Koks yra CalSavers 2024 m. birželio mėn. terminas?

Netrukus beveik visi Kalifornijos darbdaviai turės pasiūlyti išėjimo į pensiją planą arba pagal numatytuosius nustatymus pagal valstybės vykdomą programą. „CalSavers“ terminas greitai artėja 2024 m. birželio 30 d., o tai reiškia, kad visos įmonės, turinčios penkis ar daugiau Kalifornijos darbuotojų, 18 metų ar vyresni, turi laikytis reikalavimų arba jiems gresia nuobaudos.

Darbuotojai gali bet kada atsisakyti programos, tačiau reikalavimus atitinkantys darbdaviai negali pasitraukti, nebent jie sudarytų savo kvalifikuotą išėjimo į pensiją planą. Dabar tinkamas laikas ištirti alternatyvas, pvz., 401 (k) pensijų planus jūsų smulkiajam verslui Kalifornijoje.

Kas turi registruoti darbuotojus CalSavers programai?

Jūsų įmonė turės užsiregistruoti CalSavers programoje iki 2024 m. birželio 30 d., jei:

  • Turite penkis ar daugiau Kalifornijos darbuotojų, vyresnių nei 18 metų
  • Jūs nesiūlote savo įmonės pensijos arba 401 (k) pensijų plano

Turėsite apsilankyti CalSavers svetainėje, kad užsiregistruotumėte valstybės remiamoje IRA programoje arba pateiktumėte išimtį, jei siūlote privačios rinkos alternatyvą, pvz., 401 (k). Jei dalyvaujate CalSavers, turėsite iki 30 dienų nuo registracijos įtraukti darbuotojus į sąrašą. Gali prireikti nedidelės nuolatinės priežiūros.

Kokie buvo ankstesni CalSavers išėjimo į pensiją plano terminai?

„CalSavers“ išėjimo į pensiją planas buvo kuriamas keletą metų:

  • 2024 m. rugsėjo 30 d. buvo pirmasis terminas įmonėms, kuriose dirba daugiau nei 100 darbuotojų
  • 2024 m. birželio 30 d. buvo antras terminas įmonėms, kuriose dirba nuo 51 iki 100 darbuotojų
  • 2024 m. birželio 30 d. yra trečiasis terminas įmonėms, kuriose dirba nuo 5 iki 50 darbuotojų

Kas atsitiks, jei įmonės praleis CalSavers terminą?

Beveik 400 įmonių pirmojoje bangoje praleido 2024 m. terminą. Valstybė šias įmones pradėjo bausti nuo 2024 metų sausio.

Franšizės mokesčių valdyba įvertins 250 USD baudą vienam reikalavimus atitinkančiam darbuotojui įmonėms, kuriose dirba daugiau nei 100 darbuotojų. Per 90 dienų įsipareigojimų neįvykdžiusioms įmonėms bauda padidės trigubai.

Įmonėms nereikia laukti iki birželio, kad pradėtų taupyti pensijų planą

Daugelis įmonių atsisako CalSavers programos, o pasinaudoja šia galimybe pasiūlyti savo darbuotojams įmonės remiamą 401(k) pensijų planą, kurį jie valdo ir valdo. Galų gale, CalSavers paskyra nėra paskata išlaikyti darbuotojus, nes ji perkeliama pasikeitus darbui.

Kaip veikia CalSavers?

Darbuotojai gauna 30 dienų įspėjimą apie automatinį registravimą, tada jie gali priimti arba pakeisti standartinį atskaitymą arba visiškai atsisakyti plano. CalSavers Roth IRA automatiškai registruojasi nuo 5% pirmaisiais metais, kasmet didėja 1%, kol ketvirtaisiais metais pasiekia 8%, nors darbuotojai gali koreguoti skaičių padidinti arba sumažinti.

Didžiausia įmoka yra 6 000 USD darbuotojams iki 50 metų arba 7 000 USD 50 metų ir vyresniems darbuotojams. Investuojama į paprastą tikslinės datos fondą su 0,825–0,95 % AUM mokesčiais. Darbuotojai sumoka mokesčius už pinigus iš anksto, bet nėra skolingi, kai pinigai išimami išėjus į pensiją.

Kodėl nėra CalSavers 401(k)?

Nors 401(k)s yra populiarios pensijų taupymo priemonės, vyriausybė negali įsakyti privačioms įmonėms pasiūlyti CalSavers 401(k), kaip numatyta 1974 m. federaliniame darbuotojų pensijų apsaugos įstatyme (ERISA). CalSavers IRA buvo užginčytos kaip ERISA pažeidimas, tačiau 9-asis apygardos apeliacinis teismas 2024 m. gegužės mėn. nusprendė, kad CalSavers yra „valstybės vykdoma programa“, o ne privaloma darbdavio teikiama išmoka.

Kodėl verta rinktis 401 (k) planą, o ne CalSavers?

Privačiai remiamas 401(k) planas suteikia jaunesniems nei 50 metų darbuotojams galimybę 2024 m. sutaupyti iki 20 500 USD. Jei jums 50 metų ar vyresni, galite gauti papildomų 6 500 USD. Nors ne kiekvienas darbuotojas galės pasiekti didžiausią įmokų ribą, verslo savininkai ir aukščiausio lygio vadovai gali maksimaliai padidinti savo pensinį turtą tokiu būdu.

Įprasta klaidinga nuomonė, kad 401(k)s yra per brangus mažoms įmonėms. „Ubiquity“ yra plano administratorius, daugiausia dėmesio skiriantis nebrangiai, lengvai valdomai smulkaus verslo 401(k)s.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip galite nustatyti naują programą už vieną mažą fiksuotą mėnesinį mokestį.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *