Kokia dolerio kilimo priežastis?

Šalies valiuta atspindi, kaip gerai arba kaip blogai sekasi jos ekonomikai. Ir jau keletą metų Jungtinės Valstijos pirmauja, kai kalbama piniginė vertė. Bet kokios yra tikslios priežastys? Toliau jums paaiškins „Chapacash“, Peru įmonė, teikianti greitąsias paskolas Kokia dolerio kilimo priežastis?.

Pasiūlymas prieš paklausą, siekiant padidinti dolerio vertę

Kai JAV eksportuoja produktus ar paslaugas, jos sukuria a dolerių paklausą, nes klientai turi mokėti ta pačia valiuta. Norėdami tai padaryti, jie turės parduoti savo valiutą, konvertuoti ją į dolerius ir atlikti mokėjimą.

Be to, kai didelės Amerikos įmonės išleidžia obligacijas siekdamos pritraukti kapitalą, kurį vėliau perka užsienio investuotojai, šie mokėjimai taip pat turės būti atliekami doleriais. Tai yra, dar kartą užsienio investuotojas yra priverstas pakeisti valiutą, kad nusipirktumėte dolerių.

Šie pavyzdžiai aiškiai parodo, kaip JAV sukuria dolerių paklausą visame pasaulyje, o tai savo ruožtu daro spaudimą dolerių pasiūlai, didindama dolerio vertę, palyginti su valiutomis, kurios parduodamos norint nusipirkti daugiau.

Doleris laikomas saugia valiuta pasaulinio ekonomikos neapibrėžtumo laikais, todėl jo paklausa gali išlikti nepaisant JAV ekonomikos rodiklių svyravimų.

Palūkanų norma

Pasauliniai investuotojai ne tik investuoja į įmones, kurioms naudinga nuolat auganti ekonomika, bet ir daugelyje pasaulio šalių ieško saugios vietos, kurioje galėtų padėti savo pinigus.

JAV, kaip labiausiai diversifikuota ekonomika pasaulyje, BVP (bendrasis vidaus produktas) sudaro beveik penktadalį viso pasaulio.

Investuotojams patinka santykinis saugumas, kurį suteikia Jungtinių Valstijų iždo obligacijos, nes šios prekiauja lengviau ir moka daug didesnį pajamingumą nei kitų didelių ekonomikų, tokių kaip Japonija, Rusija ir kitos Europos šalys, išleistos vyriausybės obligacijos.

Nors JAV iždo tarifai smarkiai sumažėjo, jie išlieka didžiausi visoje rinkoje.

Galbūt jus domina: Kas yra tarifai?

Kitų šalių ekonominis silpnumas

The Valiutų kursai Jie priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip valiutos problemos kitose šalyse. Tai yra, jei Jungtinių Valstijų ekonomika bus stabili ir tuo pačiu mažės tarptautinių valiutų santykinė vertė užsienyje, doleris gaus naudos ir kils.

Paimkime Japoniją kaip kitą pavyzdį. Prieš kelerius metus jenos kursas smarkiai nukrito po to, kai vyriausybė padidino pardavimo mokestį. Siekdamas paskatinti savo valiutos augimą, Japonijos bankas turėjo pirkti obligacijas, kad dar labiau sumažintų jenos vertę, kad padėtų Japonijos eksportuotojams.

Techniniai veiksniai, turintys įtakos doleriui

Prekybininkai yra atsakingi už kalibravimą, ar dolerių pasiūla bus didesnė ar mažesnė už jų paklausą. Norėdami tai nustatyti, turite būti dėmesingi naujienoms ar įvykiams, kurie gali turėti įtakos jų vertei.

Vyriausybės statistikos leidimai, tokie kaip darbo užmokesčio duomenys, BVP duomenys ar kita ekonominė informacija, gali padėti mums nustatyti, ar ekonomika yra stipri, ar silpna.

Be to, norėdami nustatyti bendrą ekonominę nuotaiką, turime atsižvelgti į investicinių bankų ir turto valdymo įmonių nuomones. Na, dažnai ekonomikos nuotaikos lems rinką, o ne pasiūlos ir paklausos ekonominius pagrindus.

Galbūt jus domina: kas yra BVP?

Veiksnių derinimas

Prekybininkai dažnai derina kai kuriuos iš aukščiau paminėtų veiksnių, kad priimtų pirkimo ir pardavimo sprendimus.

Prekybos menas yra susidėlioti šansus savo naudai ir įgyti pranašumą. Jei tikimybė, kad bus teisus, yra didelė, prekiautojas rizikuos patekti į rinką ir pamatys, ar jo hipotezė teisinga, atsižvelgiant į tai, kaip ji vystosi.

Apibendrinant, be to, reikia atkreipti dėmesį į ekonominės rinkos nuotaikos Kalbant apie techninius veiksnius, dolerio indekso (USDX) diagramos stebėjimas yra dar vienas būdas apžvelgti jo padėtį ir vertę kitų valiutų atžvilgiu.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti Kokia dolerio kilimo priežastis ir kaip tai gali paveikti pasaulio ekonomiką. Be to, atsižvelgdami į dalykus, apie kuriuos kalbėjome, galėsite patys atpažinti to priežastis valiutos svyravimai Visame pasaulyje.

Ar jums reikia paskolos tiesioginiu būdu? ar norite plėsti savo verslą? Mes esame su visais Peru verslininkais. Atminkite, kad jūsų svajonės yra mūsų projektai. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas paslaugas, susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *