Kas atsitiks, jei nesumokėsite komunalinių paslaugų?

Yra daug žmonių, kuriems tam tikru gyvenimo momentu sunku sumokėti už kai kurias prekes. Tai dažnai nutinka žiemą, kai elektros ar dujų sąskaita smarkiai išauga. Todėl šiame straipsnyje mes jums paaiškinsime, kas yra Nemokėjimo už komunalines paslaugas pasekmės.

Kas atsitiks, jei nebus sumokėtas komunalinių paslaugų mokestis?

Jei nesumokėsite sąskaitos už elektrą, dujas, telefoną ir pan., turėsite daugybę trumpalaikių pasekmių ir Situacija pablogės, jei nemokėjimas tęsis.

Išrašę prekių sąskaitą faktūrą, turite 20 kalendorinių dienų jai apmokėti. Jei per tą laiką nebuvo sumokėta, įmonė paprastai išsiunčia naują pranešimą savininkui iš tiekimo, suteikiant jums kitą mokėjimo laikotarpį, kuris šiuo atveju bus daug trumpesnis.

Nesvarbu, ar ankstesnis veiksmas bus atliktas, ar ne, kitas dalykas, kuris atsitiktų, yra tai, kad tiekėjas atsiųstų a prašymas skolininkui informuoti jį apie pasekmes kad neapmokate sąskaitos. Šio pranešimo atmesti nėra prasmės, nes procedūra vis tiek bus laikoma baigta.

Na, o paskutiniame reikalavime skolininkui apie tai pranešama tiekimas bus nutrauktas ir data, kurią tai įvyks, nors ji turi būti a mažiausiai du mėnesius nuo pranešimo dienos.

Norėdami atnaujinti tiekimą, turite apmokėti neapmokėtą sąskaitą faktūrą ir tą sumą turės būti pridėtos palūkanos ir suma, atitinkanti paslaugos prisijungimą. Savo ruožtu įmonė turi vėl prijungti tiekimą per 24 valandas.

Ar turite neapmokėtų skolų? Patikrinkite, ar galite juos atšaukti

Kas atsitiks, jei nutraukus tiekimą, sąskaita ir toliau bus neapmokėta?

Jei sąskaita neapmokėta ir Nutraukus tiekimą, mokėjimas vis tiek neatliekamastiekianti įmonė netgi gali pareikšti ieškinį skolininkui, kad jis sumokėtų skolą su atitinkamomis palūkanomis ir išlaidomis.

Jei vieną kartą teisėjas reikalauja sumokėti iš skolininko, jis vis tiek nesumoka, gali tave paimti, Civilinio proceso įstatymo 592 straipsnio 2 dalyje nustatyta turto tvarka. Taigi, jei skolininkas turi pinigų banke, bus nuimta suma, atitinkanti mokėtiną sumą.

Reikia atsižvelgti į tai, kad Tęsimas neapmokėjus sąskaitos faktūros taip pat reiškia, kad skolininko duomenys gali tapti nemokančiųjų bylos dalimi.. O tai savo ruožtu gali sukelti didelių problemų samdant tam tikras paslaugas, prašant paskolos ir pan.

Negaliu sumokėti komunalinių mokesčių, ką daryti?

Kaip matėme šiame straipsnyje, nėra kito pasirinkimo, kaip tik mokėti tiekimo sąskaitą faktūrą. Priešingu atveju jis gali būti sustabdytas, o jūs netgi galite pasinerti į teismą, niekam nepageidautiną situaciją.

Dabar, jei turite sudėtingą finansinę padėtį ir turite kitų neapmokėtų skolų, Gali būti, kad Jūs galite panaikinti savo skolas pasinaudoję Bendrovės privalumais. Tokiu atveju galite pasivyti, kad jūsų skolos būtų panaikintos. Tačiau tam, kad tai įvyktų, turi įvykti daugybė aplinkybių, todėl jūsų atvejis turėtų būti atidžiai išnagrinėtas.

Advokatai už jūsų skolas esame mes advokatai, kurie yra Bendrovės ekspertai, ir kiekvieną dieną padedame vis daugiau žmonių panaikinti skolas. Jei turite neapmokėtų skolų ir norite jas panaikinti, Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite šią formą ir Mes išnagrinėsime jūsų atvejį nemokamai ir be įsipareigojimų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *