Kas tai yra ir ką ji apima?

leidžia pasirinkti paslaugą namo nuomos valdymas pritaikyta jūsų poreikiams, taip pat garantuojant nuomos mokesčio surinkimą nuomininkams nesumokėjus.

Mūsų pasiūlymas pagrįstas visapusiška paslauga, apimančia tiek renkantis žmones, kurie apsigyvens jūsų nuosavybėje, tiek pasirašius sutartį.

Toliau analizuojame namų nuomos valdymo paslaugas, kurias galite pasiekti .

Nemokama nuomininko paieška

Jūs turite visiškai nemokamą nuomininkų paieškos paslaugą. Mūsų komanda vertina Jūsų turtą, patariame už optimalią nekilnojamojo turto nuomos kainą, visiškai nemokamai atliekame fotoreportažą su geriausiais sektoriaus profesionalais ir skelbiame Jūsų būsto skelbimus geriausiuose nekilnojamojo turto portalai rinkoje visiškai nemokamai. Be to, vertiname žmones, kurie domisi jūsų siūlomu nuomos būdu (tęsti šią nuorodą kad žinotume visus kriterijus, į kuriuos atsižvelgiame), padedame išspręsti dokumentų valdymą ir siūlome savo internetinę platformą.

Norint išvengti galimų problemų dėl nuomos ateityje, pagrindinė užduotis yra rasti tinkamą nuomininką. Mes padėsime jums rasti tobulus žmones jūsų namams.

Pagrindinis namo nuomos valdymas

Naudodami pagrindinę aprėptį, šias paslaugas galite gauti visiškai nemokamai:

  • Ieškokite nuomininkų.
  • Užstato valdymas.
  • Mokėjimų surinkimas.
  • Incidentų valdymas.
  • Tiesioginis pokalbis su nuomininku per savo platformą.
  • Mokėjimo kontrolė.
  • Debesų platforma dokumentų valdymui.

Naudodami pagrindinį nuomos valdymą, jūs gaunate su mokėjimais susijusias paslaugas, pvz., indėlių valdymą ir pagalbą sprendžiant su nuoma susijusius incidentus.

Garantuota nuoma

Naudodami nuomos garantiją variantą ne tik parenkame nuomininkus ir padedame surasti tinkamiausius žmones, bet ir nuomos valdymą su garantiniu inkasavimu.

Ką reiškia garantuotos nuomos sąlyga? Šiuo metu galiojantys teisės aktai nustato, kad asmuo, gyvenantis nuomos pagrindu, turi mokėti periodinį nuomos mokestį. Šis mokėjimas paprastai yra kas mėnesį, tačiau gali būti nustatyti ir kiti laikotarpiai. Jei nuomininkai šių mokėjimų nesumokės, gali būti pradėta teisminė procedūra, tačiau nekilnojamojo turto savininkai nustos gauti sutartą nuomos mokestį, kol nuomininkai nesutiks sumokėti.

Garantuota nuoma reiškia, kad nesumokėjus, mes pasirūpiname laukiančiais mokėjimais, kad visada, nepriklausomai nuo aplinkybių, galėtumėte tikėtis nuomos pajamų.

Mūsų įsipareigojimas apima ne tik nemokėjimo draudimą, bet ir garantuojame atėmimą kiekvieno mėnesio 10 dieną. Jei po su nuomininkais sutartos datos atitinkamos įmokos negavote, Garantuota nuoma yra atsakinga už nesumokėto nuomos mokesčio ekvivalentą.

Su Garantine nuoma susijusias paslaugas taip pat sudaro vandalizmo draudimas, spynos keitimas ir teisinė apsauga nemokėjimo atveju. Kalbant apie teisinę aprėptį, tai yra neribotos konsultavimo paslaugos tais atvejais, kai dėl nemokėjimo pradedamos teisinės procedūros.

Teisinė apsauga su

Bendra aprėptis apima ne tik aukščiau nurodytą draudimą, bet ir garantuotą inkaso paslaugą, jei turtas ištuštėtų.

Daugeliui nekilnojamąjį turtą turinčių žmonių situacija, kai būstas lieka tuščias, gali būti finansinė problema. Naudodami visą draudimą galite toliau rinkti nuomos mokestį, net jei jūsų nuomininkai išeina iš namų ir užtrunka šiek tiek laiko jį išsinuomoti.

Skaitmeninis procesas su visais sprendimais vienu paspaudimu

Vienas iš pagrindinių skirtumų nuo tradicinių nuomos valdymo agentūrų yra technologijų naudojimas. Nuo skelbimo paskelbimo iki sutarties pasirašymo turite saugią skaitmeninę platformą, kurią galite pasiekti iš bet kurio įrenginio su interneto ryšiu.

Turite nuosavą savininko zoną su visais su jūsų namais susijusiais duomenimis, be to, tiesiogiai bendraujate su nuomininkais, kad išspręstumėte bet kokią situaciją nedelsiant.

Skaitmeninių sprendimų taikymas būsto nuomai yra privalumas visoms susijusioms šalims. Namų savininkų atveju tai reiškia saugios, skaidrios ir neribotos erdvės naudojimą, kuri taip pat yra platforma susisiekti su komanda.

Pasirinkite savo nuomos valdymo modelį ir gaukite jums reikalingas paslaugas

Jums suteikiama visapusiška paslauga, skirta pasiūlyti jums sprendimus dėl nuomos. Nesvarbu, ar turite nekilnojamąjį turtą, ar nuomojatės kelis būstus, mūsų komanda su jumis bendradarbiauja nuo nuomininkų paieškos, dokumentų tvarkymo ar nesumokėtų nuomos mokesčių mokėjimo, be to, galite išplėsti savo aprėptį su mūsų nekilnojamojo turto paslaugos.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *