Kas yra embargas ir kokios embargo rūšys egzistuoja?

Jis embargas Tai priemonė, kuri būtinai turi būti taikoma garantuoti skolos ar prievolės įvykdymą perleidžiant skolininko turtąkurių turi pakakti.

Kas gali paimti?

Pagrindinis embargo rūšys yra teisminis ir administracinis. Teismo poėmiai yra tie, kurie įvyksta dėl teisėjo nutartistai yra mechanizmas, kurį paprastai turi naudoti kreditoriai, pavyzdžiui, įmonės, finansiniai subjektai ar grifų fondai.

Jei teisėjas nenurodo arešto, kreditorius neturi vykdomosios galios jį įvykdyti.išskyrus administracinio poėmio atvejį.

Viešosios administracijos yra vienintelės, kurios gali vykdyti embargą be išankstinio teismo įsakymo.pvz., iždo areštai arba socialinio draudimo areštai.

Kada gali įvykti embargas?

Embargo įvykdymo terminai teisminio atveju vykdomi atsižvelgiant į du terminus. Pirmasis iš jų yra 20 darbo dienų nuosprendžiui įsiteisėti.

Kai ateis ta akimirka, areštas gali būti vykdomas praėjus dar 20 darbo dienų. Ši antroji įmoka yra savanoriškas laikotarpis, per kurį skolininkas turi sumokėti skolas ir palūkanas, laikantis teismo sprendimo sąlygų, kad jis galėtų išvengti arešto.

Kita vertus, administracinių areštų atveju etapas prasideda pasibaigus savanoriško mokėjimo terminui, o vėliau – Gruodžio 17 d. Bendrojo mokesčio (LGT) įstatymo 58/2003 62 straipsnio 5 dalyje nurodytam laikotarpiui už skolų apmokėjimą. spaudimo laikotarpis.

Ar jus sulaiko? Mes jums padedame

Kuo skiriasi vykdomojo turto areštas ir prevencinis turto suvaržymas?

Be skirtumo tarp teisminių ir administracinių poėmių, areštai savo ruožtu gali būti dviejų tipų: prevencinė arba vykdomoji. Pagrindinis skirtumas tarp vieno ir kito yra jų poveikis.

Jis areštas iš tikrųjų yra a atsargiai užtikrinti, kad būsima bausmė būtų įvykdyta. Todėl, iš skolininko nėra galutinai atimtas jo turtas.

Kalbant apie asmeninį turtą, pavyzdžiui, sąskaitas kredito įstaigose, pinigus ar transporto priemones, jis įtraukiamas į teisminis depozitaso jei tai nekilnojamasis turtas, teismo nutartis dėl prevencinio arešto yra pažymėta Turto registracija.

Savo ruožtu, vykdomosios valdžios embargas turi lemiamą pobūdį ir atsiranda kitu laiku, nes įvykdomas po nuosprendžio paskelbimo. Vėliau turtas pasiliekamas, o pasibaigus terminui likviduojamas. Tokio tipo areštas gali baigtis galutiniu turto praradimu..

Kokio tipo turtas gali būti areštuotas?

The embargą reglamentuojantys teisės aktai Jis daugiausia randamas:

Areštai turi būti proporcingi skolai kurią ketinama padengti arba garantuoti.

The Turto, kuris gali būti areštuotas, rūšys yra:

 • Grynieji pinigai arba sąskaitos pinigai atidaryti kredito įstaigose.
 • Kreditai, efektai, vertybiniai popieriai ir teisės, realizuojamos trumpuoju laikotarpiu, ty kai jas galima realizuoti per trumpesnį nei šešių mėnesių laikotarpį.
 • Atlyginimai, atlyginimai arba pensijossu limitais, nes jis niekada nėra areštuojamas mažesnis už tarpprofesinį minimalų atlyginimą, o jį viršijančioms sumoms bus nustatomi limitai.
 • Nuosavybė.
 • Visų rūšių palūkanos, pajamos ir vaisiai.
 • Kilnojamas turtastoks kaip transporto priemonių.
 • Komercinės ar pramoninės įstaigos.
 • Taurieji metalai, smulkūs akmenys, papuošalai, auksakalystė ir antikvariniai daiktai.

Tačiau yra ir turtas, kuris bet kuriuo atveju laikomas nekonfiskuotu:

 • The naminiai gyvūnainors jų gaunamos pajamos gali būti areštuotos.
 • The neatimamas turtaspvz., viešo turto.
 • The priedo teisės, kurių negalima parduoti nepriklausomai nuo atstovaujamojo.
 • The turtas, kuriam savaime trūksta tėvynės turinio.
 • Kitas turtas, deklaruotas kaip neatimamas pagal teisės aktų nuostataspavyzdžiui, knygos ir instrumentai, būtini norint užsiimti profesija, arba religiniai objektai, skirti garbinti.

Ar galima sustabdyti embargą?

Norint sustabdyti embargą arba jo išvengti, yra keli galimi sprendimai:

 1. Sumokėkite skolą, dėl kurios buvo įvestas embargas. Jeigu reikalaujama skola nustos egzistuoti, nebus kur areštuoti.
 2. Prieštarauti stebėjimo procesuituo atveju, jei dar yra laiko ir termino tai padaryti, ir jei yra įvykdytas kuris nors iš teisinių reikalavimų nesutikti su skola.
 3. Pasiekite susitarimą su skolos reikalaujančiu asmeniu bandyti iš naujo derėtis arba padaryti skolos mokėjimą lankstesnį.
 4. Sustabdyti embargą su bendrove.

The Bendrovė Tai teisinis mechanizmas, sukurtas taip, kad žmonės, turintys keletą skolų, kurių negali sumokėti dėl nemokumo, galėtų panaikinti visas skolas ar jų dalį.

Norint pasinaudoti šiuo įstatymu, turi būti laikomasi tam tikrų reikalavimų.

Vienas iš pagrindinių Bendrovės privalumų yra tai, kad ji leidžia paralyžiuoti ir išvengti embargo.

Ir šis įstatymas nuo prašymo pateikimo momento draudžia pradėti naujus turto areštus ir sustabdo jau pradėtus areštus.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *