Kas yra skaitmeninės inovacijos?

Pandemijos pradžioje daugelis pramonės šakų įmonių suprato, kad joms trūksta skaitmeninės brandos. Tačiau skaitmeninės naujovės tapo verslo tęstinumo būtinybe. Toliau jums parodo „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti paskolas įmonėms kas yra skaitmeninės inovacijos.

Ką iš tikrųjų reiškia skaitmeninės naujovės?

Iš esmės skaitmeninės naujovės yra tiesiog kompiuterinių technologijų taikymas esamoms verslo problemoms ar praktikai. Procesas vyksta nuolat, bet geriausiai jį galima suprasti kaip vykstantį bangomis, o kiekvieną bangą skatina naujos technologinės pažangos.

Ankstesnės bangos buvo nulemtos Web 2.0, išmaniųjų mobiliųjų įrenginių ir patobulintos didelės spartos interneto prieigos. Daiktų internetas (IoT), nešiojami įrenginiai, išmaniųjų namų programos yra tik keli pavyzdžiai, kaip Web 3.0 jau daro įtaką mūsų gyvenimui ir technologijoms, kaip mes ją žinome.

Iš dalies dėl pandemijos didžioji dauguma klientų kelionių dabar prasideda skaitmeniniu būdu. Todėl, norėdama išlikti konkurencinga šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje, kiekviena organizacija turi laikyti save technologijų verslu.

Naudodamosi skaitmeninių produktų kūrimo galimybėmis ir naudodamos duomenis bei nuspėjamąją analizę, kad geriau suprastų vidinį klientų elgesį ir našumą, įmonės gali padidinti pajamas, sumažinti išlaidas ir netgi sukurti papildomų pajamų srautų, naudodamos naujas skaitmenines galimybes. .

Tai gali jus sudominti: 5 būdai, kaip padidinti jūsų gebėjimą diegti naujoves

Kodėl savo versle teikti pirmenybę skaitmeninėms inovacijoms?

Įmones, kurios atsisako pripažinti ardančių technologijų vertę, greitai aplenks protingesni konkurentai. Sumanūs lyderiai turi nuolat galvoti, kaip technologijų pažanga gali padėti jiems išlikti aktualiems ir pridėti verslo vertės.

Įmonės, kurios diegia naujoves, gali gauti naudos iš:

  • Konkurencinis pranašumas
  • Technologiniai sprendimai, kurie pagerina IG ir padidina pajamas
  • Didesnis efektyvumas ir supaprastinti procesai dėl automatizavimo ir integruotų skaitmeninių sprendimų

Skaitmeninės naujovės yra būtinos bet kuriai įmonei, norinčiai pasiekti ilgalaikį augimą. Štai keletas priežasčių:

1. Duomenys yra viskas

Įsitikinkite, kad duomenys ir analizė yra pagrindiniai jūsų skaitmeninių inovacijų strategijos elementai. Dėl didėjančio mūsų pasaulio sąveikumo įmonės turi prieigą prie daugiau klientų duomenų nei bet kada anksčiau.

Verslo lyderiai, kurie teikia pirmenybę skaitmeninėms naujovėms, galės paversti šiuos duomenis klientams vertinga informacija ir padėti jiems priimti labiau pagrįstus verslo sprendimus.

2. Nauji klientų lūkesčiai

Vartotojams niekada nebuvo daugiau galimybių. Klientai turi didelių lūkesčių, kai kalbama apie sklandžią, nesukeltą vartotojo patirtį. Tai apima viską nuo programos naudojimo iki bendravimo su vidiniais darbuotojais. Pirmenybę teikdami skaitmeninėms naujovėms užtikrinsite, kad visada naudosite technologijas, kad suteiktumėte klientams aukščiausios kokybės patirtį visais verslo aspektais.

3. Gerinti darbuotojų produktyvumą

Skaitmeninės naujovės suteikia įmonėms galimybę panaudoti automatizavimą darbuotojų našumui didinti. Pavyzdžiui, pagrindinėms verslo funkcijoms, tokioms kaip žmogiškieji ištekliai, gali būti naudojamos technologijos, skirtos pagrindinėms sritims, pvz., darbo užmokesčiui ir darbuotojų įtraukimui, automatizuoti, suteikiant darbuotojams daugiau laiko susikoncentruoti į kitas užduotis.

Nuotolinis darbas paspartino daugelio įmonių skaitmeninės transformacijos iniciatyvas. 2024 ir 2024 m. dėl daugybės pasaulinių užblokavimų, kad būtų užtikrintas veiklos tęstinumas, komandos turėjo dirbti iš namų. 88 % organizacijų visame pasaulyje įpareigojo arba paskatino savo darbuotojus dirbti namuose po to, kai COVID-19 buvo paskelbta pandemija.

Pirmieji duomenys rodo, kad prieiga prie pasaulinės darbo jėgos ir didesnis produktyvumas (77 % nuotolinių darbuotojų teigia, kad jie yra produktyvesni dirbdami namuose) buvo tik dalis privalumų, kuriuos pastebėjo įmonės, sugebėjusios greitai pereiti prie skaitmeninio darbo modelio.

4. Saugumas yra svarbesnis nei bet kada

Skaitmeninės grėsmės verslui niekada nebuvo didesnės. Įmonėms vis dažniau pereinant prie debesies (90 % įmonių kai kurioms paslaugoms naudoja debesų kompiuteriją), kibernetinių atakų padaugėjo eksponentiškai, o tai reiškia, kad įmonės turi naudoti technologijas, kad padidintų jūsų saugumą. Kibernetiniai nusikaltėliai tampa vis protingesni, o įmonės, kurios neatsilieka nuo saugumo pažangos, gali sumokėti didelę kainą.

Iki šiol mes jums parodėme Kas yra skaitmeninės inovacijos?. Skaitmeniniai procesai pasiekia visas pasaulio pramonės šakas, todėl svarbu ne ar, o kada skaitmeninės inovacijos sutrikdys esamus operatorius arba pateiks novatorius kaip naujus čempionus.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *