Kas yra skolos pirkimas?

Ar turite kredito kortelę? Jei taip, gali būti, kad tam tikru momentu jums buvo pasiūlyta galimybė įsigyti skolą. bet,kas yra skolos pirkimas? Jei neįsivaizduojate, ką tai reiškia, nesijaudinkite. Toliau „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti paskolas internetu, paaiškina viską, kas susiję su šia tema.

Kas yra skolos pirkimas?

Skolos pirkimas yra Peru finansų sistemos produktas, leidžiantis konsoliduoti savo finansinius įsipareigojimus, pavyzdžiui, paskolų ar kredito kortelių skolas, į vieną subjektą mokant vieną mėnesinę įmoką ir mažesnę palūkanų normą.

Kokie subjektai perka asmenines skolas?

1. Bankai

Bankai perka bet kokios rūšies skolą, pavyzdžiui, kredito korteles, hipotekos paskolas, paskolas automobiliui ir kt. Svarbi bankinių subjektų savybė yra ta, kad jie paprastai siūlo konkurencingas palūkanų normas, kurios gali būti mažesnės nei pradinių paskolų.

2. Taupymo ir kredito bankai

Kai kurie taupomieji ir kredito bankai taip pat siūlo įvairių rūšių skolų įsigijimo galimybę. Tačiau jie suteikia palyginti dideles palūkanų normas, viršijančias pradines paskolas. Taip pat jie perka tik tų žmonių skolas, apie kuriuos „Infocorp“ nepraneša.

3. Finansinės įmonės

Finansų įmonės perka įvairių rūšių skolas, tačiau jos linkusios labiau link hipotekos. Jų palūkanų normos taip pat yra santykinai didesnės nei pradinių paskolų.

Kada tikslinga pirkti skolą?

Vienas iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių reikia įsigyti skolą Tai yra tada, kai jie siūlo jums daug mažesnę palūkanų normą, nes tai reiškia, kad laikui bėgant sutaupysite daug. Prieš apsisprendžiant, svarbu įvertinti savo galimybes ir palyginti jas tarp įvairių finansų įstaigų, kad išsirinktumėte jums tinkamiausią.

Kai kurie bankai, be skolų pirkimo, suteikia grynųjų pinigų sumą pagal naują suteiktą tarifą. Tai gali būti puikus pasirinkimas, jei jums reikia skubiai sumokėti.

Skolos pirkimo privalumai

Žemiau pristatome skolos pirkimo prašymo pranašumai subjektui:

 1. Sumažinkite palūkanų mokėjimus: kaip minėjome aukščiau, bankinių subjektų palūkanų normos paprastai yra mažesnės nei pradinių paskolų. Tai reiškia, kad palūkanų mokėjimas nuo pirmos įmokos yra mažesnis.
 2. Sumažinkite komisinius: Kadangi visas savo skolas turėsite viename subjekte, jums nereikės mokėti skirtingų komisinių už tą pačią koncepciją ir turėsite tik vieną mokėjimą per mėnesį. Pavyzdžiui, pirkdami skolą turėsite sumokėti tik jūsų skolą įsigijusio subjekto kredito arešto draudimą.
 3. Didesnė skolų mokėjimo kontrolė: skolų suvienodinimas suteikia galimybę geriau susitvarkyti ir geriau kontroliuoti kiekvienos įmokos mokėjimą, o tai taip pat reiškia, kad sutaupysite daug laiko.
 4. Turėkite švarią kredito istoriją.

Kurie bankai perka skolas Peru?

Jei nesate įtrauktas į „Infocorp“ sąrašą, turite įvairių galimybių, tačiau jei esate, turėtumėte pasiteirauti pasirinktame banke, kad sužinotumėte, ar jis nupirks jūsų skolą, nepaisant to, kad jis yra įtrauktas į „Infocorp“.

The bankai, perkantys skolas Peru yra šie:

 • BCP: Galite nusipirkti skolą su sąlyga, kad ji viršys minimalią 100 solų arba 300 dolerių sumą.
 • BBVA: Pirkite savo skolą, jei ji kainuoja 1000 solų ir mokėjimo terminas yra nuo 6 iki 60 mėnesių.
 • Scotiabank: siūlomas mokėjimo terminas yra iki 72 mėnesių. Taip pat kasmet galite sumokėti 15% skolos, nebūdami baudžiami.
 • Tarpbankinis: galite atlikti išankstinius mokėjimus, kad sumažintumėte palūkanas ir mokėkite 12, 18, 24, 36 ir 48 mėnesių terminais.

Patarimai renkantis skolos pirkimą

 1. Nustatykite naujos paskolos terminą: tai apibrėžia įmokos vertę. Atminkite, kad kuo ilgesnis terminas, tuo didesnis įmokų skaičius ir tuo didesnės palūkanos.
 2. Palyginkite prieš pasirinkdami: priimkite skolos pirkimą, jei TCEA, metinė faktinių išlaidų norma, yra mažesnė nei kitų jūsų paskolų.
 3. Tvarkykite savo skolų mokėjimą: kai paskolos bus sumokėtos įsigijus skolą, venkite kitų įsipareigojimų, dėl kurių atsiranda per didelės skolos.

Iki šiol mes jums parodėme Iš ko susideda skolos pirkimas?. Kaip matote, tai labai naudingas finansinis produktas, nes leidžia visas skolas sujungti į vieną. Tokiu būdu užsisakote mokėjimus ir mokate mažiau komisinių. Tikimės, kad ši informacija buvo įdomi ir naudinga!

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *