Kaip protingai investuoti 5 žingsniais?

Investavimas iš pradžių gali atrodyti didžiulis, tačiau tai neturi būti bauginanti patirtis. Jei atliksite savo tyrimus ir deramai nuodugniai atliksite savo tyrimus, turėtumėte gerai pasiruošti sveikos ir tvirtos finansinės ateities link. Ar ką tik pritraukėte kapitalą verslui ir dabar norite sužinoti kaip protingai investuoti? Tada perskaitykite šį straipsnį.

1. Sumokėkite skolas

kredito kortelės skolos skaičiuoklė

Blogos skolos – tai nereikalingos skolos, kaip naujas automobilis ar naujausio modelio išmanusis telefonas, kurio neprireikė, bet vis tiek nusprendėte atsiskaityti kreditine kortele. Mes neturime omenyje studentų paskolų ar hipotekos paskolų.

Jei turite blogą kredito kortelės skolą, prieš pradėdami investuoti turėsite ją sumokėti. Tam yra rimta priežastis. Kreditinės kortelės ima palūkanas. Jei jūsų kredito kortelės likučiui taikoma 18% palūkanų norma, prarasite daugiau pinigų, nei galite uždirbti iš investicijų.

Todėl pirmiausia sumokėkite savo skolas, kad visi pinigai, kuriuos galite nukreipti į savo investicijas, tikrai tik uždirbtų jums pinigų ir padidintų jūsų banko sąskaitas.

Be to, verta paminėti, kad turėtumėte padaryti viską, ką galite, kad išvengtumėte įprastų pinigų spąstų, į kuriuos žmonės dažnai patenka. Pinigų spąstai – tai viskas, kam išleidžiate sunkiai uždirbtus pinigus, ko tikrai negalite sau leisti arba kurių jums nereikia, kad galėtumėte neatsilikti nuo kitų.

Tai dalykai, kurie atims visas jūsų santaupas, kad neliktų ką investuoti. Išleisk pinigus protingai Tai vienas iš svarbiausių žingsnių, kurių galite imtis, kad atsidurtumėte kuo geresnėje finansinėje padėtyje prieš pradėdami investuoti.

Tai gali jus sudominti: Kaip tvarkyti savo mėnesines sąskaitas?

2. Sukurkite skubios pagalbos fondą

Jei supratote, kaip protingai išleisti pinigus, tikėtina, kad sugalvojote, kaip juos sutaupyti. Kaip rodo pavadinimas, skubios pagalbos fondas yra dalis santaupų, kurias atidėjote kritinei situacijai.

Gera mintis 3–6 mėnesių pragyvenimo išlaidas įtraukti į savo skubios pagalbos fondą (tai gali būti tiesiog taupomoji sąskaita), taip būsite apsaugoti, jei atsitiks kažkas neįprasto ar netikėto (pvz., pandemijos).

Neatidėliotinos situacijos gali pasireikšti dėl automobilio gedimo, netikėto atleidimo iš darbo ar nenumatytų medicininių išlaidų. Neatidėliotinos pagalbos fondas taip pat bus naudingas recesijos atveju. Net jei jums nereikės tuo pasinaudoti, būsite ramūs žinodami, kad prireikus yra „pagalvėlė“.

3. Sukurkite investicijų planą

Prieš investuodami pinigus, turėtumėte turėti aiškų planą, ko norite pasiekti ir kaip ketinate tai padaryti. Čia yra investicijų plano sudarymas. Geriausias investavimo planas yra tas, kuris atitinka jūsų gyvenimo būdą, todėl atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad pasirinktumėte sėkmės kelią:

  • Įvertinkite savo dabartinę finansinę padėtį, kad suprastumėte, kokią riziką galite prisiimti.
  • Nusistatykite savo tikslus ir per kiek laiko realiai juos pasieksite.
  • Sužinokite, kokios investicijos ir strategijos yra geriausias būdas patekti ten, kur norite.

Aiškus investavimo planas suteiks daug aiškumo, kai pradėsite investuoti.

4. Nustatykite terminą ir pasirinkite investavimo tikslą

kalendoriaus laikrodžio skaičiuoklė

Atėjo laikas nustatyti savo finansinius tikslus. Kam taupai ir investuoji? Kiek reikės? Jei taupote savo vaiko koledžui, jums reikės kitokios sumos nei tuo atveju, jei kauptumėte tik savo pensijai.

į. Trumpalaikė investicija

Jei žinote, kad jums prireiks pinigų po kelerių metų, jūsų strategija bus šiek tiek kitokia. Paprastai tai būna tada, kai perkate akcijas, kurių pajamos per trumpą laiką turėtų pralenkti visą rinką.

Tai taip pat žinoma kaip augimo investicija. Kai kurios trumpalaikės investavimo strategijos apima investavimą į tarpusavio skolintoją arba pinigų įdėjimą į taupomąją sąskaitą.

b. Ilgalaikė investicija

Tai taip pat žinoma kaip „pirk ir laikykite investavimą“ ir tikriausiai yra labiausiai paplitusi investicija, pavyzdžiui, išėjus į pensiją. Jūs žinote, kad esate tai ilgą laiką. Ši strategija apima akcijų pirkimą dabar ir jų laikymą metų metus, kai tikimasi, kad jų vertė bus didesnė. Kitos ilgalaikės investavimo strategijos apima nekilnojamąjį turtą.

5. Sumažinkite mokesčius ir kitas išlaidas

Investicinės išlaidos, ty mokesčiai, gali žymiai sumažinti jūsų pelną. Taigi įsitikinkite, kad nesate apgauti. Yra daug įvairių mokesčių rūšių – nuo ​​sąskaitos priežiūros išlaidų iki administravimo mokesčių. Ir yra daugybė būdų, kaip juos sumažinti ar net visai jų išvengti!

Kiekvienas investicijų rūšis moka savo mokesčių rinkinį. Tačiau tai yra dažniausiai pasitaikantys dalykai, kuriuos pamatysite:

  • Sąskaitos priežiūros mokesčiai: Paprastai metinis mokestis yra mažesnis nei 100 USD. Šis mokestis paprastai atleidžiamas, kai pasieksite minimalų likutį savo investicinėje sąskaitoje.
  • Komisiniai: fiksuota suma už operaciją arba fiksuota suma ir procentas už operaciją. Ši suma skirsis priklausomai nuo fondų, į kuriuos investuosite.
  • Administravimo arba patarėjo mokesčiai: mokestis, mokamas jūsų sąskaitas tvarkančiam patarėjui. Per metus gali padidėti tūkstančiai, o viso to galima išvengti, jei tvarkysite savo paskyrą.

Iki šiol mes jums parodėme 5 protingi investavimo būdai. Investavimas yra kaip važiavimas dviračiu: kai išmoksi tai daryti, jis liks su tavimi visam gyvenimui. Ir laikui bėgant tapsite turtingesni. Tikimės, kad ši informacija buvo naudinga ir įdomi!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *