Kaip sutaupyti daugiau 2024 m. naudojant 401 (k)

Smulkaus verslo darbdaviai ir darbuotojai, turintys 401 (k) planą, 2024 m. gali sutaupyti daugiau nei vienu būdu:

Didesnė taupymo galimybė: IRS padidino metinių įmokų limitus, kad padėtų jums daugiau. Galbūt norėsite pakoreguoti išskaitymą iš darbo užmokesčio pagal padidintą limitą ir iki jums tinkančios sumos.

Išmanioji taupymo strategija: „Ubiquity“ planuose numatyta, kad priemoka į darbuotojų įmokas įtraukiama, nes premija yra įtraukta į kompensaciją W2 formose. Darbdaviai gali sudaryti alternatyvius susitarimus raštu su darbuotojais, kurie pasirenka kitas galimybes. Darbuotojai taip pat gali pakeisti savo išskaitymą internetu tam tikram darbo užmokesčiui.

Sumažinkite mokesčius: Bet kokie pinigai, kuriuos įnešate į 401 (k), mokesčiai atidedami iki išėmimo išėjus į pensiją, todėl jūsų apmokestinamos pajamos sumažinamos suma, kurią įnešate į 401 (k)!

Smulkaus verslo 401(k) yra idealus būdas susikurti nemažą turtą išėjus į pensiją naudojant investicijų grąžą ir sudedant palūkanas. Protingas ikimokestinių dolerių naudojimas taip pat gali palengvinti jūsų 2024 m. pajamų mokesčio naštą.

Kaip sutaupyti daugiau pensijai naudojant 401 (k) 2024 m

IRS 401(k) santaupų limitas 2024 m. padidėjo 2 000 USD iki 22 500 USD. 2024 m. 50 metų ir vyresniems asmenims mokamas pasivykimo įnašas padidės 1 000 USD, todėl tie, kurie atitinka reikalavimus, gali sutaupyti dar 7 500 USD. Svarbu pažymėti, kad 401 (k) plano įmokos gali būti atliekamos neatskaičius mokesčių dolerių, todėl kuo daugiau įnešate, tuo mažesnės jūsų metinės apmokestinamos pajamos. Net 1000 USD gali pakakti, kad sumažintumėte mokesčių kategoriją ir jūsų pajamų, mokamų IRS, procentą.

Darbdaviai turi galimybę savo nuožiūra pridėti iki 43 500 USD įmoką į darbuotojo sąskaitą. Be to, jei esate smulkaus verslo savininkas, turintis Solo 401(k), galite prisidėti prie savo plano ir kaip darbuotojas, ir kaip darbdavys – iki didžiausios 66 000 USD sumos 2024 m. Jūsų sutuoktinis gali prisijungti prie plano ir galbūt atnešti pinigų. jūsų namų ūkiui iki 132 000 USD. Be šių maksimalių limitų, leidžiama sumokėti 7 500 USD pasivijimo įnašą (50 metų ir vyresniems asmenims).

IRA limitai taip pat didėja 2024 m. Naujas maksimalus 49 metų ir jaunesnių santaupų skaičius yra 6500 USD. Tie, kuriems sukako 50 metų ir vyresni, gali padėti papildomai 1000 USD. Naudodami 401 (k), o ne IRA, galite sutaupyti daugiau ir kovoti su bet kokia infliacija.

Kiek turėčiau atidėti, kad maksimaliai išnaudočiau 401 (k) 2024 m.?

Investuotojai, jaunesni nei 50 metų, kurie moka kas dvi savaites, turės sutaupyti maždaug 845 USD už atlyginimą, kad 2024 m. pasiektų 22 500 USD įmokų į pensiją ribą.

Kiekvienas, sulaukęs 50 metų ir vyresnis, norintis gauti naudos iš pasivijimo premijos, turės sutaupyti maždaug 1153 USD už atlyginimą.

Kokias strategijas žmonės naudoja siekdami maksimaliai sutaupyti pensijai?

Yra daugybė strategijų, kurios gali padėti sutaupyti daugiau, kad išeitumėte į pensiją 2024 m., pavyzdžiui:

  • Apsvarstykite galimybę nustatyti automatinį išskaitymą iš savo darbo užmokesčio tiesiai į savo pensijų sąskaitą, kad sutaupytumėte net negalvodami.
  • Nustatykite automatinį pelno dalių ir premijų pervedimą į savo 401 (k) išskaitydami atlyginimą
  • Atidžiai išnagrinėkite savo mėnesio išlaidas ir sukurkite biudžetą, kuris padėtų sumokėti bet kokią kredito kortelės skolą, kad išvengtumėte tų įkyrių palūkanų.
  • Atšaukite nereikalingas arba nepanaudotas narystės prenumeratas
  • Naudokite apsipirkimo programėles, kad pasinaudotumėte išpardavimais ir akcijomis, kad sutaupytumėte išlaidų, kurias paveikė infliacija (sveiki, 8 USD kiaušinių dėžutė)

Kaip galiu pakeisti savo 401(k) atidėjimo rinkimus 2024 m.?

Darbuotojai gali bet kada prisijungti prie savo „Ubiquity“ paskyros ir pakeisti atidėjimo rinkimus. Rėmėjai gaus pranešimą arba patikrins savo darbdavio informacijos suvestinę, kad peržiūrėtų atitinkamus atnaujinimus, kad galėtų perduoti šiuos pakeitimus darbo užmokesčio teikėjui.

Kaip paslaugų teikėjas ir administratorius, „Ubiquity“ siūlo 401 (k) planus, skirtus mažoms įmonėms. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie tai, kaip šiais metais maksimaliai sutaupyti 401 (k).

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *