Kas yra „Cabot Financial“ ir ką daryti, jei reikalauja iš jūsų skolos?

Taip Cabot Financial susisiekė su jumis dėl skolos reikalavimo, turėtumėte žinoti, ką ši įmonė veikia ir kodėl prašo jūsų sumokėti. Šiame straipsnyje suteiksime jums reikalingą informaciją.

Kas yra Cabot Financial?

Cabot Financial Spain SA yra grupei priklausanti kredito valdymo paslaugų agentūra Ispanijoje Cabot kredito valdymas. Ši įmonė yra skirta įvairiai veiklai, pvz ieškinys dėl nesumokėtų skolų ir skolų portfelių pirkimas.

Tai reiškia, kad Cabot Financial Iš kitų įmonių jie reikalauja nesumokėtų skolų, Pavyzdžiui. Jie taip pat gali nusipirkti šias skolas už mažesnę vertę, nei iš tikrųjų turi, ir tokiu būdu reikalauti sumokėti tiesiogiai kaip kreditoriai. Tai reiškia, Jie taip pat yra grifų fondas.

Kai kurios skolos, kurias galima reikalauti iš „Cabot Financial“, gali kilti iš kredito kortelės, hipotekos paskolos, kvitai, paskolosir tt

„Cabot Financial“ reikalauja sumokėti skolą, ar galiu apie tai pranešti?

Kaip ką tik paaiškinome, „Cabot Financial“ jie yra skirti valdyti skolų išieškojimą iš kitų įmonių, tačiau jie taip pat perka skolas. Todėl, jei jie prašo jūsų sumokėti skolą, tai yra todėl vienaip ar kitaip jie yra įteisinti tai daryti.

Taigi, Negalite pranešti „Cabot Financial“ dėl paprasto fakto, kad reikalaujate iš jūsų skolos. Ši ar bet kuri kita įmonė negali reikalauti sumokėti skolą tokiu būdu, kuris gali būti erzinantis ar įkyrus ir užsiima priekabiavimo praktika. Tokiu atveju galite pranešti.

Tiesa, tokio tipo įmonės dažniausiai yra labai gerai informuotos, kokių limitų jos negali peržengti.

Ar „Cabot Financial“ gali kreiptis į teismą?

Taip, Cabot Financial jie gali kreiptis į teismąarba žengti dar vieną žingsnį skolos išieškojimo link. Todėl jie gali pareikšti ieškinį dėl stebėjimo procedūros.

Jei teisėjas su jais sutinka, suteiks jums 20 dienų terminą skolai sumokėti kurie tvirtina tave.

Ar „Cabot Financial“ gali mane užgrobti?

Jei jums įdomu, ar „Cabot Financial“ gali jus tiesiogiai konfiskuoti, turite tai žinoti Jis negali to padaryti. Tai reiškia, Nei ši, nei jokia įmonė negali įsakyti embargo jūsų turtui.

Bet jūs taip pat turite tai žinoti Netiesiogiai jie gali sukelti jūsų embargą. Taip yra todėl, kad jei jie paduoda jus į teismą ir po teisėjo prašymo jūs vis tiek nemokėsite, Teisėjas gali nuspręsti dėl jūsų turto areštonutartimi Civilinio proceso įstatymo 592 straipsnio 2 dalyje.

Ką daryti, jei „Cabot Financial“ reikalauja iš manęs skolos?

Jei Cabot Financial iš jūsų reikalauja sumokėti skolą, iš esmės turėtum mokėti tave išlaisvinti. Bet prieš tai, galima apsvarstyti kai kurias galimybes.

Visų pirma, tai būtina peržiūrėti sutartį, iš kurios atsirado skolanes yra tikimybė, kad jame yra piktnaudžiavimo sąlyga, pvz., per didelės palūkanos.

Jei taip būtų, būtų galima bandyti tą sąlygą panaikinti, taip sumažinant skolos sumą. Taip pat svarbu įvertinti ir kitus aspektus, pavyzdžiui, ar sutartis buvo pakankamai suprasta.

Kita vertus, galite pabandyti susitarti dėl kirpimo. Atminkite, kad jei ši įmonė įsigijo skolą, Tai bus padaryta mažesne verte nei tikroji vertė, net jei jie pareikalaus iš jūsų visos sumos..

Taigi visada Galite pabandyti sumokėti mažesnę sumą, nei reikalaujama, nes greičiausiai jie ir toliau uždirbs daug pinigų. Jūs netgi galite pabandyti susitarti dėl skolos nurašymo, net jei jie iš jūsų reikalauja sumokėti kitos įmonės vardu.

Jei negaliu sumokėti iš Cabot Financial reikalaujamos skolos, ką daryti?

Jei problema yra ta, kad jūsų finansinė padėtis neleidžia jums sumokėti Cabot Financial reikalaujamos skolos, galime ištirti, ar atitinkate reikalavimus, kad galėtumėte pasinaudoti Antrojo šanso akto mechanizmu. Tokiu atveju galite atšaukti savo skolas.

Be to, Bendrovė pastaruoju metu buvo atlikta daugybė svarbių reformų. Pavyzdžiui, Skoloms panaikinti nebereikia likviduoti viso skolininko turto, kad net nereikėtų prarasti savo namų. Norėdami tai padaryti, turėtumėte laikytis mokėjimo plano, kuris leistų nustoti būti skolininku.

Advokatai už jūsų skolas esame mes advokatai, kurie yra Bendrovės ekspertai, ir kiekvieną dieną padedame vis daugiau žmonių panaikinti skolas. Jei turite keletą neapmokėtų skolų ir norite jas panaikinti, skambinkite mums 930 502 305 arba užpildykite formą ir Mes išnagrinėsime jūsų atvejį nemokamai ir be įsipareigojimų.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *