Kaip pradėti 401 (k) mano smulkiajam verslui

Smulkaus verslo 401(k) yra puikus būdas parodyti savo komandai, kad jums rūpi jų ateitis.

401(k)s ne tik idealiai tinka moralei gerinti ir atsidavusiai darbo jėgai išlaikyti, bet ir suteikia naudos išėjus į pensiją ir sutaupant mokesčių. Niekada nebuvo geresnis laikas pradėti 401 (k), nes įmonės, kuriose dirba mažiau nei 100 darbuotojų, gaus iki 5 000 USD metinį mokesčių kreditą, kuris kompensuotų administracinių mokesčių išlaidas pirmuosius trejus metus.

Norėdami pradėti 401 (k) planą savo smulkiam verslui, turėsite:

 • Apsvarstykite, kokio plano norėtumėte.
 • Raskite tinkamą 401(k) teikėją, atitinkantį jūsų poreikius ir tikslus.
 • Nustatykite, ar atitiksite, sukurkite plano dokumentą ir nustatykite turto pasitikėjimą.
 • Sukurkite apskaitos sistemą.
 • Praneškite darbuotojams apie jų dalyvavimo galimybes.
 • Laikykitės savo plano.

Apsvarstykite, kokio 401 (k) plano norėtumėte.

Yra keletas 401 (k) planų tipų:

Tradicinis 401(k)s

Daugelis įmonių pasirenka tradicinį 401(k), kad pasiūlytų darbuotojams kelias investavimo galimybes ir taupymo būdą pensijai su mokesčių lengvatomis. Daugelis darbdavių suderina darbuotojų įmokas ir išskaito dalį darbuotojų atlyginimų iš savo mokestinių įsipareigojimų už metus. Taikant tradicinį planą, mokestis už tuo metu į sąskaitą įtrauktas pajamas nėra mokamas, o mokesčiai sumokami tada, kai pinigai išimami išėjus į pensiją.

2022 m. limitas yra 20 500 USD, plius 6 500 USD, jei esate 50 metų ar vyresni ir norite maksimaliai sutaupyti vėliau žaidime.

Roth 401(k)s

Daugumoje planų yra galimybė mokėti mokesčius tada, kai įvedate pinigus į sąskaitą, o ne tada, kai juos išimate. Tai vadinama Roth indėliu.

Kaip ir neatidėliojant mokesčius, Roth 401 (k) įmokas į planą moka darbuotojai, atskaitydami iš darbo užmokesčio. Tačiau Roth įmokos yra išskaičiuojamos iš darbo užmokesčio, apskaičiavus darbo užmokesčio mokesčius. Investicinės pajamos iš Roth įmokų auga atidėtais mokesčiais, kol jos laikomos plane, kaip ir tradicinės neatskaičius mokesčių. Šie pinigai gali būti visiškai išgryninti be mokesčių, kai taupytojas išeis į pensiją.

2022 m. visų 401 (k) įnašų limitas yra 20 500 USD, pridėjus 6 500 USD, jei esate 50 metų ar vyresni. Tai apima ir Roth, ir neatskaičius mokesčių.

Safe Harbor 401(k)s

„Safe Harbor 401(k)“ idealiai tinka daug uždirbantiems asmenims, norintiems agresyviai investuoti į išėjimo į pensiją sąskaitą. Skirtingai nuo tradicinių planų, „Safe Harbor“ nereikia išlaikyti atidėjimo ir atitikties diskriminacijos testų, kad įrodytų, jog tai naudinga visiems darbuotojams, o ne tik aukštą atlyginimą gaunantiems vadovams. Darbdaviai gali pasirinkti mokėti 3% neprivalomą įmoką arba iki 6% atitiktį.

2022 m. verslo savininkai, turintys saugaus uosto planus, gali įnešti iki 61 000 USD ir 6 500 USD pasivijimo įnašą 50 metų ir vyresniems savininkams.

PAPRASTAS 401(k)s

SIMPLE 401(k) yra IRA ir 401(k) hibridas. Šios sąskaitos leidžia apeiti atitikties testus ir, jei reikia, darbuotojams suteikia galimybę pasiimti paskolas iš savo sąskaitų. Darbuotojams suteikiamos teisės iš karto, o darbdaviai gali mažiau lanksčiai prisitaikyti.

2022 m. didžiausia įmoka yra 14 000 USD ir 3 000 USD pasivijimo įnašai 50 metų ir vyresniems žmonėms.

Solo 401(k)s

Galite atidaryti 401 (k) sau (ir sutuoktiniui ar partneriui), net jei neturite kitų darbuotojų kaip individualaus savininko, laisvai samdomo darbuotojo ar pradedančiojo verslininko. Galite mokėti įmokas kaip darbdavys ir darbuotojas, kad maksimaliai padidintumėte mokesčių lengvatas.

61 000 USD įmokų limitas (plius 6 500 USD 50 metų ir vyresniems žmonėms) 2022 m. yra didesnis nei naudojant SEP IRA.

Raskite tinkamą 401(k) teikėją, atitinkantį jūsų poreikius ir tikslus.

Vis dar nežinote, kuris planas jums tinka? mūsų 401 (k) vadovas, kaip rasti tinkamą 401 (k) planą jūsų smulkiajam verslui.

401 (k) plano teikėjas padengia administracinę plano sudarymo ir vykdymo naštą, kuri gali apimti:

 • Automatinė registracija
 • Pagalba darbuotojams
 • Paskolos administravimas
 • Pasitikėjimo nustatymas
 • Mokesčių deklaravimas

Už šią paslaugą galite mokėti mėnesinį mokestį. Kai kurie 401 (k) teikėjai dirba su pageidaujamais brokeriais, o kiti siūlo laisvę pasirinkti bet kurį brokerį. Priklausomai nuo brokerio, šis finansų patarėjas gali pasirinkti plano investicijas arba padėti plano dalyviams pasirinkti savo investicijas.

Nustatykite, ar atitiksite, sukurkite plano dokumentą ir nustatykite turto pasitikėjimą.

Tada turėsite apsvarstyti: kiek jūsų darbuotojai nori investuoti į savo 401 (k) s? Kiek esate pasirengęs prisidėti? Atminkite, kad bet kokios jūsų įmokos gali būti išskaičiuotos kaip verslo išlaidos.

Didžiausia įmoka yra 61 000 USD darbuotojams iki 50 metų ir 67 500 USD 50 metų ir vyresniems darbuotojams. Priklausomai nuo nustatyto 401(k) tipo, gali būti taikomos tam tikros taisyklės. Galite pasirinkti suderinti 50 centų už dolerį, dolerį į dolerį, procentą nuo atlyginimo arba iki tam tikrų ribų.

Visa tai turėtų būti aiškiai išdėstyta teisiškai įpareigojančiame plano dokumente, kurį surašė finansų įstaiga ir planą tvarkyti įgaliotas specialistas. Šiame dokumente taip pat bus paaiškinti darbuotojų tinkamumo arba teisių suteikimo reikalavimai, įmokų sumos ir paaiškinimas, kaip bus atliekamos įmokos ir paskirstymai. Turtui laikyti reikės įsteigti patikos fondą.

Sukurkite apskaitos sistemą.

Jums reikės sistemos, skirtos sekti darbdavio ir darbuotojo įmokas, pajamas ir nuostolius, planuoti investicijas, išlaidas ir paskirstymus. Daugelis paslaugų teikėjų, įskaitant daugumos planų tipų „Ubiquity“, įrašus tvarko jūsų vardu. Kitu atveju galite apsvarstyti darbo užmokesčio apskaitos programinę įrangą arba SaaS darbo užmokesčio apskaitos paslaugas.

Praneškite darbuotojams apie jų dalyvavimo galimybes.

Darbuotojai gali dalyvauti jūsų dosnioje paskatoje tik tada, kai žino, kad ji egzistuoja. Plano teikėjas gali suteikti jums medžiagos, apibūdinančios plano privalumus, ypatybes ir darbuotojų teises, kurias galėsite išplatinti. Siekiant maksimaliai padidinti dalyvavimą, gali būti rengiami darbuotojų seminarai ir pristatymai.

Laikykitės savo plano.

Visiems planams reikia pranešti apie plano informaciją darbuotojams, mokėti plano teikėjo mokesčius, suvestines ataskaitas plano dalyviams ir užpildyti 5500 formą IRS.

Kai kuriems planams gali prireikti faktinio atidėjimo procento (ADP) ir faktinio įnašo procento (AKP) nediskriminavimo testų, kuriuose būtų lyginami aukštą atlyginimą gaunančių darbuotojų ir mažai atlyginančių darbuotojų atlyginimų atidėjimai.

Kiek darbuotojų reikia norint turėti 401 (k) planą?

Siekdamos kompensuoti naujo plano administravimo išlaidas, įmonės, kuriose dirba mažiau nei 100 darbuotojų, per trejus metus gali gauti iki 5 000 USD per metus mokesčių kreditą (iš viso 15 000 USD). Be to, per trejus metus galite gauti papildomų 500 USD per metus mokesčių kreditą, jei į savo planą įtrauksite automatinio registravimo funkciją. Tačiau galite pradėti 401 (k) planą, net jei nėra kitų darbuotojų, išskyrus jus patį arba jus ir jūsų sutuoktinį!

Paplitusi klaidinga nuomonė, kad 2022 m. tik didelės ir vidutinės įmonės gali sau leisti pasiūlyti 401 (k) savo darbuotojams. Anksčiau 401 (k) paslaugų teikėjai mažosioms įmonėms taikydavo didžiulius mokesčius. Dabar galite dirbti su „Ubiquity“, kad surastumėte smulkaus verslo 401(k)s, kurie yra lengvi ir įperkami, taikant vieną fiksuotą mėnesinį įkainį ir be valdymo mokesčių, todėl galite padidinti 401(k) nemokant daugiau.

Kiek darbdavys turėtų prisidėti prie plano?

Įprasta darbdavio kaina yra 50 centų už dolerį iki 6% darbuotojo atlyginimo. Kita dažna atitikimo formulė yra doleris į dolerį iki 3% darbuotojo atlyginimo. Maždaug ketvirtadalis smulkaus verslo savininkų visiškai nesiūlo, bet gali skirti pelno pasidalijimo įnašus už gerus metus.

Kokie yra 401 (k) plano pranašumai, palyginti su kitomis išėjimo į pensiją galimybėmis?

401 (k) planas gali pasiūlyti jūsų smulkiajam verslui unikalių pranašumų, palyginti su kitais pensijų taupymo planais. Apsvarstykite:

Mokesčių lengvatas taupymas išėjus į pensiją: Didžiausias 401 (k) pasirinkimo pranašumas, palyginti su kitomis išėjimo į pensiją parinktimis, pvz., SIMPLE IRA, SEP IRA ar pelno pasidalijimo planu, yra jums leidžiamos mokesčių lengvatos santaupos. Sutaupę daugiau sukuriate didesnį pensinio lizdo kiaušinį jūsų ateičiai, bet taip pat padeda sutaupyti šiandien. Sutaupę dešimtis tūkstančių neatskaičius mokesčių dolerių, jūsų apmokestinamos pajamos sumažės keliais skliaustais, o tai reiškia, kad kiekvienais metais mokėsite mažesnę savo pajamų dalį.

2022 m. asmenys prie savo 401 (k) planų gali prisidėti iki 20 500 USD. Darbdaviai, siūlantys atitinkamas ar ne pasirenkamas įmokas, gali padidinti šią sumą iki daugiausiai 61 000 USD. Taupytojai, kuriems yra 50 metų ar vyresni, taip pat gali sumokėti 6 500 USD pasivijimo įnašą, viršijantį šias ribas. Darbdaviams leidžiama nustatyti savo atitikimo formules, tačiau jie turi išlaikyti kasmetinius nediskriminavimo testus, kad užtikrintų sąžiningumą visų darbuotojų atžvilgiu.

Palyginimui, 2022 m. tradicinė IRA riba yra 6 000 USD, o 50 metų ir vyresniems asmenims leidžiama sumokėti 1 000 USD. Galite atidėti daugiau naudodami SIMPLE IRA (14 000 USD + 3 000 USD pasivijimas) arba SEP IRA (61 000 USD + 1 000 USD pasivijimas). Štai įspėjimas: nors SEP IRA turi aukštą ribą, tik darbdavys gali prisidėti prie šios ribos, ir kad ir kokią kompensacijos dalį darbdaviai norėtų prisidėti prie savo planų, jie taip pat turi prisidėti už kiekvieną reikalavimus atitinkantį darbuotoją.

Darbdavio atitinkamos įmokos: Atitinkami įnašai yra didžiausia 401 (k) planų nauda. Paprastai darbdaviai sumokės nustatytą procentą nuo savo darbuotojų įmokų. Pavyzdžiui, asmuo, uždirbantis 50 000 USD per metus, su 100 % atitikimu iki 3 % 401 (k) plano, gali tikėtis gauti papildomus 1 500 USD iš darbdavio, jei asmuo taip pat prisidės tiek pat.

Tinkamumas: Kiekvienas 21 metų ar vyresnis, atitinkantis darbdavio paslaugų reikalavimus, gali sutaupyti maksimalią pinigų sumą 401(k), nesvarbu, kiek uždirba. Norėdami įnešti visą sumą į IRA, sąskaitų turėtojai turi turėti pakeistas pakoreguotas bendrąsias pajamas, kurių vertė mažesnė nei 129 000 USD (vienkartinė) arba 204 000 USD (bendra). Įmokos pradedamos palaipsniui mažinti viršijant šias sumas, ir jūs negalite įmokėti, kai jūsų pajamos pasiekia 144 000 USD (vienas) arba 214 000 USD (bendras).

Investicijos: 401 (k) plano dalyviai paprastai apsiriboja savo darbdavių pasirinktomis investavimo galimybėmis – paprastai įvairiais investiciniais fondais – tačiau tai yra gana saugūs statymai, siūlantys stabilią grąžą. IRA paprastai leidžia pasirinkti didesnį investavimo pasirinkimą, įskaitant visą akcijų, obligacijų, kompaktinių diskų, investicinių fondų, ETF ir kt. Tačiau be žinių apie investavimą šios galimybės gali būti rizikingesnės.

Susisiekite su Ubiquity ir sužinokite, kaip 401 (k) planą įgyvendinti vos per 15 minučių.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *