokesčius ir investicijų pakeitimus (jei taikoma).

DUK norint pradėti smulkųjį verslą 401(k)

K.) Kiek kainuos 401 (k) įsteigimas mano smulkiam verslui?

Pradiniai mokesčiai paprastai svyruoja nuo 500 USD iki 3 tūkst. Kiek mokėsite, priklauso nuo pasirinktų išmokų tipo, jūsų verslo dydžio, konsultacijų mokesčių, susijusių su jūsų išėjimo į pensiją paslaugų teikėju (jei taikoma), ir dar daugiau. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia, norėdami gauti Darbo departamento pensijų plano mokesčių ir išlaidų vadovą.

Kl.) Kiek laiko užtrunka, kol smulkioji įmonė įsteigia 401 (k)?

Viskas priklauso nuo jūsų kruopštumo. Jei pateiksite savo planą su trūkstama arba neišsamia informacija, tai gali reikšti keletą daug laiko reikalaujančių procedūrų su įgyvendinimo specialistu, kad būtų įkelta teisinga informacija. Taip pat galite mokėti mokesčius dėl klaidų, kurias netyčia padarėte, neskubėdami išsiaiškinti savo plano.

K.) Kiek turėčiau prisidėti prie plano?

Galite prisidėti tiek, kiek norite, neviršydami IRS apribojimų. Atminkite, kad darbdavio įmokos yra atskaitomos iš jūsų smulkaus verslo federalinių mokesčių deklaracijų. Lygiai taip pat svarbu pagalvoti apie teigiamą poveikį, kurį suderinimas arba pelno pasidalijimas turės moralei, santykiams su darbuotojais ir darbuotojo finansinei būklei.

K.) Kiek dalyviai turėtų prisidėti?

Dalyviai gali prisidėti tiek, kiek nori, laikydamiesi IRS apribojimų. Skatinkite savo darbuotojus ištirti galimas investavimo galimybes ir supažindinkite juos su 401(k) pranašumais, kad patogiai išeitų į pensiją taptų realybe.

K.) Kokios yra 401(k) priežiūros išlaidos?

Kai pasirinksite 401 000 savo smulkiajam verslui ir pradėsite jį veikti, turėsite sumokėti mokesčius, susijusius su vykdomomis operacijomis, paslaugomis, investicijomis ir išlaidomis už suderintus įnašus.

Pradedant 401(k) gerėja darbuotojų moralė, o tai pagerina išlaikymą ir gebėjimą pritraukti naujų talentų. Tai taip pat padeda prisidėti prie jūsų ir jūsų darbuotojų finansinės gerovės. Išmanantys „Ubiquity“ specialistai yra čia, kad padėtų jūsų smulkiajam verslui pritaikyti nebrangų, lengvai valdomą pensijų planą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *