Kokį verslą pradėti šioje pandemijoje

Dabartinė pandemija mums ne tik atnešė įvairių iššūkių, bet ir atvėrė duris naujiems ir geresniems. verslo galimybės žmonėms prisitaikant prie gyvenimo po COVID.

Nuo virtualių asmeninių treniruočių, kūno rengybos programų iki namų tobulinimo paslaugų yra keletas pramonės šakų, kurių vartotojai turi didelę paklausą pandemijos metu.

Neįmanoma numatyti COVID-19 poveikio, ypač verslo pasauliui, tačiau tai buvo neįtikėtina mokymosi patirtis, ypač žmonėms, besidomintiems verslumu.

Socialinis atsiribojimas ir nuotolinis darbas privertė tradicines asmenines įmones, tokias kaip restoranai, mažmeninės prekybos įmonės ir renginių paslaugos, kūrybiškai priimti sprendimus ir išlikti gyvybingiems, o verslininkams atvėrė galimybių pasaulį, kad jie galėtų patenkinti naujus ir besikeičiančius poreikius. vartotojų.

Verslininkai iš esmės yra novatoriški, kūrybingi ir rizikuojantys, todėl verslo steigimas pandemijos metu ar iškart po jos nebūtinai daugeliui kelia susirūpinimą.

Tačiau skaitmeninėje rinkoje yra keletas rinkos nišų ar erdvių, kurias verslininkai gali užpildyti, taip išnaudodami paklausą ir iškeldami visas savo jėgas verslo pasaulyje.

Tada į Chapacash, Mes ne tik siūlome jums geriausias paskolas verslininkams, bet ir norime papasakoti apie kai kurias verslo idėjas, kurias galite apsvarstyti šios pandemijos metu.

1. Rankų darbo gaminiai

rankų darbo gaminiai

Jis elektroninė prekyba arba elektroninė prekyba visada užėmė svarbią vietą rinkoje, o pandemija mums parodė tiek įmonių, kurios parduoda internetu, atsparumą, tiek žmonių, norinčių paremti vietines ir mažas įmones, paklausą.

The internetinės parduotuvės Tai geriausias būdas norintiems mažmenininkams prekiauti naminiais gaminiais, tokiais kaip rankomis megztos pirštinės, alyvuogių aliejus ir kiti gaminiai. Amatininkai turi unikalią galimybę pritraukti sekėjų tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Instagram ir TikTok ir paversti savo aistrą bei įgūdžius klestinčiu verslu.

Pomėgiai, tokie kaip dailidė, papuošalų dizainas ar mezgimas, gali perduoti jūsų paslaugas interneto platformoms.

2. Naminiai grožio rinkiniai

Kai salonai užsidarė, žmonės prisitaikė kurdami savo karantinines grožio procedūras. Nors kai kurie apribojimai buvo panaikinti, vartotojai vis tiek gali išbandyti naujas grožio priemones, lepindamiesi patogiai savo namuose.

Namų grožio produktai ir rinkiniai yra geras būdas pritraukti vartotojus, kurie nori pasilepinti namuose, o ne salone.

Pramonės ekspertai teigia, kad produktų, skirtų holistinei gerovei ir savęs priežiūrai, pavyzdžiui, veido produktų, eterinių aliejų ir aromaterapijos, poreikis artimiausioje ateityje bus nuolatinis, net ir pasibaigus pandemijai.

Galite pasirinkti ir įsigyti vietinių produktų, kad gautumėte asmeninę patirtį, arba susikurti savo ekologiškų ar natūralių odos ir plaukų priežiūros priemonių liniją.

Tai gali jus sudominti: Kaip sudaryti verslo planą, kad jūsų projektai būtų sėkmingi

3. Komercinės valymo paslaugos

2024 m. valymo ir antibakterinės medžiagos išskrido iš lentynų, o daugelis komercinių valymo paslaugų buvo paklausios kaip niekada.

Biurų pastatai, restoranai ir kitos viešosios įmonės ir toliau pasitiki šiais paslaugų teikėjais, kad nuolat dezinfekuotų savo patalpas ir užtikrintų darbuotojų bei klientų saugumą.

Vis daugiau įmonių, įskaitant mokyklas ir universitetus, atsidarys visuomenei, pastatų savininkai ir valdytojai ir toliau ieškos šių valymo paslaugų, kad sustabdytų mikrobų ir virusų plitimą ir užtikrintų, kad jų darbuotojai jaustųsi saugūs.

4. Pristatymo paslaugos

pristatymas

Užsakomųjų pristatymo paslaugos tapo labai paklausia rinka, o pagal Uschamber svetainę, tikimasi, kad vien internetinės maisto pristatymo paslaugos iki 2023 m. padidės daugiau nei 104 mlrd.

Dalyvauti šiame sparčiai augančiame sektoriuje gali būti labai paprasta. Taip pat galite sukurti savo Pristatymo paslauga nepriklausomas, kur pristatote bakalėjos ir kitus būtiniausius daiktus arba vykdote pavedimus, pvz., vaistų paėmimą ir pristatymą.

4. Mokomieji žaislai ir žaidimai

Mokiniai ir tėvai ir toliau randa alternatyvių būdų, kaip skatinti analitinį mąstymą ir kūrybinį stimuliavimą, net ir po to, kai mokyklos pradėjo lankyti asmenines klases ar mišrų mokymąsi. Kūrybingi verslininkai, turintys aistrą mokytis, turi puikią galimybę įsitraukti ir užpildyti rinkos spragą lavinamaisiais žaislais ir žaidimais.

Vaikams prie ekrano praleidžiant daugiau laiko nei bet kada anksčiau, tėvai išreiškia pirmenybę mokymosi galimybėms, kai kalbama apie vaikų pramogas.

Kuriant ir parduodant fizinius žaislus arba skaitmeninius žaidimus ir programas, kurios leidžia vaikams mokytis smagiai, bus raktas į sėkmę šioje rinkoje.

Įmonės gali neturėti laiko planuoti ir koordinuoti savo virtualios veiklos, todėl galite pasiūlyti jas planuoti joms.

Tai gali jus sudominti: Formalizavimo svarba ir kaip tai įtakoja verslo augimą

5. Virtualios sporto ir asmeninės treniruotės

Pandemija daugeliui parodė, kaip svarbu išlaikyti gerą fizinę sveikatą ir imuninę sistemą. 2024 metais vartotojai turėjo ieškoti kūrybiškų sprendimų sportuoti, o virtualios asmeninės treniruotės į rinką atėjo su kaupu.

Verslininkai, besidomintys kūno rengyba ir besimokantys kūno kultūros, kineziologijos ir mitybos srityse, gali paversti savo įgūdžius virtualiuose užsiėmimuose ir individualiuose užsiėmimuose su darbo iš namų visuomene.

Didžioji dauguma vartotojų pandemijos metu pasiekė iš anksto įrašytus kūno rengybos vaizdo įrašus ir tiesiogines pamokas, todėl šio turinio paklausa yra didelė. Jis siūlo įvairius įgūdžių lygius, kad pasiektų visų tipų auditorijas – nuo ​​kūno rengybos entuziastų iki pradedantiesiems.

6. transkripcijos paslauga

Transkripcijos paslaugos – balso įrašų klausymas ir pavertimas rašytiniais žodžiais – buvo ir tebėra unikalus verslas, tinkantis daugelio pramonės šakų poreikiams. Visų pirma medicinos srityje naudojamos transkripcijos paslaugos yra įdomus nuotolinis verslas. Siekiant užtikrinti tikslumą, rašybą, gramatiką ir duomenis, geriausios transkripcijos paslaugos yra aukštos kokybės transkripcijos, kurias redaguoja gimtoji anglų kalba.

Kas arba kokie sektoriai naudojasi transkripcijos paslaugomis? Advokatų kontoros, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai, rinkos tyrinėtojai ir internetinės transliuotojos, be kita ko, naudojasi šiomis paslaugomis, kad sutaupytų laiko ir atliktų savo darbą.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mūsų tinklaraštyje mes su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *