Kas tai yra ir kaip SUSTABDYTI? (2024 m. vadovas)

Laiku nemokėjimas būsto paskolos nesukelia itin didelių problemų, tačiau Jei nemokėjimas ir toliau bus vykdomas, skolininkui gali tekti išieškoti. Mes paaiškiname viską, ką reikia žinoti apie turto arešto procedūrą ir kaip to išvengti.

Kas yra areštas?

Uždarymas yra tvarka, kuria išieškomos nesumokėtos hipotekos skolos. Kreditorius, kuris bus banko subjektas, gali vykdyti garantiją, kai skolininkas tam tikrą laiką neprisiima savo sutartinių įsipareigojimų, dėl kurių gali būti areštuotas turtas ir net iškeldinimas..

Kas renkama per areštą?

Per areštą surenkamas neapmokėtas kapitalas, kurio galiojimo laikas pasibaigęs ir kuris dar gali baigtis iki būsto paskolos užbaigimo, plius delspinigiai kurie atitinka kiekvienu atveju.

Kaip vyksta turto uždarymas?

Pirmas dalykas, kurį turime nepamiršti, yra tai, kad bankas negali pradėti arešto už tai, kad nesumokėjo jokio mokesčio. Subjektas turi laikytis procedūros Ką matysime toliau:

Ankstyvosios brandos taikymas

Bankas pirmiausia turite taikyti išankstinio galiojimo terminą tęsti turto areštą. Naudodami šią sąlygą galite nutraukti sutartį, jei kita šalis nesilaiko jos.

Ši sąlyga gali būti taikoma tik šiais atvejais:

  • Taip Skolininkas yra skolingas ne mažiau kaip 12 įmokų arba 3 proc. hipotekos sumos, jei pirmoje grąžinimo laikotarpio pusėje.
  • O gerai, 15 įmokų arba 7 proc. nuo hipotekos sumos, Antroje pusėje grąžinimo laikotarpio.

Subjektas turės ne vėliau kaip prieš mėnesį įspėti skolininką nuo sumų, kurias esate skolingi, ir, jei taikoma, bus pradėtas išpirkimas.

Prašymo vykdyti pristatymas

Pritaikęs išankstinio termino sąlygą, bankas gali kreiptis į teismą su ieškiniu, kad būtų pradėtas turtas. Kompetentingas bus vietovės, kurioje yra turtas, pirmosios instancijos teismas.

Pranešimas apie reikalavimą skolininkui

Kitas žingsnis – teismas turi išsiųsti pranešimą apie ieškinį skolininkui, reikalaujant sumokėti nesumokėtus mokesčiusnesumokėtos sumos, delspinigių ir procesinių išlaidų.

Ar turėjote areštą?

Krovinio sertifikavimas

Kitas, Teisėjas paprašys nekilnojamojo turto registro mokesčių pažymosdokumentas, patvirtinantis būsto hipotekos buvimą ir kitus ją slegiančius mokesčius.

Skambinimas ir aukciono surengimas

Kai bus gautas krovinio sertifikatas, bus nurodyta aukciono data ir laikas. Kvietimas turės būti paskelbtas rotušės, Turto registro ir teismo skelbimų lentoje. Jis taip pat bus paskelbtas Oficialiajame Valstybės žiniose (BOE).

Kai ateis data, Turtas aukcione bus parduodamas didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui BOE virtualiame aukcionų portale. Nuosavybė Jis bus parduodamas aukcione už hipotekos lakšte nurodytą vertę ir negali būti mažesnė nei 75% įkainojimo vertės..

Kas pasiūlo daugiausia pinigų, gaus namą, tol, kol kaina sudaro bent 70 % paleidimo vertės. Jei vertė yra mažesnė arba niekas nesiūlo būsto, bankas gali skirti jam 70% pradinės vertės arba skolos sumą, jei ji didesnė nei 60% įvertinimo vertės.

Iškeldinimas

Galiausiai Turto registre bus įregistruotas naujasis būsto savininkas, kuris gali pretenduoti į pristatymą ir turėjimą. Jei ankstesnis savininkas vis dar yra, prie namo atvyks teismo procesija, priversdama jį palikti.

Kaip sustabdyti turto areštą

taip, Yra keletas variantų, kaip pabandyti sustabdyti turto uždarymą. Jei tai yra jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta, galite nervinti hipotekos veiksmasmokėti įmokas, kurias esate skolingi, ir palūkanas.

Taip pat galima bandyti susitarti su banku, restruktūrizuojant skolą mainais į įsipareigojimą ją sumokėti. Pavyzdžiui, galite tartis dėl ilgesnio mokėjimo termino, kad įmoka būtų sumažinta (nors galiausiai galite mokėti daugiau palūkanų).

Taip pat svarbu, patikrinkite, ar hipotekos sutartyje nėra piktnaudžiavimo sąlygų. Tai būtina padaryti per 10 dienų nuo pranešimo apie vykdymą ir tokiu atveju banką galima paduoti į teismą.

Kita galimybė yra laikytis Geros praktikos kodekso, jei esate ypač prastos ekonominės sąlygos. Tai pasiekti nėra lengva, bet tokiu atveju bankas gali nurašyti būsto paskolą.

Kita vertus, kai hipoteka parduodama aukcione ir buvo suteikta, vienintelis būdas išvengti iškeldinimo yra teismine tvarka arba notariškai patvirtinti, kad priklausote pažeidžiamai grupei. Tokiu būdu jūs galite gyventi namuose dvejus metus, bet nuomos pagrindais.

Gairės, kaip išvengti uždarymo

Kaip matėme, yra galimybių sustabdyti turto uždarymą. Tačiau realiai tai nėra lengva. Todėl, Visada daug geriau stengtis išvengti egzekucijosdėl kurių rekomenduojame vadovautis šiais patarimais:

Nepulkite į skolas už savo galimybių ribų

Net jei bankas nori suteikti jums tam tikrą hipotekos finansavimą, nes mano, kad jūs turite galimybę ją sumokėti, Jūs turite nuspręsti, ar hipotekos mokėjimas tikrai yra kaina, kurią galite sau leisti..

Šia prasme Ispanijos bankas rekomenduoja hipoteką neviršija 35 % šeimos branduolio mėnesinio uždarbio.

Stenkitės neimti kintamos hipotekos

Kintamos hipotekos palūkanų normos yra mažesnės nei fiksuotų palūkanų hipotekos, tačiau taikomos Euribor svyravimai. Todėl galite atsidurti situacijoje, kai turėsite sumokėti būsto paskolos įmoką, kurią jums sunku leisti.

Stabilumas yra būtinas mokant būsto paskolą, todėl, esant galimybei, patartina Geriau imti fiksuotą hipoteką.

Ar turite daugiau neapmokėtų skolų?

Tada Galimybė, į kurią reikia atsižvelgti, yra Bendrovė. Vykdant šį teisinį procesą, Nebaigtos skolos panaikinamos ir būstas gali būti išgelbėtas iš aukciono. Viskas priklauso nuo kiekvieno konkretaus atvejo.

Kol atitinkate Bendrovės reikalavimus, galite rinktis vieną iš dviejų variantų:

  1. Atšaukti visas skolas ir prarasti namus
  2. Panaikinkite dalį skolų, įsipareigokite laikytis mokėjimo plano ir išsaugokite būstą

Skambinkite mums 930 502 305 ir Mūsų ekspertų teisininkų komanda išnagrinės jūsų bylą nemokamai ir be įsipareigojimų kad pasiūlytume jums tinkamiausią sprendimą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *