Kaip sužinoti, kas konfiskavo mano darbo užmokestį?

Darbo užmokesčio fondą gali areštuoti teismas arba viešoji administracija. Jei atsidursite šiuo atveju ir jūs nežinote, iš kur atsirado embargasžemiau rasite raktus, padėsiančius išsklaidyti savo abejones.

Ar apie darbo užmokesčio apskaitą reikia pranešti?

Pirmas dalykas, kurį reikia išsiaiškinti, yra tai, kad apie darbo užmokesčio areštą reikia pranešti. Nesvarbu, ar minėtą poėmį vykdo teisėjas, ar administracija, atitinkamas pranešimas turi būti išsiųstas įvykdytam asmeniui.

Kita vertus, kai embargas bus veiksmingas, Įmonė turi išsiųsti darbuotojui pranešimą su mokėjimo įrodymu sumų, atitinkančių kreditorių. Tai yra, nes Įmonė turi pareigą sumokėti minėtam kreditoriui areštuota suma, o likusią atlyginimo dalį – skolininkui darbuotojui.

Ar jie konfiskavo jūsų darbo užmokestį? Mes jums padedame

Kaip sužinoti, kas areštavo mano darbo užmokestį?

Kvite Ką įmonė turi jums atsiųsti? kreditorius turi pasirodyti. O jei negavote pranešimo, turėtumėte kuo skubiau susisiekti su savo įmone, nes turėjo įvykti klaida (apie poėmį privaloma pranešti).

Bet jei norite sutaupyti laiko, visada galite patikrinti, iš kur gali kilti embargas. Jei prisimenate, kad turite mokesčių skolą, galite pamatyti, ar turite a areštas Mokesčių agentūros. Tokiu atveju turite įeiti į šį puslapį.

Taip pat gali atsitikti taip, kad turite kokių nors negrąžinta skola Sodrai, ypač jei dirbate savarankiškai, tai baigėsi embargu. Norėdami įsitikinti, galite prisijungti čia.

Jūs netgi galite turėti a skola miesto tarybaisu kuo turėtumėte pasikonsultuoti asmeniškai atitinkamuose biuruose.

Jei neturite embargo su viešąja administracija, yra tik galimybė, kad tai yra a teisminis areštas. Taigi, turėtumėte pagalvoti apie sprendimus, kuriuos galbūt turėjote keletą metų.

Kokiu atveju mano darbo užmokestis gali būti išskaičiuotas?

Kaip jau žinome, ji gali jus tik užvaldyti teisėjas arba viešoji administracija. Galimybės yra šios:

  • Viešasis administravimas areštuoja, kai skola nebuvo sumokėta savanoriškai ar vykdomosiomis priemonėmis. Tada pradedama vykdymo procedūrakuris apima skolininko turto areštą.
  • Teisėjai gali sulaikyti po teismo sprendimu pripažintos prievolės. Pavyzdžiui, jei jums buvo priimtas sprendimas dėl nesumokėtos skolos ir nesumokėjote šios skolos per tą laikotarpį, kurį jums skyrė teisėjas.

Abiem atvejais, Darbo užmokestis gali būti areštuotas tiek, kiek reikia skolai visiškai padengti. (įskaitant sukauptas palūkanas ir galimas išlaidas).

Kaip sustabdyti embargą savo darbo užmokesčiui?

Jei norite, kad jūsų darbo užmokestis ir toliau nebūtų apmokestinamas, yra keletas variantų.

Pirmasis ir akivaizdžiausias yra sumokėti skolą, dėl kurios areštuojamas jūsų darbo užmokestis. Išnykus skolai, dingsta ir poreikis apmokėti darbo užmokestį.

Kitas variantas yra susitarti su kreditoriumi tai tave užvaldo. Tai įmanoma tik kai kuriais atvejais, tačiau jei pavyks susitarti dėl lankstesnio skolos mokėjimo, embargas gali būti laikinai atšauktas.

Galiausiai yra galimybė pasinaudoti Bendrovės teikiamomis galimybėmis. Jei turite sunkumų tvarkydami savo skolas, tai yra tikrai geriausias sprendimas.

Su įmone galite panaikinti visas skolas ar jų dalįtol, kol esate nemokus ir atitinkate šio įstatymo reikalavimus.

Vienas iš pagrindinių Bendrovės privalumų, be skolų panaikinimo, yra tai, kad nuo to momento, kai paprašote pasinaudoti šiuo teisiniu mechanizmu Nauji poėmiai draudžiami, o visi vykstantys poėmiai sustabdomi..

Paskambinkite mums 930 502 305 ir mes jums patarsime nemokamai ir be įsipareigojimų kad pasiūlytume geriausią sprendimą. Išsiaiškinsime, ar atitinkate Bendrovės keliamus reikalavimus, ir paaiškinsime, kaip panaikinti skolas.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *