Kas yra verslo inkubatorius ir kaip jis veikia?

Vien JAV yra 1400 verslo inkubatorių. Turėdami tiek daug programų, galbūt norėsite žinoti kas yra verslo inkubatorius. Ką siūlote jauniems verslininkams? O ar prisijungimas prie vieno gali būti jums naudingas? Toliau „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti greitąsias paskolas, parodo, kas tai yra.

Kas yra verslo inkubatorius?

Verslo inkubatoriai yra programos, specialiai sukurtos padėti naujoms įmonėms kurti naujoves ir augti. Paprastai jie suteikia darbo vietas, kuruoja, švietimą ir prieigą prie investuotojų pradedančioms įmonėms ar asmenims.

Šie ištekliai leidžia įmonėms ir idėjoms formuotis, veikiant mažesnėmis sąnaudomis ankstyvosiose verslo inkubacijos fazėse. Norint prisijungti prie inkubatorių, reikia pateikti paraiškų teikimo procesą ir paprastai tam reikia įsipareigojimo tam tikram laikotarpiui.

Verslo inkubatorių pavyzdžiai

Verslo inkubatoriai gyvuoja nuo šeštojo dešimtmečio. Nuo tada jie vystėsi įvairiais būdais. Nors yra keletas inkubatorių tipai, visų jų bendras tikslas – skatinti augimą. Žemiau mes jums parodysime keletą verslo inkubatorių pavyzdžiai:

  1. Akademinės institucijos: Daugelis verslo inkubatorių yra valdomi universitetų arba turi akademinių ryšių. Kai kurios programos veikia su kolegijos studentais, o kitose dalyvauja jaunų įmonių grupės.
  2. Ne pelno siekiančios plėtros įmonės: pelno nesiekiančios ir vyriausybinės agentūros naudoja inkubatorius, kad paskatintų ekonominę plėtrą. Šios programos gali konkrečiai priimti į visuomenės gerovę orientuotas įmones.
  3. Pelno siekiančios nekilnojamojo turto plėtros operacijos: didelės įmonės kuria daugybę inkubatorių įvairiems tikslams. Šios programos gali būti investavimo galimybė arba būdas finansuoti dukterines įmones, plėtoti technologijas ar ieškoti partnerysčių.
  4. Rizikos kapitalo įmonės: kai kurios rizikos kapitalo bendrovės sukuria inkubatorius kaip galimybę investuoti. Šie inkubatoriai gali investuoti į startuolius mainais į akcijas arba pasiūlyti finansavimą vėliau programos metu.

Kiek laiko paprastai užtrunka verslo inkubatoriai?

Skirtumas tarp inkubatorių ir greitintuvų yra tas, kad inkubatoriai paprastai laikosi ne tokio griežto grafiko ir gali būti pritaikyti prie unikalių verslo poreikių. Šios programos yra tarsi rezidencijos, turinčios papildomą edukacinio programavimo ir mentorystės pranašumą.

Todėl verslo inkubavimo procesas gali skirtis priklausomai nuo jūsų įmonės poreikių. Paprastai inkubatoriuje galite likti tiek laiko, kiek reikia, kad jūsų verslas išaugtų iki tvaraus lygio.

Tai gali jus sudominti: Faktoringas: kas tai yra ir kaip juo pasinaudoti?

Verslo inkubatoriaus privalumai

Yra daug verslo inkubatoriaus privalumai naujai augančiai įmonei. Štai keletas:

  • Sutaupykite nuomai: inkubatoriuje paprastai yra vietos bendradarbiauti Už nedidelę kainą. Šios programos leidžia sutaupyti veiklos išlaidų, kol jūsų verslas auga.
  • Mokykitės ir augkite: geriausi verslo inkubatoriai suteikia prieigą prie mentorių, trenerių tinklo ir edukacinių programų, skirtų verslo naujovėms. Mentoriais gali būti verslininkai, buhalteriai, žmogiškųjų išteklių specialistai, teisininkai, mokslininkai ir kt.
  • Rasti finansavimą: Inkubatorius dažnai užmezga glaudų ryšį su rizikos kapitalistais, kurie gali norėti finansuoti jūsų idėjas. Priėmimas į gerą reputaciją turinčią programą gali padaryti įspūdį investuotojams ir būti jūsų įgūdžių ir veržlumo įrodymas.
  • Tinklas su kitais pradedančiaisiais: nors inkubatoriai paprastai nėra kohortos, savo biuro patalpomis dalinsitės su kolegų novatorių grupe.
  • Pradedantiesiems bendro darbo erdvės suteikia daug privalumų. Jie leidžia pasinaudoti bendrais ištekliais, tokiais kaip komunalinės paslaugos, ir sutaupyti išlaidų. Be to, būsite puikioje vietoje, kad galėtumėte suvienyti mintis ir bendradarbiauti su kitomis įmonėmis.
  • Pagerina koncentraciją: inkubatoriai siūlo struktūrizuotą aplinką, kuri gali padėti pasinerti į savo darbą. Nesvarbu, ar turite kasdienius seminarus, ar suplanuotą darbo laiką, galite susikurti gerus darbo įpročius, kad verslas pradėtų veikti.

Ko ieško verslo inkubatoriai?

Dauguma inkubatorių ieško puikių idėjų ir startuolių, kurie gali išaugti per kelerius metus. Nors daugelis pradedančiųjų inkubatorių daugiausia dėmesio skiria verslo modelio kūrimui, kiti siekia, kad pareiškėjai sudarytų išsamų verslo planą.

Kai kurie inkubatoriai yra susieti su tam tikromis pramonės šakomis ar akademinėmis programomis. Tokiais atvejais jie ieško verslo idėjų ir augančių įmonių, dirbančių tai pačiai sričiai. Pavyzdžiui, ligoninės finansuojamas inkubatorius ieškos medicinos ar farmacijos srities įmonių.

Įprasti inkubavimo sektoriai apima programinės įrangos kūrimą ir profesionalias paslaugas. Kitos programos ieško bendros daugelio pramonės šakų įmonių.

Taip pat kai kurie inkubatoriai, ypač ne pelno siekiančios versijos, aptarnauja tam tikras grupes. Kai kurie orientuojasi į moterų vadovaujamą verslą, nepakankamai aptarnaujamas populiacijas arba kolegijų studentus. Kiti priima kandidatus iš visos šalies ar net tarptautiniu mastu.

Iki šiol mes jums parodėme Kas yra verslo inkubatorius?. Kaip matote, jos ir toliau tobulėja, kad prisitaikytų prie besikeičiančių verslininkų ir mažų įmonių poreikių, ypač technologijų segmente ir augančiuose segmentuose, turinčiuose didelį augimo potencialą.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *