Kaip tvarkyti savo mėnesio sąskaitas

Ar mėnesinių sąskaitų apmokėjimas tapo netvarkinga, chaotiška ir įtempta netvarka? Jei taip, patarimai, kuriuos pateiksime žemiau, padės tvarkyti mėnesines sąskaitas ir susigrąžinti finansų kontrolę, ypač jei norite kreiptis dėl paskolos savo verslui plėsti.

Kalbant apie asmeninius finansus, netvarkingumas yra vienas iš baisiausių ir labiausiai trikdančių jausmų, kuriuos galite patirti. Nesvarbu, ar negalite sekti savo mėnesinių sąskaitų, ar tiesiog jaučiatės priblokšti dėl daugybės mokėjimų, kuriuos turite atlikti, lengva pajusti, kad prarandate kontrolę.

Tačiau prieš mesdami rankšluostį ir atsisakydami finansų organizavimo, jums gali tekti pakeisti strategiją arba atlikti keletą nedidelių koregavimų, kad grįžtumėte į savo vėžes.

Toliau mes jums atskleidžiame geriausi būdai tvarkyti mėnesines sąskaitas. Be to, mes pateiksime jums keletą neįtikėtinai veiksmingų strategijų, padėsiančių jums padaryti galą finansiniam chaosui ir pagerinti jūsų bendrą finansinę perspektyvą.

Taigi, jei esate pasiruošę savo netvarkingą mėnesinių sąskaitų apmokėjimo procesą paversti organizuotu, skaitykite toliau!

1. Naudokite kontrolinį sąrašą

Viena iš baisiausių ir dažniausiai pasitaikančių finansinių problemų, kurią matėme, yra tada, kai žmogus mano, kad gali valdyti visą savo finansinį gyvenimą nieko neužsirašęs.

Paprasčiau tariant, kai kalbama apie tikslų nustatymą, biudžeto sudarymą ir, svarbiausia, mėnesinių sąskaitų tvarkymą, jei neįprasite savo finansinio gyvenimo rašyti, einate į chaosą.

Štai kodėl vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų tvarkyti mėnesines sąskaitas yra kiekvieną mėnesį pradėti įtraukiant visas sąskaitas į kontrolinį sąrašą. Tokiu būdu visą mėnesį galite pažymėti tuos, už kuriuos mokate.

Galbūt jus domina: Kaip aš galiu pradėti savo verslą?

Pastaba: jei nuspręsite naudoti kontrolinį sąrašą mėnesinėms sąskaitoms tvarkyti, būtinai įtraukite stulpelį kiekvienam iš šių dalykų: sąskaitos pavadinimas, mokėjimo data, suma ir, jei tikrai norite, kad viskas būtų paprasta, galite įtraukti visą informaciją, reikalingą sąskaitai apmokėti.

Pavyzdžiui, galite įtraukti savo internetinės sąskaitos apmokėjimo prisijungimo informaciją, sąskaitos numerį ir adresą (jei sąskaitą reikia išsiųsti paštu).

2. Sutvarkykite sąskaitas faktūras naudodami skaičiuoklę

nešiojamojo kompiuterio Excel skaičiuoklė

Jei jums patinka kontrolinio sąrašo sąvoka, bet esate labiau technologijų mėgėjas, mėnesinių sąskaitų sutvarkymas į skaičiuoklę yra dar vienas puikus pasirinkimas.

Kaip ir kontrolinį sąrašą, galite supaprastinti skaičiuoklę, įtraukdami tik sąskaitos faktūros pavadinimą, mokėjimo datą ir sumą. Puikus skaičiuoklės dalykas yra tai, kad galite padaryti ją tokią paprastą ar išplėstinę, kiek norite.

Tačiau atminkite, kad skaičiuoklė yra tokia gera, kiek ją naudoja asmuo. Kitaip tariant, jei neturite drausmės įjungti kompiuterio ir naudoti skaičiuoklę kiekvieną kartą, kai apmokate sąskaitas, tikriausiai geriau yra kontrolinis sąrašas, kurį laikote ant stalo arba kurį galite pakabinti ant šaldytuvo.

Atminkite, kad organizacija reikalauja darnos. Ir nors galite sukurti pačią šauniausią, pažangiausią mėnesinių sąskaitų faktūrų skaičiuoklę, jei jos nenaudosite, tai bus nenaudinga.

3. Mėnesinėms sąskaitoms tvarkyti naudokite biudžeto programą

Jei jums nepatinka mintis užsirašyti mėnesines sąskaitas arba įvesti jas į skaičiuoklę, jums gali patikti idėja naudoti programą, kad galėtumėte tvarkytis.

Tai gali būti ypač naudingas būdas susitvarkyti, jei daug laiko praleidžiate kelyje arba telefone. Jei viskas, ką jums reikia padaryti, kad jūsų sąskaitos būtų tvarkingos, yra praleisti keletą papildomų sekundžių atidarydami programą ir kiekvieną mėnesį įvesdami sąskaitas, tada nėra jokio pasiteisinimo, kad jūsų finansai pakliūtų į chaosą.

Šiuo metu yra didelė šių programų įvairovė, peržiūrėkite apžvalgas, išbandykite ir išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkančią.

Galbūt jus domina: Sužinokite, kaip sutvarkyti savo skolas šiais 2024 m

4. Tvarkykite sąskaitas į vokus arba aplankus

Jei jūsų patiriamas netvarkingumas labiau susijęs su sąskaitų krūva ant virtuvės stalviršio, o mažiau su pačiu mokėjimo procesu, galite apsvarstyti galimybę sugrupuoti sąskaitas į atskirus vokus. Yra keletas būdų tai padaryti.

Savaitėms. Visą mėnesį, kai gaunate paštą, galite tvarkyti savo sąskaitas pagal mokėjimo terminą į atskirus aplankus arba vokus, pažymėtus: 1 savaitė, 2 savaitė, 3 savaitė, 4 savaitė ir 5 savaitė. Tada kiekvieno pradžioje savaitę, galite apmokėti visas aplanke esančias sąskaitas.

Pagal sąskaitos faktūros tipą. Galite atskirti savo sąskaitas į aplankus / vokus, tokius kaip komunalinės paslaugos, mokėjimai už automobilį, hipoteka, kredito kortelės išrašai, įvairūs ir kt.

Per mėnesį. Jei esate labiau minimalistas, visada galite sukurti 12 aplankų ar vokų ir pažymėti juos etiketėmis per mėnesį. Tada, kai gausite sąskaitas faktūras, galėsite jas įdėti į atitinkamą aplanką.

Galbūt jus domina: 5 dažniausiai pasitaikančios klaidos naudojant kredito kortelę

Kiti naudingi patarimai, kaip tvarkyti mėnesines sąskaitas

sutvarkyti sąskaitas faktūras

Na, kol kas tikimės, kad atradote gerą būdas tvarkyti mėnesines sąskaitasbet prieš baigiant, norime pasidalinti keletu kitų patarimų.

1. Nenaudokite popieriaus

Organizacijos požiūriu (tiek psichiniu, tiek fiziniu), kuo mažiau sąskaitų gausite (ir jų susikaups ant virtuvės stalviršio), tuo organizuotesni jausimės. Jei pavargote matyti didelę, chaotišką sąskaitų faktūrų šūsnį, rekomenduojame užsiregistruoti ir nepopieriniam atsiskaitymui.

Šiais laikais sunku rasti įmonę, kuri nesiūlytų popierinio atsiskaitymo. Taigi yra didelė tikimybė, kad galite atsisveikinti su ta sąskaitų krūva.

Tai suteikia papildomos naudos, nes leidžia el. pašte ieškoti bet kokių sąskaitų faktūrų, kurias reikia rasti. Tai kelia daug mažiau streso, nei ieškoti kiekvienoje namuose esančių popierių šūsnyje sąskaitos, kuri, atrodo, buvo pamesta.

2. Suplanuokite dvi dienas per mėnesį apmokėti sąskaitas

Jei turite įprotį apmokėti sąskaitas atsitiktiniu metu visą mėnesį, rekomenduojame kiekvieną mėnesį skirti 2 dienas sąskaitoms apmokėti.

Pavyzdžiui, kai kurios sąskaitos faktūros gali būti apmokėtos mėnesio pradžioje, o kitas galite gauti tik po kelių savaičių. Taigi, įprastai sąskaitas galite apmokėti mėnesio 1 ir 15 dienomis. Tokiu būdu galite atsipūsti, susitelkti ties tuo, ką darote, ir būtinai patikrinkite kiekvieną sąskaitą, kai ją apmokėsite.

3. Nustatykite fiksuoto mokesčio sąskaitų faktūrų automatinius mokėjimus

Jei turite sąskaitų, kurių kiekvieną mėnesį yra fiksuota kaina (pvz., internetas, būsto paskola, nuoma ir pan.), rekomenduojame nustatyti automatinius mokėjimus. Kadangi sąskaitos faktūros kaina nesikeis, jums nereikės jaudintis dėl blogos kainos pasiūlymo ar sumokėjimo neteisingos sumos. Tai puikus būdas sumažinti stresą.

4. Supaprastinkite savo finansus atsikratydami skolų

Manome, kad ne paslaptis, kad skolos gali apsunkinti jūsų finansinę padėtį. Ir kuo daugiau skolų turėsite, tuo sunkiau bus tvarkyti savo finansus.

Todėl primygtinai rekomenduojame sumokėti visas skolas, jei tokių turite.

Atsikratydami skolų sumažinsite mokėtinų įmokų skaičių, padidinsite mėnesinę finansinę maržą ir supaprastinsite savo gyvenimą. Ir kuo paprasčiau galėsite valdyti savo finansus, tuo lengviau bus organizuoti.

Skolos viską apsunkina. Taigi, jei finansinė organizacija ir paprastumas jums skamba patraukliai, sumokėkite mokėjimus už automobilį, mokėkite kreditines korteles. Kuo mažiau skolų turėsite, tuo lengviau bus organizuoti!

Mėnesinių sąskaitų tvarkymas neturi būti sudėtingas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti strategiją, kuri jums tinka, tada būti nuosekliems ir jos laikytis.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *