Kas yra PRA Iberia ir ką daryti, jei ji reikalauja iš jūsų skolos?

Taip Jie prašo jūsų sumokėti skolą iš PRA Iberia, turėtumėte žinoti, ką jie veikia šioje įmonėje ir kodėl jie prašo jūsų sumokėti tokią sumą. Šiame straipsnyje mes suteiksime jums reikalingą informaciją.

Kas yra PRA Iberia?

PRA Iberia yra įmonė, atsakinga už PRA grupės įsiskolinimų valdymą. Tai grifų fondas, nes perka sunkiai išieškomas pradelstas skolas už gerokai mažesnę nei tikroji jų vertę, siekdamas išieškoti visas jas iš skolininkų (su delspinigiais) ir tokiu būdu pasiekti labai aukštą pelningumą.

Ar galiu pranešti „PRA Iberia“ dėl reikalavimo iš manęs skolos?

Jei PRA Iberia reikalauja iš jūsų skolos, taip turi būti todėl, kad skolą įsigijo iš jūsų buvusio kreditoriaus. Taigi, Jie turėtų teisę prašyti jūsų sumokėti, o jūs negalėtumėte dėl šios priežasties paduoti jiems ieškinį.

Tai, ko negali padaryti nei PRA Iberia, nei jokia kita įmonė (ir, žinoma, joks grifų fondas), yra priversti jus mokėti. Tokio tipo įmonės paprastai labai rūpinasi, kad nenusižengtų į kraštutinumus, kurie galėtų būti priekabiavimo nusikaltimas, tačiau jei abejojate dėl jų veiklos, galite pasikonsultuoti, kaip apie jas pranešti.

Ar PRA Iberia gali mane paduoti į teismą?

Jei nesumokėsite skolos, kurią jie įgijo ir kurios iš jūsų reikalauja, Taip, jie gali jus paduoti į teismą. Iš pradžių jie bandys iš jūsų išieškoti šią skolą neteisminiu būdu, nes jiems geriau nereikėti į teismą.

Bet jei nesumokėsite, jie gali pateikti ieškinį dėl stebėjimo proceso. Tokiu atveju teisėjas patikrintų, ar yra sumokėta skola ir jos dydis, ir suteiktų jums a 20 dienų laikotarpis, per kurį turėsite sumokėti.

Tačiau šiuo laikotarpiu taip pat galite pateikti prieštaravimą dėl stebėjimo, jei manote, kad turite kokių nors priežasčių, kodėl jie negalėjo iš jūsų išieškoti skolos, arba kad jūsų skolos suma yra mažesnė.

Ar PRA Iberia gali mane užgrobti?

Ne, nei PRA Iberia, nei jokia kita įmonė negali jūsų areštuoti, net jei esate skolingi. Tai reiškia, jie negali jūsų tiesiogiai sučiuptikadangi tokio pobūdžio bylose tai gali padaryti tik kompetentingas teisėjas.

PRA Iberia gali priversti teisėją sulaikyti jus, jei pateiks jus į teismą ir jūs laiku nesumokėsite skolos. Jei taip atsitiktų, teisėjas nurodytų areštuoti jūsų turtą pagal Civilinio proceso įstatymo 592 straipsnyje nustatytas taisykles.

Ką daryti, jei PRA Iberia liepia sumokėti skolą?

Kaip jau žinome, PRA Iberia gali reikalauti sumokėti skolą, jei ji buvo pirkta iš ankstesnio kreditoriaus. Tačiau prieš tai darydami svarbu atidžiai išnagrinėti visas galimybes Pažiūrėkite, ar įmanoma, kad jums nereikės mokėti visko, ko jie reikalauja.

Visų pirma, jūs turite atidžiai peržiūrėkite sutartį už kurią atsirado skola, kurios jie reikalauja iš jūsų. Pavyzdžiui, jei jis piktnaudžiauja delspinigiais, juos nustatanti sąlyga būtų laikoma neįtraukta, todėl galėtumėte mokėti mažesnę sumą.

Kita vertus, jei būtų laikoma, kad atlygintinieji interesai (kurie kyla iš pačios sutarties) lupikininkai, Sutartis būtų pripažinta negaliojančia. Ir tokiu atveju tektų grąžinti tik pagrindinę skolą, bet ne palūkanų. Be kitų galimybių, taip pat patartina išanalizuoti, ar kuri nors sutarties sąlyga buvo pakankamai suprantama.

Tarkime, pasikonsultavę su ekspertu padarėte išvadą, kad sutartis yra visiškai galiojanti, todėl esate skolingas jų reikalaujamą sumą. Jūs visada galite derėtis dėl nurašymoDėl labai paprastos priežasties: net jei sumokėtumėte mažiau nei skolingas PRA Iberia, jiems tai vis tiek gali būti pelningas verslas.

Kaip paaiškinome anksčiau, grifų fondai perka skolas už vertę, kuri yra daug mažesnė už jų tikrąją vertę (labai reikšminga procentine dalimi). Štai kodėl, jei pasiūlysite sumažinimą, yra tikimybė, kad jie sutiks, nes greičiausiai ne tik nieko neprarastų, bet ir toliau gautų naudos iš operacijos.

Kokias galimybes turiu, jei negaliu sumokėti sumos, kurios iš manęs reikalauja PRA Iberia?

Tokiu atveju būtina patikrinti, ar atitinkate sąlygas, kurių reikalaujama Bendrovė panaikinti savo skolas, ar jų dalį, taip išsivalant savo finansinę padėtį.

Jeigu Jūs atitinkate Bendrovėje nustatytus reikalavimus, nuo Jūsų prašymo pateikimo momento Jūsų turto areštas negali būti pradėtas. O jei jos jau būtų vykdomos, tai būtų paralyžiuota.

Be to, nebereikia, kaip anksčiau, likviduoti viso skolininko turto (gali tekti net parduoti savo nuolatinę gyvenamąją vietą). Šiais laikais galima rinktis laikytis mokėjimo plano. Todėl labai svarbu, kad ekspertas „Antrojo šanso“ advokatas išnagrinėtų jūsų bylos aplinkybes.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *