Kodėl tvarkyti savo nuomą su butų nuomos agentūra?

Profesinių paslaugų, susijusių su a butų nuomos agentūra Tai vis dažniau. Galimybė bendradarbiauti su nuomos srityje besispecializuojančiais vadybininkais reiškia ramybę žmonėms, turintiems nekilnojamojo turto. Tuo mes sukūrėme a integrali paslaugakuris papildo kitas pagrindines butų nuomos agentūros paslaugas, įskaitant mėnesinių įmokų mokėjimą vėlavimo ar neapmokėjimo atveju.

Nuomininko paieška

Nuomininkų pasirinkimas yra svarbus sprendimas, užtikrinantis savininkų ramybę.

Į Padedame surasti tinkamiausius nuomininkus per atrankos procesą, kurio metu įvertiname kiekvieno kandidato tinkamumą ir pasirenkame tik tam tikro profilio žmones.

Turime didelę duomenų bazę, kurioje yra mokūs žmonės, ieškantys tokio namo, kokį siūlote. Papasakokite mums savo pageidavimus ir sąlygas, mes paskelbsime jūsų būstą optimizuodami skelbimus ir padėsime priimti geriausią sprendimą, greičiau nei per 14 dienų turėsite ieškomus nuomininkus.

Dėl proceso nuomininko pasirinkimas Atsižvelgiame į ekonominius duomenis, bendruosius profilius, užimtumo situaciją, augintinius, ankstesnių savininkų rekomendacijas ir kitus kriterijus, į kuriuos norite atsižvelgti.

Garantuotas mėnesinis nuomos mokestis

Venkite įsipareigojimų neįvykdymo su garantuota nuoma. Kiekvieno mėnesio 10 dieną gausite visą nuomos mokestį, jei būsto nuomininkai vėluoja atsiskaityti arba nemokėjimo situacija pailgės.

Skirtingai nuo kitų įmonių, mūsų butų nuomos agentūra garantuoja nuomos mokesčio paėmimą iki 10 d. Konkreti arba užsitęsusi nemokėjimo situacija gali sukelti finansinių problemų, todėl galite prašyti šių mokėjimų ir atsiimti nuomą, kad ir kokia būtų. tegul tai įvyksta

Nuolatinis dėmesys skaitmeninėje erdvėje

Kitas privalumas – galimybė turėti 100% internetinę ir asmeninę erdvę su visa su nuoma susijusia informacija.

Per savo platformą atliekame būtinus veiksmus, kad jums nereikėtų keliauti. Be to, jūs turite visiškai apsaugotą debesų erdvę, kurioje galėsite saugoti visą su nuosavybe susijusią informaciją.

Jei jums reikia patarimo ar turite klausimų, mes visada pasiruošę jus palydėti tiek išankstinės nuomos proceso metu, tiek ir pasirašius sutartį.

Teisinis patarimas

Tiek pati nuomos sutartis, tiek daugelis situacijų, kurios gali kilti ją pasirašius, turi nemažai teisinių pasekmių. Esame turto valdymo ekspertai, todėl tarp savo paslaugų įtraukiame ir galimybę konsultuoti su nuoma susijusius teisinius aspektus.

Siekiant apsaugoti savininkų interesus, svarbu sudaryti individualų nuomos sutartį. Turite teisinę komandą, kuri leis jums įtraukti visas jums reikalingas teisines sąlygas, nustatyti sutarties sąlygas, kurios leis jums ramiai išsinuomoti būstą.

Pagrindinės reformos

Ar norite pagerinti savo namo išvaizdą prieš vėl jį nuomodami? Galime padėti nudažyti namą, pakeisti spyną ar sutvarkyti turtą, todėl jums nereikės niekuo rūpintis.

Mes pasirūpiname pasiūlymų užklausa jūsų vietovėje, kad galėtumėte gauti šias paslaugas už geriausią kainą.

Administraciniai sandoriai

Taip pat esame atsakingi už su Administracija susijusių procedūrų vykdymą. Tokie klausimai kaip energetinis sertifikatas arba gyvenamosios vietos sertifikatas yra privalomi pagal įstatymą. Jei šių dokumentų neturėsite, nuomos sutarties įforminti bus neįmanoma. Mūsų komanda taip pat atsakinga už būtinų procedūrų, reikalingų šiems leidimams išspręsti, atlikimą.

Papildoma aprėptis

Į garantuotą nuomą taip pat įeina vandalizmo draudimas iki 3000 € ir spynos keitimo draudimas iki 300 €.

Siekdami garantuoti jūsų būsto saugumą, siūlome iki 3000 eurų draudimo polisą, kuris padengs bet kokios rūšies žalą, kurią galėjo padaryti ankstesni nuomininkai, be spynos keitimo, kad kiti nuomininkai negalėtų patekti į namus su dublikatais raktais. .

Taip pat siūlome neribotą teisinę apsaugą, todėl bet kurioje situacijoje galite pasikliauti nekilnojamojo turto teisėje besispecializuojančia komanda.

Namo nuomos svarba su profesionalia pagalba

Butų nuomos agentūra yra esminė pagalba renkantis nuomininką, tačiau šios paslaugos gali apimti ir kitą aprėptį, kuri galioja ir po sutarties pasirašymo.

Jūs turite geriausią pagalbą išsinuomoti būstą geriausiomis sąlygomis. Prie garantuoto nuomos mokėjimo pridedame tinkamų nuomininkų paiešką, teisines konsultacijas ir daugybę kitų paslaugų per skaitmeninius procesus, kurie leidžia sutrumpinti valdymo laiką ir centralizuoti visą su Jūsų nuoma susijusią informaciją vienoje erdvėje debesyje.

Tereikia 3 žingsnių: užpildote mūsų formą, mes nemokamai paskelbiame jūsų būstą ir pasirūpiname jo nuoma su visomis jums reikalingomis garantijomis. Ar norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas? tai viskas, ką mes darome už jus.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *