Kas tai yra ir kaip elgtis?

Pasitaiko atvejų, kai Mokesčių agentūra reikalauja sumokėti skolą trečiajam asmeniui, nes šis savo ruožtu yra administracijos skolininkas. Kai tai atsitiks, atsiųskite a kredito arešto procesas.

Toliau pateiksime visą reikiamą informaciją apie šį pranešimą.

Iš ko susideda kredito arešto procedūra?

Kredito arešto procedūra – tai Mokesčių agentūros pranešimas fiziniam ar juridiniam asmeniui, kuriuo prašoma pateikti informaciją apie įsiskolinimus ar apmokėtas sąskaitas įmonei skolininkei. reikalaudamas įvesti ją į Valstybės iždą vietoj minėtos bendrovės.

Asmuo, kuriam taikoma kredito arešto procedūra Jūs privalote atsakyti į pranešimą ir įrašyti sumą, kurią esate skolingi įmonei skolininkei, o ne visas embargas. Priešingu atveju Mokesčių agentūra gali laikyti, kad esate solidariai atsakingas už skolą.

Kaip elgtis kredito arešto procedūros atveju

Kai tik gausite kredito arešto procedūrą tu turi į tai atsakyti, kaip jau minėjome. Tam jūs turite laikotarpį, įtrauktą į patį pranešimą, kuris bus 10 darbo dienų apskritai.

Turite atidžiai perskaityti rūpestingumą, kuriame jūsų bus paprašyta pateikti informaciją apie komercinius santykius, kurie jus sieja su areštuota įmone. Jei turite kokią nors sumą, kuri laukia sumokėjimo įmonei, šiuos pinigus turėsite sumokėti Mokesčių agentūrai, o ne įmonei..

Kita vertus, jei nesate skolingas įmonei skolininkei, vis tiek turėsite atsakyti į rūpestingumą, šiuo atveju nurodydami, kad neturite laukiančių mokėjimų su skolininku.

Abiem atvejais, Į kredito arešto procedūrą turite atsakyti AEAT svetainėjekonkrečiai šioje nuorodoje.

Ar įmonė skolininkė turi būti informuota, kad patikrinimas buvo gautas?

Tai nėra privaloma pranešti skolininkui, kad gauta kredito arešto procedūra ir sumokėtas mokėjimas, Nors tiesa, kad tai dažniausiai daroma dėl sutartinių santykių, kurie palaikomi su tuo pačiu (nors tai ne visada galioja).

Kita vertus, tai įmonei visada bus įdomu sužinoti, kad jai priklausantys pinigai buvo sumokėti Mokesčių agentūrai ir kad ji nebėra skolinga, išvengs nereikalingų pretenzijų ateityje.

Pasekmės nedalyvaujant kredito arešto procedūroje

Kaip jau minėjome anksčiau, jei reikiama suma nesumokama per kredito arešto procedūrą, galima tapti solidariai atsakinga už skolą, kol bus visiškai atsiskaityta už areštuotą sumą. Jei nepasieksime šio kraštutinumo, bent jau galime gauti baudą už nereagavimą į pranešimą.

Panaikinkite savo skolas pagal 2-ojo šanso įstatymą

Jei jie išsiuntė arešto procedūrą kuriam nors iš jūsų klientų ar verslo partnerių, nebent įvyko klaida, Turite vieną ar daugiau neapmokėtų skolų su subjektu ar asmeniu. Tokiu atveju galite įvykdyti reikalavimus, kad panaikintumėte tas neapmokėtas skolas Bendrovė.

Be to, svarbus Bendrovės pranašumas yra tas leidžia paralyžiuoti ir išvengti visų embargųnuo to momento, kai prašoma pasinaudoti šiuo įstatymu.

Šis įstatymas patvirtintas 2015 m., juo siekiama gelbėti visus nemokius asmenis, turinčius neapmokėtų skolų. Jei jus domina skolų panaikinimas pagal šį įstatymą, Paskambinkite mums 930 502 305 ir ekspertas teisininkas išnagrinės jūsų bylą nemokamai ir be įsipareigojimų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *