Maksimaliai padidinkite savo darbdavio indėlį naudodami „Safe Harbor“ 401k

„Safe Harbor 401(k)“ yra populiarus pasirinkimas smulkaus verslo savininkams, kurie nori apdovanoti darbuotojus didesnėmis įmokomis išėjus į pensiją ir taip pat maksimaliai padidinti savo pensijų lėšas. Taikant privalomus darbdavio įnašus, Safe Harbor 401(k) planai atleidžia darbdavius ​​nuo kasmetinio IRS audito ir daugelio nediskriminavimo testų. Toliau pateikiami patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti „Safe Harbor“ išėjimo į pensiją planus 2024 m.

2024 m. „Safe Harbor 401(k)“ trumpi faktai

 • Darbuotojai gali prisidėti iki 20 500 USD nuo savo metinio atlyginimo, o tai sumažina jų apmokestinamąsias pajamas.
 • Didžiausia bendra darbdavio ir darbuotojo įmokų riba 2024 m. yra iki 61 000 USD.
 • 50 metų ir vyresni darbuotojai gali papildomai sumokėti 6500 USD pasivijimo įmokų, viršijančių maksimalias ribas.
 • Mokesčiai mokėtini, kai darbuotojai išima pinigus išėję į pensiją jau sulaukę 55 metų.
 • Darbdaviai privalo mokėti ne mažiau kaip 3% kiekvieno darbuotojo atlyginimo arba prilygti iki 4% įmokų.
 • Visos darbdavio įmokos iš karto suteikiamos 100 proc.
 • Kasmetinis IRS patikrinimas laikomas patenkintu.
 • Darbdaviai gali reikalauti 500 USD papildomo mokesčio kredito plano paleidimo išlaidoms už pirmuosius trejus naujojo 401 (k) metus, jei planas įtraukiamas automatiškai.

Kaip sutaupyti daugiausiai savo, kaip smulkaus verslo savininko, pensijos

Yra keletas priežasčių, dėl kurių „Safe Harbor“ planai yra puikūs smulkaus verslo išėjimo į pensiją planai, leidžiantys įmonių savininkams sutaupyti daugiau pensijai:

 • Jokių kasmetinių nediskriminavimo testų: administracinės išlaidos apima pareiškimų išsiuntimą paštu, IRS 5500 formos užpildymą, paskolų ir paskirstymo patvirtinimą bei dalyvių paramos planą. Šios išlaidos gali svyruoti nuo 750 USD iki 3 000 USD per metus, tačiau paprastai yra didesnės, jei taip pat reikia atlikti kasmetinius nediskriminavimo testus. Skirtingai nuo daugelio 401 (k) administratorių, „Ubiquity“ netaiko AUM arba vienam asmeniui mokesčių.
 • Jokių korekcinių grąžinamųjų išmokų: pagal tradicinį 401(k) vidutinė įmonių savininkų ir aukštą atlyginimą gaunančių darbuotojų įmoka į planą paprastai negali viršyti 2 % didesnės nei vidutinės nuolatinių darbuotojų įmokos.

Jei pagal 401 (k) planą dalyvauja mažai arba mažai dalyvauja, tie, kurie turi lėšų savo išėjimui į pensiją finansuoti, negalėtų to padaryti. Sutikdami skirti bent 3 % visų darbuotojų, maksimaliai padidinate laisvę finansuoti savo išėjimą į pensiją ir dosniai apdovanojate pagrindinius darbuotojus.

 • Mažesnė mokesčių našta: įnašai į jūsų planą sumažina jūsų asmenines apmokestinamąsias pajamas per metus. Įmokos jūsų darbuotojams sumažina jūsų apmokestinamąsias verslo pajamas per metus.
 • Didesnis pelningumas: Pasak T. Rowe Price, įmonės, turinčios puikius 401(k) planus, turi 20-80 % didesnį pelną nei įmonės, kurių 401(k)s. Tyrimas rodo, kad gerai apmokami darbuotojai yra labiau patenkinti ir produktyvesni. Mažesnė apyvarta reiškia mažesnes mokymo išlaidas, o tai leidžia sutaupyti daugiau pinigų pensijai ir daugiau reinvestuoti į verslą.

Kokios Safe Harbor 401(k) formulės yra prieinamos?

Naudodami 3% nerenkamąjį įnašą, darbdaviai tiesiog finansuoja kiekvieno darbuotojo planą iki 3% darbuotojo metinio atlyginimo iki didžiausios darbdavio / darbuotojo ribos, neatsižvelgiant į tai, ką darbuotojas įneša.

Kitos Safe Harbor 401(k) darbdavio atitikimo formulės parinktys:

 • Pagrindinis: 100 % atitikimas pirmiesiems 3 % darbuotojo įmokų ir 50 % kitų 3–5 % atitikimas.
 • Patobulinta: 100 % atitinka pirmuosius 4–6 % darbuotojų įmokų.

Kaip smulkaus verslo darbdavys, bet kuri iš šių atitikimo formulių atitiks saugaus uosto reikalavimus ir leis jums įnešti iki 61 000 USD į savo pensijų fondą, veikiant ir kaip „darbuotojas“, ir kaip „darbdavys“.

Svarstote perėjimą prie saugaus uosto 401(k)?

Nesvarbu, ar kuriate visiškai naują saugų prieglobstį, ar pertvarkote esamą smulkųjį verslą 401(k) pridėdami pataisą, „Ubiquity“ gali padėti. Mūsų dėmesys smulkiam verslui ir lankstūs planai leidžia aptarnauti savo klientus mažesnėmis sąnaudomis be AUM ar mokesčių už registraciją, o tai reiškia, kad jūsų planas gali augti be baudų. Susisiekite su mumis dėl smulkesnės informacijos.
Taip pat patikrinkite2024 m. įstatymas „Setting Every Community Up for Retirement Enhancement (SECURE)“ buvo pirmasis…

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *