Kaip sumokėti skolą teisme per stebėjimo procesą?

Mokėjimo įsakymas yra teisminė procedūra, kuria siekiama pagreitinti skolų išieškojimą. Subjektas arba asmuo, reikalaujantis pinigų, pateikia teismui prašymą dėl skolų išieškojimo teismine tvarka. Jei turite stebėjimo bandymą, Paaiškinsime, kaip sumokėti skolą teisme ir ką daryti, jei negalite jos sumokėti.

Stebėjimo bandymo etapai

Visų pirma, turėtumėte žinoti, kaip veikia stebėjimo bandymas.

Stebėjimo bandymą sudaro du etapai:

  • A pirmasis prašymo etapas, kai pinigų reikalaujantis subjektas ar asmuo siunčia šį prašymą teismui. Šioje peticijoje nustatoma skolininko tapatybė, jo nuolatinė gyvenamoji vieta ir skolos suma bei kilmė. Ši skola turi būti įrodyta patvirtinančiais dokumentais.
  • Teismui patenkinus prašymą, antrasis etapas. Nuo šio momento turite 20 darbo dienų nuspręsti, ką daryti. Turi 3 variantai:
    • Mokėti
    • Nemokėti
    • Prieštarauti prašymui

Jei moki kreditoriaus reikalaujamus pinigus, Teismas iškels bylą ir užbaigs stebėjimo procesą.

Jei nemoki pinigų, reikalingų per šias 20 dienų, Kreditorius inicijuos priverstinį jūsų turto vykdymą ir pradės areštą viskas, kas nurodyta (banko sąskaitos, darbo užmokestis, pensija, būstas, automobilis…) skolai išieškoti.

Kitas variantas yra prieštarauja prašymui pradėti teisminį patikrinimą. Tokiu atveju prieš 20 dienų turite atvykti į teismą ir raštu nurodykite priežastis, kodėl nesate skolingas. Yra keletas priežasčių prieštarauti stebėjimui.

Kaip sumokėti skolą teisme?

Šiuo atveju mes sutelksime dėmesį į pirmąjį variantą: sumokėti skolą.

Jei teisėjas nuspręs, kad kreditoriaus pateikti dokumentai yra teisingi, jis pareikalaus sumokėti skolą ne vėliau kaip per 20 darbo dienų. Šis mokėjimas turi būti patvirtintas teisme.

Apie mokėjimo prašymą bus pranešta skolininko adresu. Šį pranešimą pasirašys ir jį įteikęs asmuo, ir skolininkas.

Tuo atveju, jei skolininkas nenori gauti mokėjimo nurodymo arba atsisako jį pasirašyti, jis bus informuotas, kad Rezoliucija yra jūsų žinioje teismo įstaigoje. Jei asmens tuo metu nėra namuose, mokėjimo prašymas taip pat gali būti įteiktas bet kuriam darbuotojui, šeimos nariui ar kartu su juo gyvenančiam asmeniui. Tuo atveju, jei prašyme nurodytas adresas nėra dabartinis skolininko adresas, dabartinė skolininko buvimo vieta bus sužinota pasinaudojus viešais įrašais.

Jeigu skolininkas įvykdo mokėjimo prašymą, Kai tik atliksite šį mokėjimą teismui, byla bus iškelta. Skolininkas sumokės skolą teisme ir šios Jie išsiųs pinigų sumą kreditoriui. Savo ruožtu skolininkas gaus mokėjimą patvirtinantį dokumentą.

Skolininkas taip pat turi padengti visas turėtas išlaidasnebent pateisinate, kad negalėjote sumokėti skolos anksčiau.

Sumokėjus skolą ir padengus palūkanas bei bylinėjimosi išlaidas, Teisingumo administracija nutrauks stebėjimo procesą.

Kalbant apie šio teismo išlaidas, reikia atsižvelgti į tai Esant didesniems nei 2000 eurų skoliniams ieškiniams, advokato įsikišimas bus privalomas.

bet, Kas atsitiks, jei po stebėjimo bandymo negalėsite sumokėti? Jūs turite galimybę pasinaudoti Bendrovės privalumais ir panaikinti savo skolas.

Pašalinkite savo skolas Bendrovei

Jei turite keletą skolų ir negalite jų sumokėti: venkite Jūsų turto arešto Bendrovei.

Šis įstatymas leidžia bet kuriam nemokiam asmeniui visiškai teisėtai sumažinti arba panaikinti savo skolas, jei tenkinami reikalavimai gauti naudą iš Bendrovės. Taip išvengsite stebėjimo sprendimų ir jūsų turto arešto.

Susisiekite su mumis paskambinę 930 502 305 ir informuosime nemokamai Bendrovėje.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *