Kas nutiks, jei neatvyksiu į teismą dėl nemokėjimo?

Neatvykimas į teismą dėl nemokėjimotaip pat žinomas kaip stebėjimo tyrimas, gali turėti keletą pasekmių priklausomai nuo tokio pateikimo trūkumo priežasčių.

Reikia atsiminti, kad sąmoningas nepasirodymas nėra tas pats, kas, pavyzdžiui, apsigyvenimas kitame mieste ir dėl šios priežasties asmuo apie minėtą ieškinį nieko nežino.

Šia prasme svarbu pabrėžti, kad stebėjimo tyrimai yra tokie, kurie atliekami, kai tam tikras fizinis ar juridinis asmuo iškelta byla dėl mokėjimų konkrečiai įmonei trūkumo arba paveikta.

Iš pradžių miesto teismui pateikiamas ieškinys, kuris turi būti priimtas, jei skolininko savivaldybė yra atitinkamo miesto gyventojas. Tačiau jei atsakovas nerandamas, pasekmės gali būti skirtingos, atsižvelgiant į priežastis, lėmusias minėto neatvykimo.

Neatvykimas dėl pranešimo trūkumo

The Veiksmai, kurių reikia imtis, kai asmuo neatvyksta į teismą dėl nemokėjimo Jie priklauso nuo jūsų nebuvimo priežasčių.

Toliau detalizuojame, kas nutinka, kai atsakovas neatvyksta už tai, kad jis nebuvo jo namuose:

  1. Kai skolininkas yra ne toje savivaldybėje, kuri nurodyta ieškinyje, atitinkamas Teisingumo administracijos advokatas, remdamasis ieškovo prašymu, sutiks ištirti atsakovo buvimo vietą, kuriam ji naudos visas priemones, kurios, jos manymu, yra tinkamos šiam tikslui pasiekti. Jei po tyrimo asmuo bus kitu adresu tame pačiame mieste, bus galima bandyti pareikšti ieškinį.
  2. Priešingai, jei suteikus tyrimui reikiamus išteklius, krata nebuvo veiksminga arba jei nustatoma, kad atsakovo nuolatinė gyvenamoji vieta yra kitoje teisminėje apygardoje, kitas veiksmas gali būti procedūros failas. Šioje byloje grąžinami ieškovo pateikti dokumentai, siekiant pradėti naują procedūrą kompetentingame teisme, taip pat turėti galimybę pateikti pareiškimo procedūrą.

Remiantis ankstesniais aspektais, jei atlikus tyrimus nustatoma, kad adresas yra tame pačiame mieste, Ieškinys išnagrinėjamas ir sumokama skolininkui nauju adresu.

Kalbant apie paklausą, svarbu tai pabrėžti Minimalios sumos kreiptis į teismą nėra, todėl išieškojimo įmonės gali pareikšti ieškinį skolininkams net 200 eurų; Tačiau tokia situacija nėra pati dažniausia ir tam įmonės turi įforminti ir skolos perleidimą, todėl turi visišką reikalavimo teisę.

Prieš kreipdamasis į teismus ir teismus, daugelis surinkimo įmonių gali pasirinkti alternatyvius maršrutus ir išankstines derybas, daryti spaudimą dėl skolų apmokėjimo prieš kreipiantis į kitokias stambesnes instancijas, pavyzdžiui, kreipiantis dėl teisminių procesų inicijavimo.

Nepaisant to, tai yra tinkamas išteklius, kuriam nėra nei minimalaus, nei maksimumo, kiek tai susiję su sumos riba.

Ar turite ieškinį dėl nemokėjimo? Mes jums padedame

Neatvykimas į stebėjimo teismą

Jeigu atsakovas aiškiai ir be jokio pagrįsto pagrindo nusprendžia nedalyvauti stebėjimo teismepaklausa bus įvertinta, todėl Jie pasmerks asmenį sumokėti teismo metu reikalaujamą sumą priklausomai nuo stebėjimo procedūros poreikio, žinoma, jei bus įrodyta atitinkama skola.

Be to, bus pradėtas tyrimas dėl atsakovo, kurio tikslas – surasti visą skolininko galimą turtą, kurio tikslas – pareikšti ieškinį prieš turtą, jeigu atsakovas nevykdys jį atitinkančio mokėjimo. . .

Vadinasi, neatvykti į tokio pobūdžio teismą asmeniui bet kuriuo atveju nėra patogu. Priešingai, kai prisistatote, labiau tikėtina, kad susitvarkysite situaciją teisingai.

Remiantis tuo, kas išdėstyta, atsakovui nevykdant įsiskolinimo įmonei, jos turtas gali būti areštuotas proporcingai įsiskolinimo sumai. Šia prasme galite konfiskuoti transporto priemones, banko sąskaitas, atlyginimus ir nekilnojamąjį turtą, visada siekdami padengti laukiančią išieškojimo skolą.

Kita vertus, turto arešto procesas po stebėjimo bandymo gali užtrukti. ne ilgiau kaip penkerius metus. Taip yra dėl vykdymo reikalavimo pateikimas šiam procesui pradėti. Tačiau kalbant apie inkasavimo įmones, paprastai šio maksimalaus termino nesilaikoma, nes paprastai procedūra vyksta daug greičiau, nors viskas priklausys nuo teismo darbo apimties tuo metu.

Pateikus prašymą vykdyti, procesas tęsiasi be jokių trukdžių, todėl turto areštas gali būti atliktas praktiškai nedelsiant.

Be to, vykdymas negali būti sustabdytas ir veiksmų galima imtis nedelsiant, todėl jie gali būti perduoti ten, kur yra atitinkamas turtas. To galima išvengti, jei atsakovas sumoka atitinkamą skolą.

Išvados

Kai kaltinamasis neatvyksta į stebėjimo teismą, jis arba ji gali nukentėti skirtingos pasekmės.

Jei nepavyko pasirodyti dėl to, kad jūsų buvimo vietos nepavyko nustatyti, tolesni veiksmai priklausys nuo to, ar adresas yra kitame mieste, ar jūsų tiesiog nepavyks rasti. Tokiais atvejais paprastai pareiškiamas ieškinys, o jei jis yra kitu adresu tame pačiame mieste, imamas ir skolos sumokėjimas.

Pasitaiko sudėtingiausių atvejų kai asmuo nusprendžia nesirodyti, be tolesnio klausimo, dėl ko patvirtinamas nuosprendis ir visos vėlesnės pasekmės, kurios gali kilti asmeniui nesumokėjus skolos, pavyzdžiui, areštuojamas jo turtas.

Kai gauname nuosprendį dėl nemokėjimo, privalome Veikkite greitai, kad išvengtumėte embargo. Tokiais atvejais geriausia kreiptis į teisininkus ir rasti geriausią teisinę strategiją, priklausomai nuo bylos.

Į Advokatai už jūsų skolas Turime ilgametę patirtį stebint teismus ir ieškinius dėl skolų, o už mus yra šimtai sėkmingų bylų. Be to, Esame Bendrovės specialistai, teisinis mechanizmas, leidžiantis panaikinti skolas.

Skambinkite mums numeriu 930 502 305, kad apsigintumėte nuo stebėjimo proceso, ekspertas teisininkas jums patars nemokamai.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *