Kas yra slidinėjimo abonementas ir kaip jis veikia?

Ar ieškote naujo būdo finansavimas verslininkams? Ar norite nedelsiant gauti likvidumo? Tada slidinėjimo abonementas gali būti jums neįtikėtinas pasirinkimas. Jei jus domina ši finansavimo forma, kitame straipsnyje mes jums tai paaiškinsime. kas yra slidinėjimo abonementaskaip jis veikia ir pagrindinės jo savybės.

Kas yra slidinėjimo pasas?

Slidinėjimo pasas yra a finansavimo būdas greitas, kai vidutinės trukmės finansinė parama teikiama gamybos priemonių importui ir eksportui. Forfaiter paprastai yra trečioji šalis arba sandorių tarpininkas, galintis prisiimti tam tikrą riziką, susijusią su importuotojų ir eksportuotojų mainais.

Forfeiterio veikimo būdas yra panašus į centrinės tarpuskaitos sandorio šalies nebiržinėse rinkose. Forfaitingas taip pat suteikia apsaugą nuo kredito rizikos, pervedimo rizikos ir rizikos, kylančios dėl valiutų kursų ar palūkanų normų pokyčių. Šie kreditai tampa skolos priemone, kuria galima prekiauti antrinėje rinkoje.

Trumpai tariant, slidinėjimo pasas yra a finansavimo rūšis kuri padeda eksportuotojams nedelsiant gauti grynųjų pinigų parduodant savo gautinas sumas su nuolaida per trečiąją šalį. Mokėjimo sumą paprastai garantuoja tarpininkas, pavyzdžiui, bankas, kuris yra užstatas.

Galbūt jus domina: Faktoringas: kas tai yra ir kaip juo pasinaudoti?

Kaip veikia slidinėjimo pasas?

Kaip minėjome, forfaiting yra būdas gauti vidutinės trukmės lėšas tarptautinei prekybai užsiimančiai įmonei. Jis slidinėjimo abonementų procesas Ją sudaro įmonė, užsiimanti gamybos priemonių eksportu, parduodanti gautinas sumas užsienyje, pavyzdžiui, vekselius ar vekselius, ir iš karto gaunanti finansavimą.

Kai apgaulingas asmuo perka mokėtinas sumas, eksportuotojui supaprastinami mokėjimai ir pinigų srautai. Šis pirkimas taip pat pašalina kredito riziką, kuri kyla parduodant išsimokėtinai iš importuotojo.

Importuotojo kreditai tampa skolos priemone, kuria galima laisvai prekiauti antrinėje rinkoje. Derybos paprastai vyksta kaip besąlyginiai vekseliai arba vekseliai, kurie yra teisiškai vykdytini ir užtikrina konfiskuotojui saugumą.

Šių skolos priemonių terminas yra nuo vieno mėnesio iki 10 metų. Dauguma terminų yra nuo vienerių iki trejų metų nuo pardavimo momento.

Trumpai tariant, eksportuotojai parduoda savo skolas pagal a slidinėjimo pasas be reikalavimo, o tai reiškia, kad pardavus skolą, nemokėjimo rizika pereina konfiskuotojui. Tai, kas atsitiks su pradiniu mokėjimo įsipareigojimu, neturės įtakos pardavėjams po to.

Galbūt jus domina: Kaip padidinti savo įmonės vertę

Slidinėjimo abonemento savybės

Mes jau matėme Kas yra slidinėjimo abonementas ir kaip jis veikia?, ši informacija yra svarbi norint suprasti pagrindinius jos veiksnius. Todėl dabar pamatysime dažniausiai pasitaikančios forfaitingo sandorio savybės.

  • Forfaitingas taikomas daugeliui su prekyba susijusių ir grynai finansinių paskolų, kurių terminas paprastai yra nuo 3 mėnesių iki 10 metų.
  • Forfaitingas taikomas tiek tarptautiniams, tiek nacionaliniams sandoriams.
  • Forfaiting suteikia skolos pardavėjui 100% finansavimą be regreso.
  • Skola paprastai užtikrinama teisiškai vykdytinu ir perleidžiamu mokėjimo įsipareigojimu.
  • Skolos instrumentai paprastai išleidžiami bet kuria iš pagrindinių pasaulio valiutų, dažniausiai yra euras ir JAV doleris.
  • Finansavimas gali būti su fiksuota arba kintama palūkanų norma.

Galbūt jus domina: 7 patarimai, kaip įkurti savo įmonę

Kodėl verta rinktis forfaiting metodą?

Nėra jokių abejonių, kad forfaiting metodas Tai padeda eksportuotojams ar eksporto įmonėms gauti likvidumo parduodant savo skolas, bet kodėl verta rinktis forfaitingą? Yra keletas priežasčių, kodėl šis metodas yra patikimas.

Pavyzdžiui, forfaiting pašalina riziką, kad eksportuotojas gaus mokėjimą, tai yra, jis apsaugo jus nuo kredito rizikos, pervedimo rizikos ir rizikos, kylančios dėl valiutos kurso ar palūkanų normų svyravimų.

Be to, tai supaprastina sandorį, paverčiant kredito pardavimą grynųjų pinigų operacija. Šis kreditų konvertavimo į grynuosius pinigus procesas užtikrina tiesioginį pinigų srautą pardavėjui ir pašalina surinkimo išlaidas. Be to, eksportuotojas gali pašalinti gautinas sumas kaip įsipareigojimą iš savo balanso.

Dabar tu žinai kaip veikia slidinėjimo pasas, taip pat jo pagrindinės savybės. Atminkite, kad šis finansinis būdas palengvina sandorį importuotojui, kuris negali sau leisti visiškai sumokėti už prekes pristatymo metu. Tikimės, kad ši informacija jums buvo įdomi!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *