Kas yra patvirtinimas ir kaip tai veikia?

Ar įsivaizduojate, kad jūsų įmonė galėtų pagerinti santykius su tiekėjais, išvengti grynųjų pinigų problemų ir tuo pačiu sutaupyti administracinių išlaidų? Skamba puikiai, tiesa? Tai yra patvirtinimo pranašumai. Toliau jums parodo „Chapacash“, bendrovė, teikianti paskolas internetu kas patvirtina ir kaip tai veikia.

Kas yra patvirtinimas?

Patvirtinimas – tai finansinė paslauga, skirta valdyti įmonės mokėjimus tiekėjams. Patvirtinimo avansą pasiūliusi finansų įstaiga atitinkamos sąskaitos sumą sumoka tiekėjui, kuris gali iš anksto atsiimti minėtą sąskaitą per savo finansavimą iki jos galiojimo pabaigos.

Patvirtinus kliento įmonė išsiunčia patvirtintus mokėjimo nurodymus bankui prieš terminą; Tada bankas informuoja tiekėjus apie apmokėjimo sumą ir datą bei suteikia galimybę pasirinkti, ar sąskaitą faktūrą atsiimti iš anksto, ją finansuojant, arba palaukti, kol sumokėta.

Kaip veikia patvirtinimas?

Tiekėjui išsiuntus sąskaitą atitinkamam subjektui ir šalių sutartu mokėjimo būdu, finansų subjektas atsiųs dokumentą, kuriame bus nurodyta data, kada atitinkama sąskaita faktūra gali būti pateikta atsiimti. . Taip pat nurodyta galimybė apmokėti avansą su nuolaida.

Sutarto mokėjimo metodo, apimančio patvirtinimą, pavyzdys gali būti mokėjimas per 60 dienų nuo sąskaitos faktūros datos, patvirtinus konkrečios finansų įstaigos.

Kartais tame pačiame laiške finansų įstaiga siūlo tiekėjui galimybę įsigyti ir kitų panašių kreditų. Jei atsakysite, kad sutinkate, ir mes siunčiame jums kitas panašias sąskaitas, galite išplėsti išankstinio apmokėjimo galimybę su nuolaida šioms sąskaitoms faktūroms.

Patvirtinami tipai

Yra įvairių patvirtinančius tipus priklausomai nuo kliento mokėjimo būdo:

 • Standartinis patvirtinimas: tai būdas, kuriuo bankas valdo savo klientų mokėjimus tiekėjams, suteikdamas jiems galimybę avansuoti neapmokėtas sąskaitas faktūras.
 • Finansuojamas punktualus apmokėjimas: pagal šį būdą klientas ir tiekėjas susitaria dėl mokėjimo datos prieš sąskaitos faktūros mokėjimo terminą, o mainais susitariama dėl nuolaidos už greitą sąskaitos faktūros apmokėjimą. Pasirinkus šią patvirtinimo galimybę, klientas siunčia apmokėtiną sąskaitą į banką, tuo metu sumokėdamas tiekėjui ir tokiu būdu finansuodamas klientą iki pradinės sąskaitų apmokėjimo datos, o tada iš sąskaitos bus nuskaičiuota avansa suma plius. komisiniai ir palūkanos
 • Finansuojamas mokėjimas: tokiu patvirtinimu klientas sumoka sąskaitą savo tiekėjui nustatytu terminu ir finansuoja minėtą mokėjimą tam tikrą laikotarpį, po kurio bankas nurašys finansuojamą mokėjimą, pridėjus komisinius ir palūkanas, į sąskaitą.

Patvirtinimas taip pat gali būti klasifikuojamas pagal tai, kas prisiima nemokėjimo riziką:

 • Patvirtinant be regreso: tiekėjas neprisiima jokios rizikos, jei klientas nesumoka.
 • Patvirtinimas regreso tvarka: tiekėjas prisiima apmokėjimą, jei klientas nesumoka.

Patvirtinimo pranašumai

Patvirtinimas suteikia naudos tiek klientui, tiek tiekėjui. The patvirtinimo nauda klientui yra:

 • Pagerinkite verslo santykius su tiekėjais.
 • Sumažinti administracinį valdymą.
 • Turėkite galimybę gauti tiekėjų sąskaitoms faktūroms didesnę nuolaidą nei finansavimo kaina.
 • Finansuokite mokėjimus tiekėjams.

Kita vertus, patvirtinimo nauda tiekėjui yra:

 • Greitas ir paprastas sąskaitų faktūrų valdymas.
 • Gaukite mokėjimą avansu arba nurodytą dieną, jei taikoma.
 • Pašalinkite nemokėjimo galimybę patvirtinimo be regreso reikalavimo atveju.
 • Galimybė gauti finansavimą nenaudojant savo kredito linijos.

Koks skirtumas nuo faktoringo?

Nors patvirtinimo ir faktoringo tikslas yra tas pats, jie skiriasi. Patvirtinimas yra skolininko (mokančios įmonės) priemonė. Kita vertus, faktoringe jis prasideda nuo sąskaitos faktūros išdavėjo.

Taip pat patvirtinimas visada buvo 100% automatizuotas, o faktoringas vis dar vykdomas tradiciniu būdu, naudojant kai kurias rankines procedūras. Galiausiai, patvirtinimas atliekamas paprastesniu būdu, nes sąskaitą faktūrą parduodantis asmuo neturi skolų ar jokios atsakomybės.

Galbūt jus domina:Faktoringas: kas tai yra ir kaip juo pasinaudoti?

Iki šiol mes jums parodėme Iš ko susideda patvirtinimas?. Atminkite, kad tai yra sutartis, kuri tinkamai atitinka įmonės mokėjimų priskyrimą finansiniam subjektui. Ryškiausias bruožas yra tai, kad tiekėjai gali išieškoti šias skolas prieš joms pasibaigus.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *