Kaip veikia mano buto nuomos draudimas?

Jis nuomos draudimas buto draudimas skiriasi nuo įprasto būsto draudimo. Be materialinės žalos, nuomodamiesi būstą patiriame ir kitų nuostolių, kurie gali turėti įtakos turtui ar mūsų turtui. Su nuomos draudimu mes iš dalies padengiame šias rizikas, nors norint visiškai apsidrausti, patartina rinktis draudimą, kuris išplečia šias rizikas. paslaugos.

Kas yra nuomos draudimas

Kalbant apie tradicinį nuomos draudimą, ši draudimo rūšis apima nuomininkų nemokėjimą nuomos ir kai kuriais atvejais teisinę konsultaciją.

Pagrindinis būsto nuomos draudimo privalumas yra tas, kad nuomininkui atsiliekant nuo įmokų, įmoką savininkui iki sutarto termino sumoka draudimo bendrovė. Akivaizdu, kad nuomininkas nuo šios skolos nėra atleistas, tačiau už išieškojimą bus atsakinga draudimo bendrovė, o ne savininkas.

Paslaugų plėtra savininkams su

paslaugos neapsiriboja daugelio nuomos draudimo bendrovių teikiamomis paslaugomis. Pas jus mokėjimo paslauga yra iki 10 d., todėl, jei pasibaigus sutartiniam laikotarpiui negavote nuomos, apmokėjimu pasirūpinsime mes.

Turto nuoma yra daug daugiau nei gauti mėnesinę įmoką, procesas prasideda nuo to momento, kai nusprendžiame išsinuomoti namą. Tinkamų kandidatų paieška ir jų finansinės padėties įvertinimas yra sudėtingas procesas. Pas mus teikiama nuomininkų paieškos paslauga, su kuria pateikiame potencialių jūsų nuomojamo namo nuomininkų duomenų bazę. Potencialūs nuomininkai mums pateikė finansinę informaciją apie savo esamą situaciją, kad patvirtintų, jog jie yra tinkami nuomai.

Taip pat dirbame kaip tarpininkai, iškilus problemoms dėl nuomos proceso. Esame atsidavę nekilnojamojo turto nuomos valdymui, todėl siūlome savo patirtį, kai tik mūsų prireiks, kad išspręstume galimus nesutarimus. Be to, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, jums skiriamas individualus dėmesys, kuris jus lydės proceso metu ir pasiūlys jums reikalingus patarimus.

Mūsų paslaugos taip pat apima galimybę priimti potencialius jūsų būsto nuomininkus. Jei norite išvengti šios procedūros, Jūsų paslaugoms yra mūsų komanda, taip pat paruošiame vizitų kalendorių realiu laiku, kad paspartintume procedūras.

Ar jums reikia daugiau paslaugų? Taip pat turite nekilnojamojo turto konsultacijas, palaikymą internetu visose procedūrose, indėlių valdymą, pokalbius, debesies platformą su nuoma susijusiems dokumentams, apsaugą nuo vandalizmo, spynų keitimo draudimą ir kitas jūsų ramybei skirtas paslaugas.

Nuomos draudimo sutarties su

yra kur kas daugiau nei nuomos draudimo bendrovė, todėl mūsų komandos siūlomi pranašumai neapsiriboja mokėjimu vėlavimo atveju. Apsidraudę nuomos draudimu su visa garantija, galite pasinaudoti šiais privalumais:

  • Draudimas nemokėjimo atveju yra pilnas. Skirtingai nuo kitų nuomos draudikų, mes neverčiame Jūsų spręsti sudėtingų administracinių procesų, 10 dieną Jūs gaunate visą nuomos sumą, jei nuomininkas vėluoja atsiskaityti.
  • Padedame surasti tobulą nuomininką tiek kartų, kiek nuomojatės savo turtą. Kartais pats sunkiausias procesas yra tiksliai surasti pagrindinius finansinius reikalavimus atitinkantį nuomininką. Turėdami nuomininkų, kurie ieško jūsų nuomojamo turto, duomenų bazę.
  • Mūsų garantuota nuomos paslauga taip pat apima mokėjimus už draudimą, susijusį su žala namams. Dėl vandalizmo padarytos žalos galite reikalauti iki 3000 €, taip pat turėsite pakeisti spyną iki 300 €.
  • Teisinė apsauga su yra neribota. Didžioji dalis ramybės, kurią suteikia nuomos draudimas, kyla dėl teisinės apsaugos. Mes esame teisinių procesų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, specialistai ir būsime jūsų pusėje, kai tik mūsų prireiks.
  • Visi mūsų procesai vykdomi per 100% skaitmenines sistemas. Mums svarbu būti šalia, kai tik mūsų prireikia, tarpininkavimas ir skaitmeninės konsultacijos leidžia jums pasiūlyti tiesioginį kanalą, kuriuo taip pat galite pasidalinti su savo nuomininkais per mūsų tiesioginį pokalbį, kilus incidentams ir kilus klausimams.

Sukūrėme visapusišką nuomos valdymo paslaugą, kad jums nereikėtų jaudintis dėl jokių įsipareigojimų, susijusių su būsto nuoma.

jums reikalingas nuomos valdymas

Turto nuoma savininkui reiškia daugybę įsipareigojimų. Be to, kol galioja nuoma, gali susidaryti įvairių situacijų, susijusių su procedūromis, kurios gali kainuoti labai brangiai. Mes siūlome jums galimybę jas išspręsti lengvai, padedant nuomos administravimo ekspertų komandai ir be paslėptų mokesčių. Mūsų garantuota nuoma apima visą jums reikalingą apsaugą, kad jūsų nekilnojamojo turto nuoma nekiltų rūpesčių.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *