Koks yra mano buto nuomos draudimas?

Jei ieškote nuomos draudimas pilnesnis, in Mes siūlome jums visapusišką aprėptį, skirtą savininkams, norintiems visiškai ramiai išsinuomoti savo turtą.

Skirtingai nuo tradicinio būsto draudimo, mes turime ne tik draudimą, kuris apsaugo nuo žalos ar gedimų, bet ir siūlome finansinę apsaugą, su kuria galite atsiimti nuomos mokestį kiekvieną mėnesį, net jei nuomininkai laiku nesumoka įmokų. .

Garantuota nuoma ir pilnas draudimas su

Paslaugos „Garantuota nuoma“ ir „Visa aprėptis“ leidžia pasirinkti garantuotą nuomos mokesčio paėmimą kiekvieną mėnesį, be to, pridėjote draudimą, jei būtų padaryta žala dėl vandalizmo ar pakeitus spyną.

Teikiant paslaugą „Visa aprėptis“, nuomos mokėjimas pratęsiamas net ir tuo atveju, jei butas ilgainiui ištuštėja. Laikotarpiai, kai negaunate nuomos pajamų, taip pat gali būti padengti naudojant tokiai situacijai skirtą paslaugą.

Skirtumas tarp tradicinio nuomos draudimo ir siūlomos draudimo yra pagrįstas galimybe gauti nuomą, lygią nuomos kainai kas mėnesį, net Jei nuomininkai nustos mokėti. Prie šios paslaugos pridedamos kitos paslaugos, kurias analizuojame toliau.

Garantuotas nuomos surinkimas

Dauguma draudimo yra skirti padengti išlaidas, susijusias su būsto išlaikymu, tačiau problemos, kylančios iš nuomos, ne visada susijusios su įrengimu ar žala, kartais jos yra susijusios su finansinėmis problemomis dėl mokėjimų nutraukimo.

Jūs neturite problemų, jei jūsų nuomininkai vėluoja atsiskaityti arba vėluoja mokėti. Esame atsakingi už nuomos dydžio įmokos sumokėjimą, kad tokia situacija nepadarytų jums žalos.

Teisinė aprėptis

Pavėluotas mokėjimas gali sukelti teisines pasekmes, o nemokėjimo atveju turėsite neribotą teisinę apsaugą.

Tiek Garantuota nuoma, tiek visa aprėptis apima galimybę pasikonsultuoti su mūsų nekilnojamojo turto teisės ekspertais, kurie kiekvienu atveju leis priimti teisingą sprendimą, remiantis galiojančiais teisės aktais.

Nuomojamą nekilnojamąjį turtą turintys žmonės turi teises nemokėjimo atvejais, todėl galite tikėtis teisinės komandos, kuri nuodugniai įvertina jūsų konkretų atvejį ir užtikrina geriausią sprendimą.

Apsauga nuo vandalizmo ir spynų keitimo

Būsto draudimas kartais apima polisus, kuriuos naudojame labai retai. Mes siūlome jums dvi papildomas apsaugos priemones įprastoms situacijoms, žalai dėl vandalizmo ir spynos keitimo.

Jei jūsų namas patyrė žalą dėl netinkamo nuomininkų naudojimo arba įvyko gedimų dėl pačių nuomininkų nesąžiningumo, su vandalizmu susijusiam remontui galite padengti iki 3000 eurų.

Taip pat įskaičiuota iki 300 € už spynos keitimą. Kai namuose keičiasi nuomininkai ar savininkai, svarbu pakeisti užraktą, kad ankstesni gyventojai negalėtų patekti į namus be leidimo. Naudodami savo namų pagrindinių durų spyną galėsite pakeisti bet kada, kai to prireiks, nepatirdami jokių papildomų išlaidų.

Mūsų tikslas yra pasiūlyti jums tokią apsaugą, kurios jums tikrai gali prireikti, išvengiant nereikalingų sąlygų, kurios padidina jūsų nuomos draudimo kainą.

Išnuomojamas tuščiuose butuose

Mūsų „Viso padengimo“ paslauga apima galimybę gauti nuomą, net jei būstas lieka tuščias. Jei turite ankstesnę nuomos sutartį ir pagal dabartinės sutarties sąlygas turtas ilgainiui ištuštėja, mes būsime atsakingi už lygiavertės nuomos mokestį.

Ši paslauga yra patobulinimas, palyginti su tradiciniu nuomos draudimu, nes net ir neturint nuomininkų, savininkai gali gauti pajamų, kurios kompensuoja finansinius nuostolius, patiriamus nutraukus nuomos sutartį.

Su nuoma susijusios paslaugos

The nekilnojamojo turto paslaugos Prieigų, kurias galite pasiekti, yra viskas, pradedant energijos sertifikato prašymu ir baigiant tiekimo keitimu.

Nuomos valdymas apima daugybę pareigų, kurios tenka savininkui. leidžia perduoti šių tipų procedūras mūsų komandai.

jūsų agentūra saugiai nuomai

Nuomos draudimas – tai paslauga, skirta žmonėms, turintiems vieną ar daugiau nekilnojamojo turto ir norintiems be rūpesčių išsinuomoti. Mes siūlome ne tik apsaugą vandalizmo atveju, bet ir visapusišką paslaugą, kurios tikslas – išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas, kylančias dėl nuomos, įskaitant avansinius mokėjimus nemokėjimo atveju.

Visada rekomenduojama turėti būsto draudimą, o atsakomybė tenka tiesiogiai savininkui, tačiau plečiant aprėptį tokiu nuomos draudimu, koks siūlomas, turint apsaugą nuo visų situacijų. .

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *