Kaip smulkiajam verslui sekasi 2024 m.?

Mažos įmonės, veikiančios 2024 m. pandemijos metu, susidūrė su iššūkiu, kaip niekas kitas. Priverstinis uždarymas, darbuotojų karantinai, naujos sveikatos gairės ir netikrumas dėl to, kas ateis, įtempė finansus ir paskatino įmonių savininkus iš esmės pakeisti savo veiklą ir rasti kūrybiškų sprendimų, kad išliktų konkurencingi.

Mažos įmonės yra naujoviškos ir atsparios.

Nepaisant visų 2024 m. ir 2024 m. pradžios nesėkmių ir kliūčių, mažos įmonės pasirodė esančios tvirtos ir atsparios. „Bank of America“ tyrimo duomenimis, 60 % įmonių tikisi, kad šiais metais jų pajamos padidės, o tai yra beveik dvigubai daugiau nei praėjusiais metais. Be to, 62 % apklaustų įmonių įdiegė naujus skaitmeninius įrankius, kad galėtų geriau prisitaikyti prie pandemijos sąlygų, kurių daugelis, jų manymu, tęsis ir ateityje. Šios verslo strategijos apima:

  • Bendravimas su darbuotojais virtualiai
  • Priima daugiau atsiskaitymų be grynųjų pinigų
  • Bendravimas su klientais virtualiai
  • Plėsti buvimą socialinėje žiniasklaidoje

Kitos naujoviškos strategijos, leidusios smulkaus verslo savininkams išgyventi, yra šios:

  • Inovacijų diegimas
  • Biudžetų mažinimas
  • Laikinai uždaromas ir (arba) ribojamas darbo laikas
  • Naujų praktikų, pvz., nuotolinio darbo / atsiėmimo / pristatymo, diegimas

Apskaičiuota, kad mažiausiai pusė JAV smulkiojo verslo savininkų ėmėsi EIDL arba PPP paskolos, kad tuo tarpu padidintų savo finansus.

Elektroninė prekyba išlieka tvirta.

Pirkėjai apsipirko internetu. Remiantis „Digital Commerce 360“, 2024 m. elektroninė prekyba išaugo maždaug 44 procentais iki 861 milijardo dolerių.

Klientai mieliau duos vietoje.

Amerikiečiai labai myli mažas įmones. Atsiradus galimybei, 83 procentai vartotojų teigia, kad nori pirkti iš vietinio verslo, o ne iš didelės korporacijos. Panašiai 84 procentai žmonių teigė, kad mokėtų daugiau, kad paremtų vietos verslą.

Įdarbinti yra nepaprastai sunku.

Atsigaunant ekonomikai, daugelis darbuotojų nusprendė likti namuose ir laukti, o vietoj to rinkti vyriausybės pašalpas. Daugiau nei 40 procentų darbo vietų nėra užimtos, nepaisant to, kad įmonės siūlo didesnį atlyginimą, pasirašo priedus, nuotolinius pasirinkimus, mokamas atostogas ir lankstų darbo laiką.

401 (k) planai išlieka didžiausia nauda.

401 (k) pensijų taupymo programa yra viena iš privilegijų, kuri išliko nuolat populiari ir beveik tikėtasi. Be sveikatos draudimo, smulkaus verslo 401(k)s yra labiausiai paplitusi nauda – gyvybės ir ilgalaikio neįgalumo draudimas.

Beveik pusė smulkaus verslo savininkų siūlo savo darbuotojams išėjimo į pensiją planus, o trečdalis smulkaus verslo savininkų tikisi įvesti lengvatą per ateinančius 12 mėnesių. Ne tik darbdaviai jaučiasi atsakingi už bendrą savo darbuotojų gerovę, bet 76 procentai darbuotojų mano, kad jų darbdaviai prisiima tam tikrą atsakomybę, kad jiems būtų lengviau kaupti pensijai.

Praėjusiais metais buvo daug pakilimų ir nuosmukių, tačiau tik 11,5 procento smulkaus verslo planų sumažino arba sustabdė savo 401 (k) planą atitinkantį įnašą. Palyginimui, keturis kartus daugiau smulkaus verslo darbdavių pakeitė 401 (k) planus per Didžiąją 2008–2009 m. nuosmukį.

Rungtynių sustabdymas tiesiogiai koreliavo su plano dalyvavimo ir atidėjimo rodiklių sumažėjimu; 72,9 procento įmonių, sustabdžiusių rungtynes, sumažėjo dalyvavimas, palyginti su 14,4 procento įmonių, kurios laikėsi nuoseklaus plano.

Geroji pusė yra tai, kad 60 procentų tų, kurie sumažino arba sustabdė savo 401 (k)s, sako, kad planuoja atkurti įmokas 2024 m., o iki 2024 m. gegužės mėn. 30 procentų tai jau padarė.

Smulkaus verslo darbdaviams dar niekada nebuvo pigiau pasiūlyti taupymo pensijai planą, ypač kai jie dirba su „Ubiquity“, pirmaujančiu administratoriumi, dirbančiu tik su mažomis įmonėmis. Įmonės gali gauti iki 5000 USD per metus mokesčių kreditų pirmaisiais metais, kad kompensuotų naujo plano išlaidas. Jie gali gauti dar 1500 USD per trejus metus, pasirinkę „automatinį registravimą“, taip pat nurašyti visas atitinkamas įmokas, sumokėtas į darbuotojų sąskaitas iš apmokestinamojo pelno.

Susisiekite su „Ubiquity“, kad sužinotumėte, kaip pradėti 401 (k) planą savo smulkiam verslui. Jau daugiau nei du dešimtmečius mažoms įmonėms ir individualiems verslininkams teikėme įperkamus fiksuoto mokesčio taupymo pensijai planus!

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *