Kodėl patarėjai visada man dėkoja šiuo metų laiku

Nacionalinio pardavimo ir plėtros direktoriaus Jasono Grossas svečio pranešimas

Vienas iš mano finansų patarėjo klientų sustojo nuoširdžiai padėkoti mūsų pirminės konsultacijos pabaigoje. Kitas partneris atsiuntė man gerą senamadišką, ranka rašytą raštelį. Šiuo metų laiku man taip būna.

Kaip kai kurie iš jūsų žino, Aš prisijungiau prie „Ubiquity“, kai tai buvo 10 žmonių startuolis „The Online 401(k). Ir nuo tada, kai pradėjau čia dirbti, vasaros pabaiga/rudens pradžia visada buvo smagiausia, nes būtent tada mano klientams primenama, kaip bendradarbiavimas su manimi palengvino jų gyvenimą ir sumažino stresą.

Taigi, kas vyksta įjungta, Jūs klausiate? Na, atėjo „Safe Harbor“ laikas. Tai reiškia, kad mažoms ir vidutinėms įmonėms šiuo metų laiku greitai artėja galutinis terminas prisiregistruoti prie Safe Harbor 401(k) plano. Koks tas svarbus reikalas? Jei esate mažas ir vidutinis verslas ir norite:

 • Sutaupykite pinigų savo mokesčiams
 • Venkite IRS sumažinti jūsų 401 tūkst
 • Apdovanokite savo darbuotojus (net jei esate vienintelis dalyvis)

…jūs turite mažiau nei tris savaites veikti, kol nepasisekė ir turėsite atidėti kitiems metams.

Kas yra Safe Harbor 401(k) planas?

„Safe Harbor“ yra taškai, dėl kurių smulkusis verslas 401k yra perspektyvus sprendimas savininkams taupyti pensijai. Tai yra deklaruotas darbdavio įnašas, pašalinantis daugumą pajamų patikrinimo, kuris gali būti susijęs su išėjimo į pensiją planais. Paprastai darbdavys į pensijų planą įneša 3–6% kiekvieno darbuotojo atlyginimo, kad paskatintų visus darbuotojus taupyti. Dažniausia saugaus uosto įnašo forma yra atitikmuo, o tai reiškia, kad darbdavys yra atsakingas tik už įnašą, kai tai daro ir darbuotojas.

Dvi bendros saugaus uosto formulės

 1. Dolerio už dolerį suderinimas su darbuotojų įmokomis iki 4% jų metinių pajamų arba
 2. Doleris už dolerį atitinka iki 3%, plius 50 centų už dolerį nuo kitų 2% darbuotojo atlyginimo

Dauguma mano klientų pasirinko 1 variantą dėl paaiškinimo ir administravimo paprastumo. Ar turi mėgstamiausią? Praneškite man toliau pateiktuose komentaruose.

Kitas pasirinkimas yra vadinamasis a nerenkamasis įnašas. Ir tada plano rėmėjas nusprendžia, kad nori įnešti įnašą į „Safe Harbor“ darbuotojo sąskaitą, neatsižvelgiant į tai, ar darbuotojas įneša savo indėlį, ar ne. Tai sumažina bendras išlaidas iki 3% darbo užmokesčio, bet turi atitekti visiems darbuotojams, nepaisant jų dalyvavimo.

Kodėl aš rekomenduoju peržiūrėti saugaus uosto planą

Kodėl pirmiausia norėtumėte įtraukti nuostatą dėl saugaus uosto atitikties? Ar neatrodo, kad įmonės savininkas tiesiog duoda pinigus?

Taip, bet čia yra susitarimas: Visi naudos iš saugaus uosto: darbuotojas, smulkaus verslo savininkas ir finansų patarėjas. Pradėsiu nuo darbuotojo. Manau, kad privalumai čia yra akivaizdūs.

Iš esmės tai nemokami pinigai, kuriuos darbdavys perveda į savo pensijų sąskaitą.

Tai gali paskatinti darbuotojus padidinti savo santaupų normą. Tarkime, kad esu darbuotojas ir turiu 401 (k) planą. Iš pradžių esu linkęs prie savo 401 (k) mokėti tik 2% savo atlyginimo. Bet jei žinau, kad mano darbdavys atitiks iki 4 proc., daug didesnė tikimybė, kad jausiuos priverstas padidinti savo įmoką, todėl nepalieku pinigų ant stalo.

Šios darbdavio įmokos iš karto mokamos darbuotojui. Tai reiškia, kad aš, kaip darbuotojas, visada turiu teisę į darbdavio įmokas iš karto – neprivalau dirbti tam tikrą laiką, kol jis man priklauso.

„Safe Harbor“ sunkiai dirba darbdaviams

Privalumai darbdaviui gali būti dideli.

Visų pirma, „saugaus prieglobsčio“ nuostata užtikrina atleidimą nuo daugelio metinių atitikties bandymų, kurių reikia visiems kitiems 401 tūkst. planams. Tai reiškia, kad rizikuojate sutaupyti ir atlikite lėšų patikrinimą, kuris teikia pirmenybę eiliniams darbuotojams!

Šis bandymas iš esmės yra vyriausybės įgaliota plano peržiūra, siekiant užtikrinti, kad pats 401 (k) planas nebūtų pernelyg naudingas daug atlyginamiems įmonės darbuotojams.

Antras pagrindinis darbdavio pranašumas yra tai, kad bet kokios įmokos, sumokėtos už darbuotojus, gali būti išskaičiuotos iš pelno mokesčių. Priklausomai nuo to, kiek darbuotojų turite, tai gali sudaryti gana didelį atskaitymą.

Ir trečia, jei darbdavys taip pat yra plano dalyvis, jie gali sumažinti savo Asmeninis mokestinę prievolę su savo ikimokestiniais įnašais, jie turi suderinti tas lėšas iš „Safe Harbor“ rungtynių ir panaudoti šią atitiktį savo sąskaita, kad nurašytų savo pelno mokesčius.

Patarėjai taip pat mėgsta saugų uostą

Vienas iš žmonių, apie kuriuos paminėjau pradžioje, yra patarėjas, jis yra vienas iš tų, kurie man padėkojo. Štai kodėl mano patarėjams tai patinka:

 1. Daugiau ramybės, nes taip sutaupoma brangaus laiko ir išteklių. Nesvarbu, ar tai būtų derinimas pirmyn ir atgal su smulkaus verslo savininku ar dideliu atlyginimu gaunančiu darbuotoju dėl to, kas atsitiks su jo pinigais, „Safe Harbor“ nuostata padeda visa tai įveikti.
 2. Daugiau darbuotojų turės papildomos paskatos taupyti… tai vertina visi patarėjai! Kai kaupiasi šios santaupos, kaupsis ir palūkanos, o tai galiausiai padidins visą patarėjo plano turtą ir jo pagrindą.

Nesvarbu, 401 (k) planas palaiko smulkaus verslo savininkus

Tačiau net ir be saugaus uosto nuostatos, „Ubiquity Retirement + Savings 401(k)“ leidžia smulkaus verslo savininkams atlikti tiek daug dalykų vienu metu. 5 pagrindinės priežastys, kurias nuolat girdžiu iš jų:

 1. Laikykitės valstybinių ir nacionalinių pensijų planų reikalavimų
 2. Sutaupykite daug gyventojų ir verslo mokesčių, tuo pačiu sumažindami apmokestinamąsias pajamas
 3. Sutaupykite laiko ir išvengsite streso integruodami darbo užmokestį ir automatizuodami planų administravimą
 4. Siūlykite darbuotojams konkurencinę naudą – tokią, kuri yra antra labiausiai pageidaujama nauda po sveikatos priežiūros.
 5. Gaukite „Secure Act Tax“ kreditus, kad sukurtumėte naują darbuotojų pensijų planą

Svarbūs terminai

Būčiau aplaidus, jei neįsitikinęs, kad žinote, kad yra keletas skirtingų terminų, kuriuos reikia turėti omenyje:

 • Naujiems 401(k) planams su saugaus prieglobsčio atitikties nuostata, kad kitais metais būtų išvengta diskriminacijos testų, savininkai turi sudaryti tą saugaus prieglobsčio atitikties planą ir išplatinti saugaus prieglobsčio pranešimą (kurį teikia „Ubiquity“) darbuotojams. ne vėliau kaip spalio 1 d.
 • Kadangi mes, Ubiquity, pirmiausia susiduriame su nauji 401(k) planai, mes linkę sulaukti didelio naujų klientų antplūdžio artėjant saugaus prieglobsčio terminui. Dėl šios priežasties primygtinai rekomenduojame, kad jūsų klientas sudarytų planą su mumis ne vėliau kaip rugsėjo 15 d.
 • Dėl esamus 401 (k) planus, kurie perkeliami į „Ubiquity“. kurie gali norėti pridėti arba pakeisti saugaus prieglobsčio nuostatą. Pasikalbėkite su mūsų komanda ne vėliau kaip rugpjūčio pabaigoje arba rugsėjo pradžioje. Tai ne tik atsižvelgiama į pranešimus apie saugų prieglobstį, bet ir dėl to, kad gali užtrukti, kol turtas perkeliamas iš vieno teikėjo į kitą.
 • Galiausiai, jei 401 (k) planas jau yra su „Ubiquity“. ir smulkaus verslo savininkas nori įtraukti saugaus uosto nuostatą, ją turi nustatyti iki lapkričio 1 d įsigalioti nuo sausio 1 d. A Jei pridėsite įnašą, 2024 m. vis tiek galima pridėti „Safe Harbor“ neprivalomą nuostatą iki 12/1.

Kur galiu rasti saugaus uosto 401(k)?

Ne todėl, kad esu šališkas ar kažkas, bet dirbu „Ubiquity“, o „Safe Harbor 401(k)“ planai yra mūsų kraujyje. Aptarnavome daugiau nei 100 000 dalyvių ir padėjome jiems sutaupyti daugiau nei 3 mlrd. Susisiekite su manimi bet kuriuo metu ir mielai peržiūrėsiu jūsų unikalią situaciją, kad padėčiau nuspręsti, ar „Safe Harbor 401(k)“ leis jaustis taip pat laimingiems ir atsipalaidavusiems, kaip ir mano minėti klientai. Susisiekite su manimi „LinkedIn“ ir praneškite man, ką galvojate apie saugų prieglobstį – ir praneškite, apie ką dar norėtumėte, kad parašyčiau!

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *