Kas yra sutelktinis finansavimas ir kaip jis veikia?

Į jį kreipiasi įvairios ne pelno organizacijos, startuoliai ir net asmenys sutelktinio finansavimo siekti savo tikslų. Bet tu žinai Kas yra sutelktinis finansavimas? Tada jums tai paaiškina „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti greitas paskolas.

Kas yra sutelktinis finansavimas?

Jis sutelktinio finansavimo Tai būdas surinkti mažas pinigų sumas projektui ar tikslui iš didelės aukotojų grupės. Vadinamas sutelktinis finansavimas nes tai kyla iš įvairių rėmėjų kolektyvinių pastangų.

Kadangi dauguma sutelktinis finansavimas Jie veikia internete, dažnai bendrinami per socialinius tinklus ir tam skirtas platformas. Tai reiškia, kad yra galimybė sutelktinio finansavimo kampanijoms pasiekti didelę auditoriją.

Net jei šios kampanijos nėra populiarios, jos prisijungia prie plataus palaikymo tinklo. Užuot pasikliavę didelėmis aukomis iš nedidelio skaičiaus rėmėjų, sutelktinis finansavimas Jis priklauso nuo visų dydžių rėmėjų iš visų gyvenimo sričių.

The privalumas sutelktinis finansavimas yra tai, kad jis demokratizuoja lėšų rinkimo procesą. Užuot kviečiami tik turtingiausi aukotojai, pagrindinis dėmesys skiriamas mažesnių aukų gavimui iš daug daugiau žmonių, kurie džiaugiasi projektu ar tikslu. Proceso metu tai padeda sukurti pasekėjų tinklą ir skleisti informaciją apie organizaciją.

Kaip veikia sutelktinis finansavimas?

Jis sutelktinis finansavimas gali būti naudojamas pritraukti lėšų įvairioms organizacijoms, projektams, žmonėms ar tikslams. Pavyzdžiui, kai kurios naujos įmonės ja pasikliauja, kad pritrauktų kapitalą savo naujai besikuriančiam verslui.

Ne pelno organizacijos gali naudotis sutelktinis finansavimas pasiekti tam tikrą lėšų rinkimo tikslą. Ir žmonės gali sutelkti lėšas, kad išgyventų finansines nesėkmes (pvz., gydymo išlaidas) arba paremtų asmeninį projektą. Daugelis žmonių ar organizacijų naudoja specialią sutelktinio finansavimo platformą.

Kalbant apie platformų sutelktinis finansavimas užsidirbti pinigų, atsakymas gana paprastas: jie surenka dalį to, ką sukuria projektas (tikslūs terminai įvairiose svetainėse skiriasi).

Taip pat, procesas sutelktinis finansavimas skiriasi priklausomai nuo platformos; Tačiau paprastai organizacijos sukuria aukojimo puslapį ir pritraukia srautą į tą puslapį. Čia rėmėjai gali įsipareigoti remti organizaciją ar projektą įvairiais lygiais, o tai gali turėti susijusių apdovanojimų.

Tai gali jus sudominti: Kaip padidinti savo įmonės vertę

Tipai sutelktinis finansavimas

Žemiau parodysime 3 tipus sutelktinis finansavimas:

1. Aukos ir apdovanojimai

Tai apie a sutelktinis finansavimas pelno nesiekianti, į kurią žmonės investuoja, nes tiki priežastimi, pavyzdžiui, gyvūnų apsauga. Galite tiesiog priimti aukas arba pasiūlyti atlygį, pvz., čekius, dovanas ar bilietus į renginį.

2. Skola

Jis sutelktinis finansavimas Skola yra panaši į tradicinę paskolą, kai skolintojai pinigus gauna su palūkanomis. Tačiau tai aplenkia didelius skolintojus, tokius kaip bankai.

3. Kapitalas

Šiame modelyje lėšas keičiate į savo įmonės ar įmonės akcijas. Anksčiau pritraukti kapitalą iš visuomenės reikšdavo prospekto išleidimą ir viešinimą, ką galėjo padaryti tik įsitvirtinusios organizacijos. Tačiau daugelis šalių dabar leidžia įmonėms tai padaryti per sutelktinis finansavimas.

Privalumai iš sutelktinis finansavimas Įmonėms

Ankstyvosios stadijos įmonėms tradicinių skolintojų reikalavimai gali būti sudėtingi. Jis sutelktinis finansavimas Internetas gali būti greitesnis, efektyvesnis ir prieinamesnis – kai kurios įmonės, turinčios puikių idėjų, joms reikalingus pinigus surinko vos per kelias dienas. Tačiau neturėtumėte nuvertinti laiko ir išteklių, kuriuos tai gali skirti.

Jis sutelktinis finansavimas gali greitai atkreipti jūsų dėmesį, nes per platformą ir jos žiniasklaidos kampaniją jūsų projektas sulaukia daug dėmesio. Projekto pristatymas internete padeda susidaryti supratimą apie jo gyvybingumą, nes žmonės jus finansuos tik tuo atveju, jei tikės jo potencialu.

Daug galvų yra geriau nei viena. Jis sutelktinis finansavimas leidžia atsakyti į daugelio žmonių klausimus, komentarus ir idėjas. Tai gali sukurti didžiulį minčių šturmą, kuris padės patobulinti savo pristatymą ir verslo modelį. Kita didelė jūsų įmonės idėja gali kilti net iš investuotojo. sutelktinio finansavimo.

Stipri kampanija padės jums sukurti socialinį įrodymą ir patvirtinimą per jūsų sukeltą susidomėjimą ir paramą. Ankstyvieji vartotojai gali tapti lojaliais prekės ženklo šalininkais, padidindami tikimybę, kad kiti paseks.

Iki šiol mes jums parodėme Kas yra sutelktinis finansavimas?. Tai tapo įdomiu būdu verslininkams ir ankstyvosios stadijos įmonėms rasti kapitalo ir vartotojų, patvirtinti savo verslo modelį ir gauti informacijos, kurios jiems reikia augimui. Tikimės, kad ši informacija jums buvo naudinga!

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *