Kas yra insurtech ir kaip tai veikia?

Daugelis žmonių, pavyzdžiui, investuotojai, draudėjai ir nepriklausomi draudimo agentai, klausia savęs:kas yra insurtech ir kaip tu gali jiems padėti? Tai puikus klausimas, o tiesa ta, kad „insurtech“ tikriausiai padės visiems, sutvarkydama visą draudimo industriją. Tada „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti paskolas įmonėms, pasakoja, apie ką kalbama.

Kas yra insurtech?

Insurtech (sutrumpinimas iš draudimo technologijao tai reiškia „draudimo technologija“) yra programinės įrangos, taikomųjų programų ir paleisties įmonių grupė, naudojama ir valdoma draudimo pramonėje.

Skaitmeninė transformacija taip pat pateko į draudimo sektorių. Šiandien draudimo pramonė vis dažniau naudoja novatoriškas technologijas, siekdama pagerinti efektyvumą ir efektyvumą.

Šios technologijos apima dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi, didelius duomenis, blockchain (blockchain), kibernetinis saugumas, IOT (daiktų internetas), išmaniųjų telefonų programos, nešiojami įrenginiai ir kt.

Todėl „insurtech“ yra terminas, apibūdinantis visus šiuos naujojo amžiaus skaitmeninius įrankius ir technologijas, optimizuojančias draudimo bendrovių veiklą. Tai taip pat leidžia draudimo bendrovėms išnaudoti pažangios duomenų analizės galią ir teikti puikią klientų patirtį.

„Insurtech“ galima laikyti skaitmenine evoliucija draudimo pramonėje, kuri draudimo bendroves ir draudikus atvedė prie naujų technologinių ir skaitmeninių platformų. Be to, jis įtrauktas į beveik visus draudimo verslo aspektus, tokius kaip klientų aptarnavimas, tiekimo grandinė, produktai ir kt.

Jis siūlo savikontrolės įrenginius, klientams skirtas telefono programas ir nešiojamus stebėjimo įrankius. „Insurtech“ ne tik sumažina draudimo kompanijų išlaidas, bet ir žymiai pagerina klientų pasitenkinimą.

Kaip tai veikia?

„Insurtech“ leidžia įsigyti draudimą internetu tik naudojant kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Dabar galite labai lengvai naršyti internete ir pasiekti draudimo produktus bei paslaugas. Iš tikrųjų tai atlieka labai efektyviai.

Taip pat draudimo klientams ji suteikė daug daugiau draudimo galimybių nei anksčiau. Draudimo apsauga gali būti pritaikyta individualiems poreikiams.

Skirtingai nuo varginančių senų draudimo pirkimo būdų, „insurtech“ leidžia užpildyti internetinę paraišką per kelias minutes. Tai nepaprastai padeda smulkaus verslo savininkams, nes jie gali pasiekti ir apsipirkti įvairių rūšių draudimo iš vienos internetinės platformos.

Tai gali jus sudominti: 5 būdai, kaip padidinti jūsų gebėjimą diegti naujoves

Kokios yra „Insurtech“ programos?

1. Kliento tapatybės patvirtinimas

Draudimo bendrovės, brokeriai ir perdraudikai turi surinkti daug klientų duomenų, kad užbaigtų pažinimo savo klientą (KYC) procesą. „Insurtech“ supaprastina šį svarbų ir daug laiko reikalaujantį procesą naudodama technologijas, pagrįstas blockchain.

Ši technologija veikia taip, kad visi kliento dokumentai kartu su valdžios išduotu patvirtinimo įrodymu yra saugomi ir tvarkomi kaip skaitmeniniai įrašai.

2. Mokėjimo apdorojimas

Draudimo įmokų ir žalų apmokėjimas „insurtech“ dėka tapo daug paprastesnis ir greitesnis. Tokios technologijos kaip nešiojami stebėjimo įrenginiai ir mašininis mokymasis automatiškai taikomos įmokoms stebėti, įrašyti, apskaičiuoti, perduoti ir mokėti.

3. Išmaniosios sutartys

Draudimo bendrovės gali greitai ir lengvai sukurti nepopierines išmaniąsias sutartis naudodamos „insurtech“. Išmaniosiose sutartyse automatizuoti blokų grandinės protokolai naudojami autentifikavimo, derybų ir palengvinimo tikslais.

Taigi žalų valdymas tampa tūkstantį kartų lengvesnis nei senieji tradiciniai metodai. Nesąžiningos veiklos rizika gali būti labai sumažinta ir tuo pačiu gali padidėti klientų pasitenkinimas.

Kokie yra insurtech pranašumai?

„Insurtech“ suteikia draudimo klientams daugiau kontrolės, o sistema jiems tampa daug skaidresnė, nes jie turi galimybę rinktis iš įvairių variantų. Jie gali pasirinkti pritaikytas ir individualizuotas strategijas ir produktus, kurie puikiai atitinka jų poreikius.

Visas draudimo internetu procesas yra daug paprastesnis, lengvesnis ir greitesnis. Lengvai naudojamos, klientams skirtos programos pašalina daug streso iš žalų valdymo proceso. Klientų identifikavimo ir tikrinimo technologijos gali sumažinti sukčiavimo riziką.

Dabar tu žinai Kas yra insurtech?. Naudodama žalų valdymą, internetinių paraiškų teikimo procesą, automatizuotą draudimo pasirašymą ir sukčiavimo prevenciją, „Insurtech“ užtikrina didesnį veiklos efektyvumą, mažesnes išlaidas ir geresnę klientų patirtį.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *