Kas tai yra ir kaip pasiekti finansinę laisvę?

Pagalvokite apie kai kurias didžiausias savo svajones gyvenime. Norite turėti gražų namą. Norite išlaikyti savo šeimą. Jūs norite turėti galimybę keliauti po pasaulį ir patirti neįtikėtinų nuotykių. Kas jums trukdo daryti šiuos dalykus? Dažniausiai atsakymas yra pinigai.

Nors bėgant laikui kai kuriuos iš šių tikslų galite pasiekti, tačiau norėdami juos visus pasiekti likdami geroje vietoje pinigų požiūriu, turite pasiekti finansinę laisvę. Jei jums įdomu kaip pasiekti finansinę laisvęTada jums pasakys Chapacash, Peru įmonė, teikianti greitas paskolas.

Kas yra finansinė laisvė?

Pasiekti finansinę laisvę reiškia turėti pinigų stabilumą ir daryti tai, ko nori gyvenime, nesirūpinant savo banko sąskaita. Finansinė laisvė yra galimybė leistis į tą nuostabią kelionę į Taitį nesijaudinant, kad neisite į biurą. Tai yra įsigyti namą, apie kurį svajoja jūsų šeima, ir vis dar turėti lėšų kitiems savo pomėgiams.

Kai kurie žmonės finansinę laisvę tapatina su išėjimu į pensiją, ir nors svarbu turėti laisvę išeiti į pensiją kada tik nori, finansinės laisvės nereikia laukti iki tol. Priklausomai nuo jūsų konkrečios situacijos, finansinė laisvė gali reikšti, kad turite priemonių siekti savo aistrų ir paversti jas pelnu.

Taip pat tai gali reikšti, kad nepasikliaukite darbu nuo 9 iki 6 metų, kad galėtumėte leisti laiką su savo vaikais arba palaikyti savo partnerį, kol jis kuria savo mėgstamą verslą. Finansinė laisvė reiškia ryšį su savo giliausiomis vertybėmis ir turėti pakankamai pinigų banke, kad palaikytumėte šias vertybes, nesijaudindami dėl skolų grąžinimo.

Finansinė laisvė prieš finansinę nepriklausomybę

Vyro skaičiuoklė finansai

Daugelis žmonių terminus finansinė laisvė ir finansinė nepriklausomybė vartoja pakaitomis, tačiau jie reiškia ne tą patį, o norint siekti laisvės, svarbu žinoti skirtumą.

Finansinė nepriklausomybė priklauso nuo raktinio žodžio „nepriklausomybė“. Tai galimybė patenkinti savo finansinius poreikius nepriklausant nuo niekuo. Kai esate finansiškai nepriklausomas, turite nuolatinį pajamų šaltinį, pats apmokate visas savo sąskaitas (įskaitant skolas, pvz., studentų paskolas ar hipoteką) ir turite sutaupytų pinigų. Jūs netgi galite pradėti investuoti.

Bet jūs dar nesate finansiškai laisvas. Finansinė nepriklausomybė yra pirmoji svarbus žingsnis į finansinę laisvę, bet tai nėra galutinis žaidimas. Finansinė laisvė – tai ilgalaikis planas sukurti savo svajonių gyvenimą. Kaip sako Tony Robbins: „Sėkmė yra daryti tai, ką nori daryti, kada nori, kur nori, su kuo nori, tiek, kiek nori“.

Ar įmanoma pasiekti finansinę laisvę?

Daugeliui žmonių tikroji finansinė laisvė atrodo tolima svajonė. Studentų paskolos skola yra aukščiausia visų laikų. Ekonomika nenuspėjama. Investavimas gali bauginti. Daugiau laiko praleidžiame dirbdami ir subalansuojame darbą ir asmeninį gyvenimą, tačiau uždirbame mažiau pinigų.

Taigi, koks yra visų šių, atrodytų, neįmanomų kliūčių sprendimas? Tai yra atsakomybės prisiėmimas ir norimų pokyčių įgyvendinimas.

Tony pabrėžia: „Jūsų pajamos šiuo metu yra jūsų standartų rezultatas; Tai ne pramonė; „Tai ne ekonomika“. Lengva kaltinti ekonomiką ir susitaikyti su tuo, kas yra. Daug sunkiau kelti savo standartus ir siekti gyvenimo, kurio norite. Tačiau kai tai padarysite, pamatysite, kad finansinė laisvė yra realesnė, nei manote.

Tai gali jus sudominti: Kaip sudaryti verslo planą, kad jūsų projektai būtų sėkmingi

Žingsniai siekiant finansinės laisvės

Žemiau mes jums parodysime būtinų veiksmų finansinei laisvei pasiekti:

1. Nustatykite sumą

¿Kas yra finansinė laisvė tau ir tavo šeimai? Vienas iš svarbiausių žingsnių norint tai pasiekti – apgalvoti pinigų sumą, reikalingą finansiškai išlaisvinti. Stebuklingo skaičiaus nėra visiems. Galite uždirbti tam tikrą pinigų sumą, kuri leistų jums gyventi laisvai ir siekti savo aistrų. Kiek tai pinigų?

Apsvarstykite įprastas pragyvenimo išlaidas, pagalvę nenumatytoms išlaidoms ir pakankamai pertekliaus, kad nejaustumėte finansinio nerimo. Užsirašykite jums prasmingą sumą, turėdami omenyje, kad ji gali atrodyti didelė. Dabar atlikite analizę. Kiek šiuo metu uždirbate? Ką reikia daryti kitaip, kad uždirbtum tokią pinigų sumą?

2. Kreipkitės į ribojančius piniginius įsitikinimus

Finansinė baimė gali paliesti bet ką, net ir tuos, kurie banke turi daug pinigų. Norėdami gyventi savo svajonių gyvenimą, turite kovoti su finansine baime ir ją ribojančiais įsitikinimais. Ar manote, kad niekada nebūsite turtingas, nes niekas jūsų šeimoje nepatyrė finansinės laisvės?

Ar manote, kad nesate pakankamai talentingas ar protingas, kad užsidirbtumėte pinigų ir būtumėte finansiškai laisvas? Nustačius šiuos įsitikinimus, galite pakeisti juos įgalinančiais įsitikinimais, tokiais kaip „Aš esu gausos kūrėjas“ arba „Aš vertas patirti finansinę laisvę“.

3. Kontroliuokite savo finansus

moters mobiliojo telefono finansavimas

Jei esate skolingas kitiems, ypač jei turite didelę palūkanų normą, nemaža dalis jūsų mėnesinių pajamų atiteks kažkam kitam. Jei gaunate premiją ar padidinimą, nedelsdami naudokite šias lėšas skolai sumokėti.

Pirmiausia naudokite sniego gniūžtės metodą, kad sumokėtumėte savo mažiausią skolą, tada naudokite pinigus, kuriuos būtų skyrę tai skolai, kad pradėtumėte mokėti kitą. Atsikratę skolų ir susidarę biudžetą, kiekvieną mėnesį turėsite daugiau pinigų ir būsite ramesni.

Iki šiol mes jums parodėme keletą patarimai, kaip pasiekti finansinę laisvę. Finansinė laisvė nėra susijusi su buvimu turtingu, ne apie galią ar prestižą, tai apie lankstumą, leidžiantį kuo geriau išnaudoti savo gyvenimą, nepriklausant nuo darbo ar atlyginimo. Tikimės, kad ši informacija buvo įdomi ir naudinga!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *