Kas yra MSME? | Chapacash

MVĮ yra įmonės, kurių pajamos, turtas ar darbuotojų skaičius nesiekia tam tikro lygio. MSME nustatymo kriterijai skiriasi įvairiose šalyse, o kartais ir pramonės šakose. Šiame straipsnyje jums parodys „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti paskolas įmonėms kas yra MSME Peru.

Kas yra MVĮ?

Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės geriau žinomos akronimu MSME. Tai sudaro 99,6% oficialių įmonių Peru. Tačiau, nors jie priklauso tai pačiai kategorijai, kiekvienas iš jų turi savo ypatybių, išskiriančių juos iš kitų verslo rūšių.

1. Mikroverslas

Jei jums įdomu, kokiais kriterijais vadovaujamasi verslo modeliams atskirti, atsakymas yra vidutiniai metiniai pardavimai. Mikroįmonės neturėtų viršyti 150 UIT. Be to, jose paprastai dirba nuo 1 iki 10 darbuotojų.

Šeimos, nusprendusios vykdyti verslą, renkasi tokio tipo įmonę, nes jai nereikia didelės pinigų sumos kaip kapitalo. Dėl šios priežasties jie laikomi puikia plėtros galimybe ir užėmė svarbią vietą ekonomikoje.

2. Mažos įmonės

Nedidelė mūsų šalies įmonė dėl metinių pardavimų uždirba nuo 150 iki 1700 UIT. Taip pat gali būti nuo 1 iki 100 darbuotojų. Kai kurie mažų įmonių pavyzdžiai yra kirpyklos, vidutinio dydžio restoranai, veterinarai ir techninės įrangos parduotuvės.

Šiuo metu Peru galite rasti daugiau nei 50 000 mažų įmonių, kurios neabejotinai yra puikus darbo vietų kūrimo šaltinis mūsų šaliai.

3. Vidutinės įmonės

Galiausiai, vidutinės įmonės išsiskiria iš ankstesnių, nes jų metiniai pardavimai nesiekia 2300 UIT ir daugiau nei 1700 UIT. Jiems reikia didesnio darbuotojų skaičiaus, todėl tai laikoma sudėtingesnio tipo įmone, kuriai reikalingas sudėtingesnis organizavimo laipsnis.

Kitas bruožas, išskiriantis šias tris įmonių rūšis, yra įsipareigojimai savo darbuotojams. Kuo sudėtingesnė įmonė, tuo didėja darbuotojo darbo teisės.

Tai gali jus sudominti: Skaitmeninkite savo įmonę 7 veiksmais

MVĮ šiandien

Keičiasi verslo vykdymo būdas, todėl dabar atsiranda naujų pirkimo ir vartojimo modelių, kuriems reikia individualizuoti produktus ir skaitmeninti procesus. Tam reikia, kad įmonės sukurtų ir išlaikytų didelį savo gamybos procesų lankstumą. Šie trys verslo modeliai turi prisitaikyti prie šių pokyčių.

Tačiau daugelis bankų nėra pasirengę tenkinti mažesnių įmonių reikalavimų, todėl tik keli yra skirti mikroekonomikai.

Šia prasme savivaldybių kredito ir taupomosios kasos pasinaudoja galimybėmis padidinti MVĮ finansavimo lygį. Tai yra pastarojo meto didžiulio klestėjimo priežastis. Tai naudinga mikroverslininkams, kurie gali pasirinkti iš mikroįmonės pereiti į smulkųjį verslą.

Taip pat pastaruoju metu Vyriausybė taiko paramos politiką, kuria siekiama skatinti verslo augimą ir tuo pačiu garantuoti formalias įsidarbinimo galimybes tausojant aplinką.

Žinoma, daugiausia naudos iš šių priemonių gauna verslininkai ir jų darbuotojai, nusprendę eiti verslumo keliu.

Galiausiai svarbu pabrėžti, kaip svarbu turėti gerą mokymą, kad būtų galima veiksmingai nukreipti MVĮ išteklius ir funkcijas. Labai svarbu turėti gerą projektą, įvertinti ir taikyti strategijas, kurios padėtų pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Iki šiol matėme MVĮ reikšmę. Apibendrinant galima teigti, kad labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės atlieka esminį vaidmenį socialinėje sanglaudoje, nes skatina darbo vietų kūrimą, pajamas, skurdo panaikinimą ir racionalizuoja vietos ekonomikų gamybinę veiklą. Tikimės, kad ši informacija jums buvo naudinga!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *