Kaip sužinoti, ar turiu teisę gauti paskolą? 4 veiksniai

Išankstinė kvalifikacija į a Asmeninė paskola Tai trumpa procedūra ir išankstinis kredito patvirtinimo proceso žingsnis. Šis veiksmas suteikia skolintojams jūsų finansinės padėties apžvalgą, o jūs galite peržiūrėti paskolą, kurią galite gauti. Tačiau išankstinė kvalifikacija negarantuoja jums paskolos.

Taigi,Kaip sužinoti, ar turiu teisę gauti paskolą? Yra įvairių veiksnių, į kuriuos atsižvelgiama atliekant išankstinę kvalifikaciją, o šių veiksnių žinojimas gali padėti pagreitinti procesą ir pagerinti savo galimybes gauti kreditą. Dėl šios priežasties kitame straipsnyje mes padėsime jums nustatyti, ar galite gauti kreditą.

Veiksniai, lemiantys paskolos patvirtinimą

Kaip minėjome, yra tam tikrų veiksnių, kurie suteikia svarbią informaciją skolintojams ir skolininkams. Skolintojai dažnai naudoja šiuos kredito veiksnius, kad įvertintų jūsų finansinį elgesį ir nustatytų jūsų tinkamumą. Žemiau pristatome veiksnius, kurie padės sužinoti, ar turite teisę gauti paskolą.

1. Kredito balas

Jis kredito Taškai pareiškėjo yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kurį skolintojas atsižvelgia vertindamas paskolos paraišką. Šis balas yra jūsų kredito rizikos arba tikimybės, kad nesumokėsite įsipareigojimų, pavyzdys.

Kredito balai svyruoja nuo maždaug 300 iki 800 ir yra pagrįsti tokiais veiksniais kaip mokėjimų istorija, negrąžintos skolos suma ir kredito istorijos trukmė. Dauguma skolintojų reikalauja, kad pareiškėjai turėtų a minimalus kredito balas maždaug 730, kad atitiktų reikalavimus.

Neigiamas žemo kredito balo poveikis yra daug didesnis nei aukštesnės kredito kortelių palūkanų normos ir atmestos paskolos paraiškos. Žemas balas gali turėti įtakos jūsų darbo perspektyvoms, būsto galimybėms ir netgi galimybėms sudaryti mobiliojo telefono sutartį.

Galbūt jus domina: Žinokite paskolos prašymo priežastis

Todėl svarbu išlaikyti aukštą kredito balą, kad ateityje išvengtumėte problemų įvairiuose asmeniniuose ir profesiniuose jūsų gyvenimo aspektuose. Be to, sumokėję laiku padėsite išvengti pranešimo kredito biurams.

2. Pajamos

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *