Kas yra skaitmeninė piniginė ir kaip ji veikia?

Skaitmeninės piniginės tam tikra forma buvo naudojamos daugelį metų, tačiau pastaruoju metu technologija tapo pagrindine mūsų sandorių visame pasaulyje dalimi. Šiame straipsnyje jus moko Chapacash, Peru įmonė, teikianti greitas paskolas kas yra skaitmeninė piniginė.

Skaitmeninė piniginė yra paslauga, leidžianti sumokėti už daiktus, dažniausiai naudojant mobiliojo telefono programėlę. Galite naudoti savo skaitmeninę piniginę pirkdami parduotuvėse, internete ir programose, o kai kurios taip pat leidžia žmonėms ir įmonėms siųsti ir gauti pinigus.

Todėl skaitmeninėmis piniginėmis ne tik kai kuriais atvejais lengviau naudotis, bet ir jos laikomos saugesnėmis nei tradicinės piniginės.

Kaip veikia skaitmeninė piniginė?

Skaitmeninės piniginės programinė įranga tradiciškai priglobiama per mobiliąją programėlę išmaniajame telefone, bet taip pat gali būti naudojama įvairiais formatais, pvz., fiziniame įrenginyje arba nešiojamajame kompiuteryje. Skaitmeninės piniginės išmaniųjų telefonų programėlės versija šiandien neabejotinai pati populiariausia dėl savo lankstumo ir mobilumo.

Šioms skaitmeninėms piniginėms paprastai reikia turėti skaitmeninės piniginės programą savo išmaniajame telefone. Juos gali sukurti jūsų patikimas bankas ar kitas subjektas. Prieš pateikdami finansinę informaciją programai, būtinai ištirkite ir patvirtinkite įmonės patikimumą.

Paprastai, norėdami juo naudotis, turite rasti POS terminalą, suderinamą su jūsų skaitmenine pinigine. Tai galėsite atpažinti pagal bekontakčio ryšio simbolį, rodomą atsiskaitant.

Kai kurios POS sistemos taip pat leidžia mokėti naudojant saugią magnetinio perdavimo technologiją. Nors bekontakčius mokėjimus rasti gali būti sunkiau, daugelis šiuolaikinių POS sistemų gali palaikyti saugius magnetinio perdavimo mokėjimus.

Suradę POS sistemą, kuri palaiko jūsų skaitmeninės piniginės programą, galite laikyti išmanųjį telefoną šalia pardavimo terminalo, kad sumokėtumėte. Kartais netgi galite mokėti tiesiai iš savo programos.

Tai gali jus sudominti: 5 dažniausiai pasitaikančios klaidos naudojant kredito kortelę

Kokie yra skaitmeninės piniginės pranašumai?

Skaitmeninės piniginės turi daug pranašumų, palyginti su fizine pinigine. Tai yra keletas iš priežastys, kodėl turėtumėte naudoti skaitmeninę piniginę:

1. Patogumas

Užuot išėmę pinigus iš piniginės, galite tiesiog laikyti išmanųjį telefoną prie terminalo atsiskaitydami ir viskas. Taip pat supaprastinti internetinių sandorių procesai, leidžiantys greitai apsipirkti. Būkime atviri, taip pat labai naudinga nešiotis sunkios rankinės ar piniginės pilnos kortelių ir grynųjų pinigų.

2. Organizacija

Kiek kartų jums buvo sunku rasti ką nors savo piniginėje tarp asmens tapatybės dokumento, kredito kortelių ir kvitų? Skaitmeninės piniginės išsprendžia šią problemą. Dauguma programų leidžia lengvai tvarkyti visą informaciją lengvai pasiekiamu būdu ir sutaupyti laiko, ieškant reikalingų daiktų piniginėje.

3. Daugiau saugumo

Fizinės piniginės gali būti lengvai pamestos arba pavogtos. Jei kada nors praradote piniginę dėl nelaimingo atsitikimo ar vagystės, iš pirmų lūpų žinote, kaip daug laiko ir streso gali prireikti panaikinti ir pakeisti visas savo korteles, asmens tapatybės dokumentus ir kt.

Be to, prarasite grynuosius, kuriuos vežėtės. Skaitmeninė piniginė šių problemų nesukelia. Net jei pamestumėte telefoną, asmuo turės žinoti jūsų slaptažodį jūsų telefone ir atrakinti programą veidu.

Ar skaitmeninės piniginės yra saugios?

Nors visada turėtumėte nerimauti dėl savo asmeninės informacijos, pagrindinės skaitmeninės piniginės programos laikomos saugiomis. Tiesą sakant, jie tikriausiai yra saugesni nei jūsų finansinės informacijos ir kitų slaptų dokumentų nešiojimas fizinėje piniginėje.

Be to, visos patikimos skaitmeninės piniginės programos labai užšifruoja savo vartotojų mokėjimo informaciją, todėl sunku pasiekti kompromisą, kai informacija perduodama iš programos į mokėjimo sistemą. Tiesą sakant, tai gali padėti apsaugoti jūsų informaciją, jei mažmenininkas ar įmonė, iš kurios perkate, pažeidžia duomenis ar įsilaužė.

Dabar tu žinai Kas yra skaitmeninė piniginė?. Kaip matote, tai bekontaktis atsiskaitymo būdas, greitas, patogus ir saugus. Tikimės, kad ši informacija buvo įdomi ir naudinga!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *