Kas yra „Bulnes Capital“ ir ką daryti, jei reikalauja iš jūsų skolos?

Ar jie reikalauja iš jūsų skolos iš įmonės, kuri teigia, kad yra vadinama Bulneso sostinė o tu nezinai kodel? Norėdami išspręsti savo abejones, žemiau Mes jums paaiškinsime, kas yra „Bulnes Capital“ ir kodėl jie prašo jūsų sumokėti skolą net jei nepažįstate šios įmonės.

Kas yra „Bulnes Capital“?

Bulneso sostinė yra Ispanijos įmonė, veikianti kaip surinkimo agentūra ir grifų fondas. Tai reiškia, kad jie taip atsidavę reikalauti sumokėti iš kitų įmonių kurie juos samdo šiam tikslui, kaip pirkti neapmokėtų skolų portfelius prašyti sumokėti tiesiogiai kaip kreditoriai.

Todėl Bulnes Capital jie gali reikalauti įvairių rūšių skolų, pavyzdžiui, iš asmeninės paskolos.

Ar teisėta Bulnes Capital reikalauti iš manęs skolos?

taip, „Bulnes Capital“ reikalauja, kad jūs sumokėtumėte skolą, yra teisėta. Turėkite omenyje, kad, kaip matėme, šią agentūrą samdo kitos įmonės, kurios turi pradelstų skolų, būtent tam, kad sutvarkytų jų išieškojimą.

Be to, kai kuriais atvejais jie yra tiesiogiai skirti pirkti šios rūšies skolą, kad galėtų reikalauti jūsų mokėjimas tiesiogiai.

Nepaisant to, „Bulnes Capital“ jokiu būdu negali jūsų priekabiauti kad sumokėtumėte skolą. Nei šios, nei kitos įmonės.

Ar „Bulnes Capital“ gali mane paduoti į teismą ir paduoti į teismą?

taip, „Bulnes Capital“ gali paduoti jus į teismą ir surengti teismą dėl nemokėjimo, kurią sudarytų stebėjimo procedūra. Tokiu atveju, jei jie laimės teismą, Teisėjas pareikalaus jūsų sumokėti skolą, kurią ši įmonė reikalauja iš jūsų per 20 dienų.

Ar norite panaikinti savo skolą su Bulnes Capital?

Ar jie gali mane paimti iš „Bulnes Capital“?

Svarbu atskirti papuošimą nuo puošybos sukėlimo. Taigi, „Bulnes Capital“ negali jūsų tiesiogiai konfiskuotinuo šio Tai priemonė, kurią gali nurodyti tik teisėjas.

Dabar, jei jie patrauks jus į teismą ir laimės, o jūs nesumokėsite per 20 dienų laikotarpį, taip, jie areštuotų jūsų turtą teismo sprendimu (gali areštuoti Jūsų darbo užmokestį ar pensiją, banko sąskaitas, būstą, transporto priemonę…) Civilinio proceso įstatymo 592 straipsnio 2 dalyje nustatyta tvarka.

Todėl, „Bulnes Capital“ negali konfiskuoti tiesiogiai, tačiau gali pradėti procedūrą, kuri baigiasi embargu.

Kokias galimybes turiu dėl „Bulnes Capital“ man pateiktos pretenzijos?

Kaip jau žinome, „Bulnes Capital“ gali reikalauti, kad jūs sumokėtumėte skolą. Tačiau prieš tai darydami galite sumaišyti kai kurias parinktis.

Pavyzdžiui, labai svarbu nuodugniai peržiūrėti sutartį patikrinkite, ar jame yra sąlyga, kurią galima nepaisyti. Taip atsitiktų, pavyzdžiui, jei pasirodytų, kad skolos palūkanos buvo piktnaudžiaujama. Taip pat turėtumėte patikrinti, ar minėta sutartis buvo suprantama ir pan.

Kita galimybė yra derėtis dėl nurašymo, o tai reikštų siūlymą sumokėti mažesnę sumą, nei reikalaujama iš jūsų. Grifų fondai Paprastai jie perka skolas už gerokai mažesnę nei iš tikrųjų turimą vertęnes tokiu būdu jie gauna labai didelį pelną, jei pavyksta išieškoti visą sumą iš skolininko.

Tačiau kai kuriais atvejais Jie galėtų pasitenkinti dalies skolos išieškojimu, todėl tai yra kažkas, ką visada reikia išbandyti. Net tada, kai jie reikalauja sumokėti iš kitos įmonės.

Negaliu sumokėti skolos, kurią iš manęs reikalauja „Bulnes Capital“, kokias galimybes turiu?

Jei esate nemokus ir dėl to negalite sumokėti skolos, kurią prašoma sumokėti iš Bulnes Capital, Galime išnagrinėti Jūsų atvejį ir įvertinti, ar Jūs atitinkate Bendrovės keliamus reikalavimus panaikinti savo skolas.

Jei jums būtų naudinga Bendrovėar galėtum panaikinti savo skolas ir išvalyti ekonomiką. Bet tai priklausys nuo jūsų atvejo aplinkybių, todėl turime išsamiai išnagrinėti situaciją, kurioje atsidūrėte.

Advokatai už jūsų skolas esame mes advokatai, kurie yra Bendrovės ekspertai, ir kiekvieną dieną padedame vis daugiau žmonių panaikinti skolas. Jei turite keletą neapmokėtų skolų ir turite jas sumokėti, Skambinkite mums numeriu 930 502 305 arba užpildykite mūsų formą ir Mes išnagrinėsime jūsų atvejį nemokamai ir be įsipareigojimų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *