Kas yra įsipareigojimų neįvykdymo apsaugos draudimas?

Nemokėjimo apsaugos draudimas

Šiuo metu viena paklausiausių paslaugų, susijusių su nuoma, yra įsipareigojimų nevykdymo apsaugos draudimas. Finansinės rizikos sumažinimas, kai nuomojamės būstą, yra vienas iš pagrindinių savininkų rūpesčių. Sudarant nemokėjimo apsaugos draudimą, galime užtikrinti mėnesinį nuomos mokesčio surinkimą. Be to, nemokėjimo atveju atsakinga įmonė. yra atsakingas už uždelstų sumų reikalavimą.

siūlo nuomos mokėjimo paslaugą iki 10 d., jei nuomininkas nemoka mėnesinės įmokos. Pašalinome reikalavimus ir apribojimus, taikomus kitoms agentūroms ir draudikams, kad galėtumėte laiku gauti nuomos mokestį, kai vėluojate ar nemokėsite.

Nemokėjimo apsaugos draudimas

Nuomos nemokėjimo draudimas turi vieną pagrindinį tikslą – padengti nuomos sumą nemokėjimo atveju.

Jei nuomininkas negali sumokėti nuomos už vieną ar kelis mėnesius, tai įmonė kas mėnesį moka savininkui, taip pat yra atsakinga už laukiančių mokėjimų tvarkymą.

Pagrindinis savininko pranašumas yra tas, kad jis visada gaus mėnesinę įmoką iki kiekvieno mėnesio 10 d.

Situacijos, kai naudinga turėti nemokėjimų draudimą

Administracijos numatyti teisiniai procesai nemokėjimo už būstą atveju yra brangūs ir dažnai labai ilgi.

Nuo antrojo nemokėjimo galiojantis Įstatymas leidžia skųstis, tačiau nuomininkas turi daug alternatyvų pailginti procesą ir vilkinti bylos išsprendimą, iš tiesų patartina nuomininkui ir savininkui susitarti, jei Jis turi nemokėjimų draudimą.

Be ekonominės naudos, nemokėjimo apsaugos draudimas leidžia išvengti administracinių procesų, kurie daugeliu atvejų neduoda greito sprendimo.

Kalbant apie ekonominį aspektą, bet kuri aplinkybė, kai įvyksta nemokėjimas, taikoma . Tradiciniai draudikai nustato eilę sąlygų ar terminų, kada pradėti rinkti kompensaciją už nemokėjimą, tačiau mes automatiškai aktyvuojame polisą, kai tik įvyksta nemokėjimas, kad būtų užtikrintas visiškas mėnesinės įmokos surinkimas iki kiekvieno mėnesio 10 d. .

Nuomininko atrankos ir nemokėjimo apsaugos draudimas

Atrankos procesas yra pirmasis šaltinis, kurį turime, kad išvengtume nemokėjimo ateityje. Mes bendradarbiaujame su jumis ir pateikiame jūsų žinioje potencialių nuomininkų, kurie ieško būsto, panašaus į tą, kurį norite išsinuomoti, duomenų bazę. Mūsų komanda yra atsakinga už kiekvieno prašymo finansinį įvertinimą, kad sumažėtų galimybė neatsiskaityti nuomos laikotarpiu.

Tačiau yra daug priežasčių, dėl kurių nuomos mokėjimas gali vėluoti, todėl nėra visiško ilgalaikio saugumo. Siekiant sumažinti nemokėjimo tikimybę, prieš nuomojant patartina atsižvelgti į šiuos klausimus, susijusius su nuomininku:

  • Patartina patikrinti, ar potencialūs nuomininkai neatsiranda įsipareigojimų nevykdančių asmenų sąrašuose.
  • Nuomos suma neturi viršyti 40% viso gaunamo atlyginimo.
  • Darbo sutartis ir dirbtas laikas taip pat yra labai patikimi rodikliai, kai reikia sumažinti nemokėjimo tikimybę.
  • Jei dirbate savarankiškai, patartina pasitikrinti paskutines ketvirtines PVM deklaracijas.

Mes atliekame šiuos finansinius patikrinimus, kad sumažintume nuomos nemokėjimo tikimybę.

Nemokėjimai ir turto pablogėjimas

Daugeliu atvejų, kai nuomininkas nevykdo įsipareigojimų, situacija išsprendžiama ir sumokama įsiskolinta suma; tačiau ypatingais atvejais vėlavimą gali lydėti žala namams.

Garantuotos nuomos paslauga apima ne tik garantuotą kiekvienos mėnesinės įmokos surinkimą, bet ir iki 3000 € už žalą, susijusią su vandalizmu, ir iki 300 € už spynos keitimą.

Jei nuomininkas padarė žalą būstui, įprasta reikalauti žalos atlyginimo administracinėmis ar teisminėmis priemonėmis. Taip pat galite gauti teisines konsultacijas, kai jų prireikia, įskaitant atvejus, kai turtas ar baldai buvo tyčia sugadinti.

Saugiai planuokite savo pajamas

Turėdami numatytosios apsaugos draudimą, galite drąsiai planuoti savo mėnesines pajamas. Jei turite vieną ar daugiau nuomojamų nekilnojamojo turto objektų ir nenorite, kad jūsų kapitalas nukentėtų dėl pavėluotų mokėjimų, mes garantuojame jūsų poreikius pritaikytą sprendimą.

užtikrina, kad jūsų nuomos mokestis bus paimtas iki 10 d., nereikalaujant sudėtingų procesų, įrodančių, kad jūsų nuomininkų mokėjimai iš tikrųjų vėlavo.

Prie nemokėjimo draudimo pridedame kitus polisus žalos atveju ir jums reikalingą teisinę apsaugą. Mūsų komanda yra atsakinga už proceso su nuomininku sprendimą, kad jums nereikėtų dėl nieko rūpintis.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *