Koks yra didžiausias 401 (k) įnašas 2024 m. daug uždirbantiems asmenims?

Jei 2024 m. esate laikomas labai apmokamu darbuotoju (HCE), jūsų didžiausias 401 (k) įnašas yra toks pat, kaip ir bet kurio kito asmens – 20 500 USD ir papildomi 6 500 USD pasivijimo įnašai, jei esate 50 metų ar vyresni. Darbdaviai gali prisidėti prie papildomų 40 500 USD, jei tai leidžia planas.

Tačiau darbdaviai taip pat turės atsižvelgti į metinius nediskriminavimo testavimo reikalavimus, kad būtų sudarytas teisingas ir subalansuotas planas, todėl jie gali nesugebėti šio didžiausio įnašo skirti labai apmokamiems 20% darbuotojų, kurie uždirba 135 000 USD ar daugiau.

Kas yra aukštą atlyginimą gaunantis darbuotojas 2024 m.?

Aukštą atlyginimą gaunantis darbuotojas 2024 m.

 • 2024 ar 2024 m. bet kuriuo metu turi daugiau nei 5% įmonės akcijų
 • 2024 m. uždirba daugiau nei 135 000 USD
 • Pagal kompensaciją patenka į 20% geriausių darbuotojų (jei darbdavys išrenka geriausiai apmokamus rinkimus)
 • Uždirba „kompensaciją“, į kurią įeina pajamos iš darbo užmokesčio, viršvalandžiai, premijos, komisiniai ir bet koks 401 (k) atlyginimo atidėjimas

Didelius atlyginimus gaunančių darbuotojų pavyzdžiai 2024 m

Taisyklės gali būti painios, nes jos priklauso nuo to, kaip sudarytas planas. Štai pavyzdys, kurį reikia apsvarstyti.

Dešimties žmonių mažame versle:

 • Generalinė direktorė Mary uždirba 500 000 USD ir jai priklauso 90% bendrovės: HCE
 • Brett uždirba 350 000 USD ir neturi nuosavybės: HCE
 • George’as uždirba 200 000 USD ir neturi nuosavybės: HCE, nebent bendrovė surengs geriausiai apmokamus rinkimus
 • Jane uždirba 70 000 USD ir jai priklauso 10% bendrovės: HCE
 • Dar šeši darbuotojai, uždirbantys 40 000 USD ar mažiau: ne HCE

Dažniausiai taisyklės yra akivaizdžios, tačiau kai kurių darbuotojų statusą nustatyti sunkiau. Tai priklauso nuo to, ar darbdavys pasirenka taikyti didžiausio atlyginimo taisyklę, kad išlaikytų savo nediskriminavimo vertinimą sumažindamas asmenų skaičių labai apmokamų asmenų grupėje.

Kas pasikeitė 2024–2024 m. 401(k) planuose?

Daugeliu atžvilgių 401 (k) planai pasikeitė nuo praėjusių metų:

 • Didžiausia darbuotojo įmokų riba padidėjo 1000 USD
 • Didžiausia darbdavio įmokų riba padidėjo 3000 USD
 • Darbuotojo limitas įmokoms skaičiuoti padidėjo 15 000 USD
 • Pagrindinių darbuotojų atlygio riba už didžiausią sunkų testavimą padidėjo 15 000 USD
 • Didelį atlyginimą gaunančių darbuotojų nediskriminavimo patikrinimo riba padidėjo 5000 USD

Pasivijimo kompensacijos suma nepasikeitė.

Kaip daug uždirbantys paveikia 401(k) plano atitiktį ERISA

1974 m. Darbuotojų išėjimo į pensiją apsaugos įstatymas (ERISA) yra federalinis įstatymas, užtikrinantis sąžiningas ir lygias galimybes gauti įmonės remiamus pensijų planus. Darbdaviai turi išlaikyti kasmetinius nediskriminavimo testus, kad parodytų, ar jų planas yra naudingas visiems darbuotojams, o ne tik vadinamiesiems „didelį atlyginimą gaunantiems darbuotojams“.

Paprastai kalbant, HCE turėtų prisidėti ne daugiau kaip 2 % didesniu nei nedidelį atlyginimą gaunančių darbuotojų procentas. Taigi, jei ne HCE į planą įtraukia 5% savo bendro atlyginimo, HCE grupė galėtų prisidėti daugiausia 7% savo bendro atlyginimo.

Ką darbdaviai gali padaryti, kad sutaupytų daugiau 2024 m.?

Darbdaviai, kurie asmeniškai nori sutaupyti daugiau pagal smulkaus verslo pensijų planą ir galbūt apdovanoti kai kuriuos geriausius savo gretų darbuotojus, gali apsvarstyti galimybę į pensijų planą įtraukti saugaus uosto nuostatą ir darbdavio įmokas. Iškeldami bendrą ne HCE grupę, HCE galės daugiau prisidėti prie savo planų.

Ką darbuotojai gali padaryti norėdami sutaupyti daugiau 2024 m.?

Didelę atlygį gaunantys darbuotojai turi ir kitų galimybių sutaupyti išėjus į pensiją, išskyrus 401 (k) iki maks. Asmenys gali įdėti iki 3650 USD į individualią sveikatos taupymo sąskaitą arba 7 300 USD į šeimos HSA, taip pat papildomus 1 000 USD, jei jiems yra 50 metų ar vyresni.

Daug uždirbantys asmenys taip pat gali investuoti neribotas sumas į akcijas, obligacijas, investicinius fondus, biržoje prekiaujamus fondus ir nekilnojamojo turto investicinius fondus. Nors jie turės mokėti kapitalo prieaugio mokesčius nuo pajamų ir mokesčius už investuotus pinigus, grąža tikrai gali suteikti papildomų pensinių pajamų.

Susisiekite su „Ubiquity“, kad sužinotumėte apie įvairius smulkaus verslo išėjimo į pensiją planus, kad galėtumėte rasti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Mažas verslas 401(k) yra prieinamas, kai gaunate visą administracinę paramą už vieną mažą, prieinamą, skaidrų mėnesinį mokestį, kuris išlieka toks pat, net jei jūsų planas didėja dalyvavimui ar bendram likučiui.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *