Kas atsitiks su skola, jei skolininkas miršta?

Galvoti apie mirusiojo skolas ir su jomis susitvarkyti nėra džiugi mintis. Tačiau tai svarbi tema, ir kadangi apie ją retai kalbama, ji gali būti lengvai nesuprasta ir sukelti painiavą. Taigi, Kai žmogus miršta, kas atsitiks su jo skolomis? Toliau jums tai paaiškina greitąsias paskolas teikianti bendrovė „Chapacash“.

Kaip tvarkomos skolos po mirties?

Pasak Peru draudimo bendrovių asociacijos (Apeseg), kai šeimos narys miršta ir palieka negrąžintą skolą kredito kortelėms arba hipotekos paskolai, transporto priemonės paskolai, be kita ko, aktyvuojamas kreditinis gyvybės draudimas.

Šis draudimas rūpinasi skola, kurią apdraustasis turėjo banko ar finansų subjektui dėl paskolos ar vartojimo kredito kortelėje.

Apeseg teigimu, šiuo metu yra dviejų rūšių kreditinis gyvybės draudimas:

  1. Pirmoji rūšis yra „skolos likutis“, kuriuo draudikas sumoka skolą, kurią apdraustasis turėjo finansų įstaigoje mirdamas.
  2. Antrasis tipas yra „pradinė suma“, kuria draudikas sumoka skolą, kurią klientas turėjo banke. Taip pat kliento naudos gavėjai gauna panaikinto kredito sumą iki savininko mirties.

Atminkite, kad šio draudimo kaina kredito kortelės ataskaitoje arba paskolos mokėjimo grafike gali būti nurodyta skirtingai.

Šio draudimo tikslas – neleisti apdraustojo šeimai prisiimti skolą, jei apdraustasis miršta netyčia, natūraliai arba klientas tampa neįgalus dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo, dėl kurio negali gauti pajamų. kaip visada.

Norėdami aktyvuoti šį draudimą, mirusio asmens artimieji turi kreiptis į finansų įstaigą, kurioje klientas turėjo kreditą, ir pateikti šiuos dokumentus: DNI, medicininę pažymą neįgalumo atveju, mirties liudijimą ir kt.

Taip pat Ana Vera, „Kobsa“ generalinė direktorė, teigia, kad norint gauti šią draudimo apsaugą, būtina žinoti apie paskolos ir draudimo įmokos mokėjimą. Nors poliso lankstumas taip pat priklauso, yra tokių, kur klientas gali būti nesumokėjęs 30 ar 60 dienų ir vis tiek suaktyvinamas.

Dėl šios priežasties svarbu perskaityti visą polisą, sąlygas ir jos turimą delsos laikotarpį (kitaip tariant, kiek laiko po paskolos įsigijimo ji pradeda galioti, nors trys mėnesiai yra normalu), atkreipia dėmesį jis. .

Taip pat jis priduria, kad kartais kreditai suteikiami kaip santuokinė partnerystė ir tokiu atveju draudimo aprėptis gali skirtis. Tokiu būdu, vienam iš jų mirus, gali būti, kad bus atleista tik 50% skolos, viskas priklausys nuo kredito sąlygų.

Taip pat yra žmonių, kurie turi gyvybės draudimą, kuris vėliau gali būti patvirtintas paskolai ir padengia visą skolą.

Atsižvelgiant į sveikatos krizes, šiuo draudimu patartina imti paskolas, nes nereikia mokėti didelės pinigų sumos, o paveldėtojams tai suteikia puikią ramybę.

Būtina būti atsakingam skolininkui, organizuoti mokėjimus ir žinoti visus turimus draudimus. Jei sergate liga, taip pat turėtumėte imtis priemonių, pavyzdžiui, prašyti įšaldyti skolas.

Ar kreditinės kortelės skola išnyksta?

Paplitusi klaidinga nuomonė, kad bet kokia kredito kortelės skola yra automatiškai apmokama. Tačiau bet kokia individuali skola turi būti sumokėta naudojant mirusiojo paliktus pinigus. Tik tuo atveju, jei testamente nėra pakankamai pinigų, skola gali būti grąžinta. Asmeninė kredito kortelė su neapmokėtu likučiu yra individualios skolos pavyzdys.

Dabar tu žinai Kaip susitvarkyti su skolomis, kai žmogus miršta. Deja, skola nedingsta. Tačiau už netekusiųjų pagalbą kreditinis gyvybės draudimas yra atsakingas už pasiskolintų pinigų sumokėjimą. Tikimės, kad ši informacija buvo įdomi ir naudinga!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *