Kodėl IRS naujasis 80 milijardų dolerių biudžetas svarbus jūsų smulkiajam verslui

Svečio pranešimas, kurį pateikė vyresniojo pensijų plano konsultanto Robby Forsythe’as

Iki šiol girdėjote, kad IRS buvo skirta papildomi 80 mlrdi. Kodėl IRS turi tokią neįtikėtiną pinigų sumą jūsų smulkiajam verslui? Na, o kai kuriems mano klientams, su kuriais kalbėjausi, tai kelia tam tikrą pasipiktinimą… vieninteliai žmonės, kurie, manau, tuo džiaugiasi, yra… IRS agentai.

Geros naujienos (jei tokių yra) yra tai, kad jie negauna šių pinigų iš karto – jie bus išleisti per dešimtmetį. Vis dėlto tai yra dideli pinigai vienai iš mano nemėgstamiausių vyriausybinių agentūrų, todėl štai ką radau apie tai, kaip pinigai bus panaudoti. Remdamasis tuo, turiu keletą idėjų, kaip smulkaus verslo savininkai gali išvengti IRS dėmesio.

Jie gali atsiliepti į jūsų skambutį

Dalis šių biudžete numatytų pinigų bus skirta pakeisti daugiau nei 20 000 agentų, kurie paliko agentūrą nuo 2010 m., ir daugiau nei 50 000 agentų, kurie per ateinančius penkerius metus išeis į pensiją.ii. Kalbėkite apie puikų atsistatydinimą! Tai yra daug nusidėvėjimo, o tai reiškia, kad nebūtų užtekę žmonių, kurie apdorotų jūsų mokesčių deklaraciją arba atsiųstų grąžinamąsias išmokas, jei jie negalėtų pakeisti šių agentų.

Taip pat skaičiau, kad klientų aptarnavimo srityje nori įdarbinti daugiau žmoniųiii kad skambindami iš tikrųjų galėtumėte kalbėtis su žmogumi, o ne naršyti labirintinėje telefonų sistemoje su begaliais „robo“ klausimais ar valandoms įstrigti. Ar nebus malonu? (Gerai, skambinti IRS niekada nėra „malonu“, bet tai bus patobulinimas!) Michelle Singletary iš „Washington Post“ pranešėiv birželio mėn., kad IRS atsiliepia tik apie 10 % jų gaunamų skambučių – tai 10 % daugiau, nei maniau, todėl nuo čia viskas gali tik geriau, tiesa?

Jie turėtų atnaujinti savo kompiuterius

Ar kas nors žiūri serialą „Mad Men“? Prisimenate milžinišką kambarį su oro kondicionieriumi, pilną mašinų, kurios turėjo mažiau skaičiavimo galios nei Apple IIe? Esu tikras, kad tuo jie vis dar naudojasi IRS.

Jų kompiuterinė įranga ir duomenų saugykla daugeliu atvejų nebuvo atnaujinami nuo septintojo dešimtmečiov. Senas kaip mano tėtis! Nenuostabu, kad tiek daug darbuotojų išėjo. Ar galite įsivaizduoti, kaip bandote naudoti tokį kompiuterį? Be to, perskaičiau, kad dalis biudžeto bus išleista kibernetiniam saugumui gerintivi. Manau, kad visi intuityviai žinome, kad mūsų duomenys turi būti apsaugoti IRS, bet tai gali būti ne tas Fort Noksas, kurio mes visi tikimės ir kokio norime.

IRS gali jus sekti, jei…

Daugelis žmonių yra susirūpinę dėl padidėjusios audito tikimybės. Ir jei jūsų smulkusis verslas uždirba daugiau nei 400 000 USD per metus, jūsų mokesčių patarėjas ir jūs galite daug geriau pažinti vienas kitą, jei jums bus atliktas auditas. Nors IRS teigė, kad ji neplės tikrinti asmenų, uždirbančių mažiau nei 400 000 USD per metus.vii, mano nuomone, pinigų suma, kurią jie turėtų surinkti, atidžiau išnagrinėjus mus visus – reiškia, kad mano smulkaus verslo klientai gali turėti didesnį tikslą. Ką tu manai?

Jei nenorite, kad mokesčių inspekcija po jūsų…


Nors negaliu garantuoti, kad IRS neatliks jūsų naujų galimybių audito, pastebėjau, kad mano smulkaus verslo klientai, kurie rimtai atlieka šiuos 6 veiksmus, yra audituojami daug rečiau nei tie, kurie to nedaro. Taigi čia yra mano 6 patarimai jūsų smulkiajam verslui:

  • Būkite skrupulingai sąžiningi dėl bet kokių aukų. Daugelis žmonių pervertina savo aukų vertę ir tai yra didžiulė raudona vėliava IRS. Tie seni drabužiai tikrai nėra daug verti, ir jūs tikriausiai tai žinote!
  • Visada saugokite kvitus. Tai yra jūsų įrodymas, kad tai, ką sakote, yra tiesa. Bet kada galite turėti atsarginę ataskaitą apie savo pajamas, aukas, išlaidas ir pan., tai geriau jums. Be to, jums reikės šių kvitų, kad galėtumėte pagrįsti atskaitymus. Viskas, ką išleidžiate savo verslui, pavyzdžiui, biuro įranga, verslo kelionės ir netgi įmokos į savo darbuotojų pensijų sąskaitas, gali būti atskaitomos iš mokesčių, todėl turėsite turėti tuos kvitus, kad tai patvirtintumėte.
  • Praneškite apie kiekvieną savo ar jūsų verslo pajamų dolerį. IRS gauna ataskaitas iš kitų šaltinių, pvz., darbdavių, bankų, investicinių įmonių ir kt., kurias jie naudoja norėdami patikrinti, ką pranešate. Jei skaičiai nesutampa, atspėjote: raudona vėliava.
  • Neapvalinkite. Norėdami pranešti apie pajamas, aukas, amortizaciją ir bet ką – naudokite tikrus skaičius, o ne apvalinkite juos aukštyn arba žemyn. Niekada „nespėk“. Jei jūsų skaičiai atrodo keistai IRS, remiantis ataskaitomis, kurias jie gauna iš kitų šaltinių, arba jei apvalinimas sukelia matematines klaidas jūsų pačių skaičiavimuose, galite turėti problemų.
  • Patikrinkite savo matematiką! Ne visi gavo A apskaitoje, o IRS formos yra labai sudėtingos. Bet jums reikia atlikti skaičiavimus su smulkių dantų šukomis IR skaičiuotuvu. Klaidos galėjo būti padarytos atsitiktinai, tačiau tai nėra pasiteisinimas, kuriuo rūpi IRS. Jei kyla abejonių, pasikvieskite sertifikuotą mokesčių buhalterį, kad išvengtumėte klaidų.
  • Nepamirškite pasirašyti savo grąžinimo. Nustebtumėte, kiek žmonių praleidžia šį svarbų ir iš pažiūros akivaizdų žingsnį, tačiau IRS tai didžiulė problema. Jie susimąstys, ką dar pamiršai, ir pasigilins. Tai taip lengva išmušti per kelias sekundes, todėl įsitikinkite, kad tai yra jūsų mokesčių deklaracijos darbų sąraše.

Dar viena idėja smulkaus verslo savininkams

Apsvarstykite galimybę pasiūlyti savo darbuotojams 401 (k) pensijų planą, kuriame būtų numatyta saugaus prieglobsčio nuostata. Ši nuostata reiškia, kad turite prisidėti prie savo darbuotojo sąskaitų, o mainais jūsų planas laikomas atitinkančiu IRS reikalavimus ir atleidžiamas nuo bet kokio to plano audito. (Daugiau apie Safe Harbor 401(k) planus galite perskaityti čia.) Tai nėra tas pats, kas įprastas pajamų auditas, bet kodėl nepadarius visų galimų, kad išvengtumėte audito?

Turite klausimų, pasiūlymų ar kitų IRS juokelių? Sekite mane LinkedIn ir pasidalykite jais mano puslapyje! Ačiū, kad skaitėte.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *