Kaip susidoroti su finansine įtampa pandemijos metu?

Ši pandemija daugeliui buvo stiprus smūgis, ypač ekonomikos srityje. Tūkstančiai žmonių liko be darbo, o po to neišvengiamai pateko į gilų susirūpinimą. Štai kodėl mūsų „Bloga“ Peru įmonė, kuri suteikia jums greitas paskolas, jums pasakys kaip susidoroti su finansine įtampa kai jūsų pajamos yra mažos dėl COVID-19.

1. Priimkite esamą situaciją

Didžioji dalis streso sukeliamo nerimo kyla dėl to, kad nežinome, kas nutiks dėl koronaviruso ar kiek laiko viskas bus kitaip. Net žmonės, kurie vis dar turi stabilias pajamas, yra linkę nerimauti dėl pinigų neaiškiais laikais.

Jei vis labiau nerimaujate dėl savo pinigų, inventorizuokite sąskaitas, kurias turite sumokėti, ir finansiniai ištekliai ką tu turi. Greičiausiai praeityje, kaip ir mes visi, susidūrėte su finansinėmis problemomis, todėl pagalvokite, kas jums padėjo su jomis susidoroti, ir pažiūrėkite, ar galite tą patį padaryti dabar.

Galbūt jus domina: Kaip tvarkyti savo mėnesio sąskaitas?

2. Atpažinkite savo emocinius veiksnius

Nustatykite ir venkite situacijų, kurios gali sukelti trumpalaikių ir ilgalaikių problemų. Galbūt esate vienas iš žmonių, kurie perka, kai patiriate stresą, arba galbūt galvojote apie savo nekilnojamojo turto pardavimą. Kad ir kas tai be būtų, neleisk emocijoms tave užvaldyti ir privers jus priimti blogus sprendimus.

Nesunku papulti į pagundą leisti pinigus didžiąją dienos dalį būnant namuose, tačiau pirkdami šiuos nereikalingus pirkinius sumažinsite savo finansines galimybes.

Tuo metu mus visus paveikė lygis, kuriuo ši pandemija paveikė ir paveikė visą pasaulį. Jei manote, kad naujienos ir socialinė žiniasklaida daro neigiamą poveikį jūsų sveikatai, atsiriboti nuo jų yra gera idėja, nes visada galite ieškoti sveikesnių alternatyvų, kad neatsiliktumėte nuo naujienų.

3. Likite aktyvūs

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *