Kiek kainuoja įrengti namą norint jį išnuomoti?

Kai svarstome Kiek kainuoja įrengti namą norint jį išnuomoti?, dažniausiai ieškome kainos ir funkcionalumo balanso. Svarbu žinoti, kokie baldai bus būtiniausi namuose, o kokia biudžeto dalis bus skirta dekoratyviniams elementams.

Jei tai, ko ieškote, yra greitas atsakymas, 100 kvadratinių metrų nuomojamo namo įrengimas vidutiniškai kainuoja apie 12 000 eurų, tačiau patogu žinoti, kaip mes gavome tą skaičių ir kaip jis taikomas namams su kitais išmatavimais. .

Nuomojamų namų baldai ir galiojantys teisės aktai

Prieš pradedant skaičiuoti, svarbu žinoti esamą teisėtumą dėl baldų ir bendros įrangos nuomojamuose namuose.

Ar galima išsinuomoti namą be baldų? Taip, nuomotis neįrengtą namą yra ne tik legalu, bet ir vis dažniau, nes daugelis nuomininkų turi baldus, kuriuos nori panaudoti naujame būste. Todėl atsakomybė už nuomojamo namo įrengimą priklauso tik nuo savininko.

Įstatymas nustato, kad namuose turi būti pagrindinė įranga, susijusi su gyvenimo sąlygomis. Tokie elementai kaip elektros ar vandentiekio instaliacija, minimalus naudingasis plotas, privažiavimas ar vėdinimas yra privalomi, tačiau nei baldai, nei apdaila nėra esminiai reikalavimai namui, norint gauti tinkamumo gyventi sertifikatą.

Tačiau nuomojami namai paprastai apima pagrindinius baldus. Jei būstą ketinantys užimti žmonės to pageidauja, savininkas turi būti atsakingas už nuomininkams nereikalingų baldų išvežimą.

Išsispręsus prieš tai kilusioms teisinėms abejonėms, laikas sužinoti, kiek kainuoja įrengti namą norint jį išnuomoti.

100 kvadratinių metrų namo įrengimo kaina

Pasirinkome įvertinti 100 kvadratinių metrų namo baldų kainą. Į šią sąmatą įtraukiame tik pagrindinius baldus ir apdailą, taip pat bazinę, kad galėtumėte įvertinti baldų kainą nuomojamam namui.

Sofos

Sofa yra pagrindinis namo gerovės elementas. Jei būstą nuomojatės pirmą kartą, patartina nuomininkų pasiteirauti, ar jie turi sofų, nes pirmenybė bus teikiama jiems.

100 kvadratinių metrų name normalu, kad yra vietos bent 2 sofoms, kurių apytikslė kaina bus apie 3000 €.

Valgomojo stalas ir kėdės

Svetainės stalas ir kėdės taip pat yra pagrindinės svetainės įrangos dalis. Pailginamas pietų stalas ir 6 kėdės gali kainuoti apie 500 €.

svetainės baldai

Sieniniai baldai nebėra mūsų baldų dalis, geriausias pasirinkimas yra žemas baldas, kuris leidžia pakelti televizoriaus padėtį ir šioje srityje įtraukti minimalistinius dekoratyvinius elementus, o ne stiklinių ir lėkščių kolekcijas, kurios tradiciškai lydimi mūsų televizorių.

Šių baldų kaina apie 150 €.

Lentynos

Taip pat kai kurias lentynas patartina įrengti tiek svetainėje, tiek miegamuosiuose. Šiose erdvėse galime išdėlioti augalus, knygas, dekoratyvinius elementus ir pan., individualizuoti namą pagal kiekvieno nuomininko stilių.

Apytikslė 6 lentynų kaina – apie 120 €.

Vonios baldai

Į šią sąmatą įtraukti vonios tualetai, todėl kalbame tik apie medinius vonios baldus. Paprastai tai yra sandėliavimo baldai, kurie 100 kvadratinių metrų name su 2 vonios kambariais gali kainuoti apie 300 eurų.

Virtuvės stalčiai

Taip pat virtuvės atveju darome prielaidą, kad įrenginiai buvo įjungti (kaitlentė, orkaitė, kriauklė ir kt.), todėl įtraukiame tik stalčių ir sieninių elementų išlaidas.

Apskritai virtuvės įranga yra brangi, todėl ji sudarys didelę biudžeto dalį. Stalčių, spintelių ir sandėliavimo vietų įrengimo pirkimas apskritai kainuos apie 5500 eurų.

Lovos

Dar vienas pagrindinių nuomojamo namo elementų (nors ir neprivalomas) yra lovos. Dvi 1,50 lovos su čiužiniu kainuoja apie 1000 €.

Komodos ir pagalbinės spintos

Taip pat miegamuosiuose galime pridėti komodą ir pagalbines spintas, kurių apytikslė kaina bus apie 400 €.

Sienų apdaila

Kalbant apie apdailą, nepamirškite, kad savo stilių į namus įneš nuomininkai, todėl jei įdėsite kokį dekoratyvinį sienos elementą, geriausia, kad jis būtų diskretiškas ir funkcionalus.

Žaibas

Galiausiai galime įtraukti ir šviestuvų bei apskritai apšvietimo išlaidas, kurios gali siekti apie 300 eurų.

Išsinuomokite butą 3 žingsniais su

Dabar, kai žinote, kiek kainuoja nuomojamo namo įrengimas, ar norite išsinuomoti įrengtą butą vos per 3 žingsnius? Su Jumis taip pat garantuojame nuomos mokesčio surinkimą ir susisieksime su žmonėmis, kurie ieško tokio nuomojamo būsto kaip jūsiškis.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *