Kodėl man reikia nekilnojamojo turto CRM?

naudojimas a Nekilnojamojo turto CRM Tai privalumas visiems profesionalams, kurie yra atsidavę nekilnojamojo turto valdymui. Skaitmeninio valdymo įrankių kūrimas reiškė revoliuciją daugelyje sektorių. Nekilnojamojo turto CRM atveju jie ne tik leidžia suskaitmeninti visą su būstu susijusią informaciją, bet ir palengvina kontaktą su klientu, apsaugo asmeninius duomenis ir prisitaiko prie kiekvienos sutarties savybių.

Kas yra CRM

Prieš analizuojant nekilnojamojo turto CRM funkcijas, svarbu įvertinti užduotis, kurias gali atlikti bendrasis CRM.

CRM yra santykių su klientais valdymo santrumpa, tai yra, tai yra santykių vadybininkas. santykiai su klientais. CRM yra skaitmeninės erdvės, skirtos verslui, leidžiančios archyvuoti ir pasiekti konkrečią kiekvienos paskyros ir kliento informaciją.

CRM tikslas – skaitmeninti visus su klientu susijusius procesus. Apskritai, CRM padeda sekti ir rasti klientų informaciją, sujungia visą komandą per debesį, tvarko potencialius klientus, padeda sužaisti ir išplėsti įmonę bei suteikia veiksmingų įžvalgų.

CRM taikymas nekilnojamojo turto veiklai

The nekilnojamojo turto agentūros ir apskritai visos su nekilnojamojo turto rinka susijusios įmonės dėl savo veiklos generuoja didelę klientų apyvartą. Galimybė suskaitmeninti visus savininko ir nuomininko duomenis bei sutartinius dokumentus leidžia visą šią informaciją centralizuoti vienoje vietoje.

Prieigos palengvina konsultacijas tik įgaliotiems asmenims. Naudodamas įrenginį su interneto ryšiu, bet kuris nekilnojamojo turto bendrovės narys galės pasiekti konkretų įmonės CRM ir pridėti ar peržiūrėti dokumentus.

Apskritai galime nustatyti 4 veiksmų grupes, kurias nekilnojamojo turto agentas gali atlikti per specializuotą CRM:

  • Klientų duomenys: nesvarbu, ar tai pardavėjai, nuomininkai, būstą nuomojantys savininkai, tiekėjai ar bet kuris asmuo ar įmonė, susijusi su nekilnojamojo turto operacija. Visi duomenys yra saugomi ir pasiekiami iš skirtingų įrenginių.
  • Sąveika: visi veiksmai, kurių imamės norėdami parduoti ar išsinuomoti namą, tiksliai ir efektyviai atsispindi CRM. Nekilnojamojo turto CRM dokumentuoja visus ryšius, kurie įvyko tarp dalyvaujančių šalių.
  • Automatikos. Su nekilnojamojo turto sektoriumi susiję CRM taip pat leidžia standartizuoti pasikartojančias procedūras, užduotis, įspėjimus ir kitus veiksmus, kuriems priešingu atveju reikia laiko, kurio ne visada turime.
  • Ataskaitos: Duomenų analizė yra būtina nekilnojamojo turto agentui, CRM automatiškai generuos statistiką ir palengvins ataskaitų valdymą.

Realus nekilnojamojo turto CRM taikymas

Dabartiniai CRM apima visų tipų veiksmus ir įrankius, kurie nuolat atnaujinami, kad atitiktų esamus poreikius.

Nuomos agentūra, kuri dirba su CRM, pradeda atsidaryti naują profilį, nurodantį savininką, kuris nori išsinuomoti būstą, šiame profilyje yra visi teisiniai namo duomenys, kliento pateikti dokumentai ir jų specifikacijos dėl būsimo nuomos. pridedamas. .

CRM leidžia rasti konkrečius nuomininkų profilius iš duomenų bazės, integruotos į pačią CRM. Sistema leidžia valdyti tiek apsilankymus, tiek konkrečias kiekvieno potencialaus nuomininko sąlygas, pavyzdžiui, gyvybingumo planus.

Kai sprendimą priima abi šalys, CRM suteikia galimybę pridėti teisinius dokumentus, pavyzdžiui, nuomos sutartį, ir pridėti savininkų sutartas paslaugas sutarties galiojimo metu.

Nuomos agentūros atveju kaip , turime nuosavą nekilnojamojo turto programinę įrangą, kuri leidžia pasiūlyti geriausias paslaugas žmonėms, ieškantiems nuomininkų per mūsų platformą. Programinė įranga taip pat apima turto valdymui skirtus įrankius, sutelkiančius visą informaciją vienoje skaitmeninėje erdvėje.

Aukščiau pateiktos pagrindinės funkcijos, kurias galime gauti naudodami nekilnojamojo turto sektoriuje taikomą CRM, tačiau yra daug kitų įrankių, kurie yra integruoti į tokio tipo programinę įrangą. Vienas iš CRM privalumų yra tai, kad jie prisitaiko prie kiekvienos įmonės sąlygų ir veiklos, todėl įprasta, kad kiekviena nekilnojamojo turto agentūra turi savo vykdomam darbui pritaikytą programą.

Duomenų apsaugos politika per CRM

Kitas CRM privalumas yra tai, kad jo naudojimas pritaikomas prie teisinių duomenų apsaugos principų. Ispanijoje šiuo klausimu remiasi dvi reguliavimo institucijos, viena vertus, pagrindinis duomenų apsaugos įstatymas ir Europos Sąjungos Bendrijos duomenų apsaugos teisės aktai.

Apskritai CRM atitinka dabartinius reglamentus, o tai reiškia, kad jie turi saugias saugojimo vietas, atsargines kopijas ir prieigos sistemas, kurios neleidžia užpulti ir ištrinti informacijos, taip pat prieigą prie įmonės ribų esančių žmonių. organizacija.

Darbas su CRM nekilnojamojo turto agentūroms reiškia apsaugoti savo ir klientų duomenis bei laikytis galiojančių duomenų apsaugos įstatymų.

jūsų nuomos agentūra

Mes esame nuomos valdymo ekspertai. Mūsų komanda padeda jums surasti tobulą nuomininką jūsų turtui, taip pat užtikriname nuomos mokesčio surinkimą ir papildomas paslaugas, kad visada galėtumėte atlikti visas reikalingas procedūras.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *