Kas yra nekilnojamojo turto API ir kokias funkcijas ji atlieka?

Nekilnojamojo turto API

Figūra iš Nekilnojamojo turto API Dėl dabartinės mūsų šalies nekilnojamojo turto rinkos sudėtingumo ji vis dažniau pasitaiko. Nekilnojamojo turto API arba nekilnojamojo turto agentas teikia pagalbą ieškant nuomininkų ir teikiant su nuoma susijusias paslaugas.

Į Zazume Siūlome Jums platų paslaugų spektrą, kuris prasideda nuomininkų, besidominčių Jūsų turtu, paieška ir tęsiasi visą sutarties galiojimo laiką, net vėliau, jei prireiks daugiau paslaugų.

Kas yra nekilnojamojo turto API

Nekilnojamojo turto agentas yra su būstu susijusių paslaugų ekspertas. Yra agentų, orientuotų į pardavimą, profesionalų, besispecializuojančių nuomoje, arba agentų, siūlančių paslaugas galiojimo laikotarpiu.

Ispanijoje jie pirmą kartą pasirodė maždaug septintajame dešimtmetyje. Iš pradžių jie buvo žinomi kaip nekilnojamojo turto brokeriai ir vadovavo apsilankymams, nustatantiems potencialius nekilnojamojo turto pirkėjus. Šiuo metu paslaugos apima visų tipų užduotis ir naudojama skaitmeninė laikmena, leidžianti palaikyti nuolatinį ir tiesioginį ryšį su visomis šalimis.

Dabartinės nuomojamos API funkcijos

Nekilnojamojo turto API funkcijos yra labai įvairios, iš tikrųjų šiandien nekilnojamojo turto agentas gali išspręsti bet kokį su turtu susijusį klausimą.

Šiuo atveju analizuosime pagrindines API, kurios specializacija yra nuoma, funkcijas ir paslaugas, kurias jums siūlome. Zazume.

  • Nekilnojamojo turto portalų valdymas: Kaip minėjome anksčiau, technologijų naudojimas padidino API funkcijas, portalų valdymas jau yra pagrindinė funkcija, apimanti viską nuo skelbimų publikavimo iki apsilankymų pas potencialius nuomininkus valdymo. .
  • Aktyvi nuomininkų paieška: tai pagrindinė API funkcija, kol namas negyvenamas. Agentas turi turėti potencialių klientų portfelį ir turėti priemonių surasti žmones, kuriems yra potenciali galimybė išsinuomoti būstą.
  • Teisinis patarimas. Namo nuoma turi daugybę teisinių pasekmių, kurias agentas turi žinoti. Teisinė API pagalba yra esminė parama, užtikrinanti nuomos sąlygas.
  • Ekspertizė ir kaina. Nekilnojamojo turto agento pagalba taip pat susijusi su nuomos kaina. Agentas įvertina turto būklę ir būklę bei padeda nustatyti tinkamą kainą pagal rinkos sąlygas.
  • Administracinės procedūros: Be teisinių klausimų, turinčių įtakos sutarčiai, nekilnojamojo turto agentas taip pat rūpinasi tam tikrais administraciniais aspektais, tokiais kaip energetinio sertifikato ar gyvenamosios vietos sertifikato išdavimas. Šie sertifikatai yra būtini norint išsinuomoti nekilnojamąjį turtą.
  • Nuomos draudimas: šiuo metu nuomos agentūros, tokios kaip Zazume, siūlo galimybę padengti nesumokėtus mokėjimus, kurie gali atsirasti sutarties galiojimo laikotarpiu.

Nekilnojamojo turto kolegijų svarba

Ispanijoje yra oficiali institucija, kuri vienija visus nekilnojamojo turto agentus. Oficialiųjų nekilnojamojo turto agentų asociacijų bendroji taryba prižiūri profesionalių agentų darbą, pateikia jų darbo gaires.

Patartina visada susisiekti su įmonėmis ir registruotais specialistais, kad užtikrintume saugų palaikymą. CGCOAPI siūlo labai svarbią teisinę pagalbą ir taip pat sustiprina nekilnojamojo turto valdytojo siūlomą pasitikėjimą.

Zazume nuomos paslaugos

Zazume mes ne tik padedame per 14 dienų surasti tobulą jūsų būsto nuomininką, bet ir garantuojame nuomos sumokėjimą nemokėjimo atveju bei siūlome daug kitų su jūsų nuoma susijusių paslaugų.

Kalbant apie praėjusį laikotarpį, Zazume esame atsakingi už fotosesijos atlikimą Jūsų namuose, interneto portalams. Taip pat tvarkome ir optimizuojame jūsų skelbimus, organizuojame apsilankymus pagal jūsų pasiekiamumą.

Jei jums reikia išankstinės valymo paslaugos, taip pat pasirūpiname susisiekti su profesionalais netoli jūsų buvimo vietos. Prireikus atliekame net nedidelius remonto darbus, pavyzdžiui, dažome namus.

Įforminus sutartį, mūsų agentai tvarko perkėlimą ir prekių pakeitimą, jei jums to reikia. Taip pat esame atsakingi už spynų keitimą, energetinių ir tinkamumo gyventi sertifikatų tvarkymą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *