MD $aves programos verslo savininko vadovas

Siekdama padėti Merilando gyventojams kaupti savo pensijų santaupas, Merilendo valstija įgyvendina iniciatyvą, reikalaujančią, kad visi darbdaviai savo darbuotojams pasiūlytų tam tikro tipo pensijų planą. Plano sudarymo terminai keičiasi atsižvelgiant į įmonės dydį. Taigi, kas yra ši išėjimo į pensiją programa? Skaitykite toliau, kad gautumėte paprastus atsakymus į visus savo klausimus.

Kaip veikia Merilando $aves pensijų taupymo programa?

Maryland $aves yra pagrindinė, automatinio registravimo, atskaitymo iš darbo užmokesčio Roth IRA.

Jei jūsų įmonė pasirenka valstybės teikiamą IRA, po 30 dienų lengvatinio laikotarpio, reikalavimus atitinkantys darbuotojai automatiškai pradės taupyti ateičiai sumokėdami 5 % įnašą iš savo darbo užmokesčio fondo. Visi dalyvaujantys darbuotojai dalį savo atlyginimo įneš į savo IRA automatiškai iš kiekvieno atlyginimo.

Ar Merilando $aves programa yra privaloma?

Ne, bet jei iš viso neprisiregistruosite prie jokio išėjimo į pensiją plano, jūsų smulkusis verslas kasmet nesutaupys 300 USD už ataskaitos pateikimo mokestį tiems, kurie užsiima verslu Merilande.

Ar Merilando $aves pensijų taupymo programa yra Roth IRA?

Taip, jų siūlomas planas yra pagrindinis Roth IRA. Tai yra individuali išėjimo į pensiją sąskaita, kurioje taupytojas moka mokesčius už pinigus, patenkančius į jo sąskaitą, ir (jei taupytojas atitinka tam tikrus IRS kriterijus) visi būsimi išėmimai yra neapmokestinami. Tačiau yra keletas trūkumų:

  • Ribotos galimybės sutaupyti: bendra suma, kurią galite sutaupyti kiekvienais metais IRA, yra 6000 USD. Naudodami 401 (k) galite sutaupyti tris kartus daugiau.
  • Mažos mokesčių santaupos. Kadangi šie pinigai įnešami atskaičius mokesčius, tai nesumažina jūsų apmokestinamųjų metų pajamų, kaip tai daro 401 (k).
  • Pajamų ribos: Jūs negalite prisidėti prie Roth IRA, jei uždirbate per daug pinigų. Vienišių pajamų riba 2024 m. yra 144 000 USD.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie 2024 m. įmokų limitus

Kiek valstybės valdomas planas kainuos mano verslui?

Maryland $aves programoje nėra jokių darbdavių mokesčių, tačiau jums neleidžiama mokėti iš mokesčių atskaitomų atitinkamų įmokų, kaip tai būtų galima padaryti pagal 401 (k) planą. Be to, bet kuriai įmonei, kuri nepasirinko šio ar kito išėjimo į pensiją plano, kasmet nebus atleidžiama 300 USD už ataskaitos pateikimą.

Kokią naudą duoda įtraukimas į valstybės valdomą planą?

Yra keletas pranašumų, kuriuos įmonės gali pasirinkti Maryland IRA produktą, įskaitant:

  • Jokių išlaidų darbdaviui
  • Jokios patikėjimo rizikos
  • Jokių investicijų valdymo pareigų
  • 300 USD metinės ataskaitos pateikimo atsisakymas

Kokie galimi trūkumai užsiregistravus Ilinojaus valstijoje?

Maryland $aves siūloma prieiga prie pensijų taupymo planų yra didelis žingsnis į priekį sprendžiant gresiančią pensijų krizę. Tačiau yra didelių trūkumų, palyginti su alternatyviais tinkamais 401 (k) planais iš privataus tiekėjo, pvz., „Ubiquity Retirement + Savings“:

  • Įmokų limitas 401 (k) yra daugiau nei tris kartus didesnis nei IRA

Didesni įmokų tarifai leidžia taupantiems asmenims pasinaudoti sudėtinių palūkanų galia, o tai reiškia, kad kuo daugiau pinigų sutaupoma, tuo daugiau jie laikui bėgant gali augti.

  • Prarandama reikšminga mokesčių lengvata

Ar žinojote, kad mažos įmonės, remiančios savo darbuotojų pensijų planus, yra apdovanojamos vyriausybės? Ačiū už SAUGUS įstatymas 2024 m., mažos įmonės gali gauti iki 16 500 USD mokesčių kreditus per trejų metų laikotarpį, pradėdami kvalifikuotą išėjimo į pensiją planą, pvz., planą 401 (k), su automatiniu registravimu. Darbdaviai, pasirinkę valstybės teikiamą galimybę, negali gauti šių išmokų.

  • Darbuotojams bus taikomi mokesčiai pagal turtą

Šiuo metu Maryland $aves taiko turtu pagrįstą mokestį, todėl jūsų darbuotojai vis dažniau baudžiami pagal tai, kiek jie sutaupo. Šiame plane nėra galimybės pasirinkti fiksuoto mokesčio programą, kuri užtikrintų didesnį skaidrumą ir galiausiai sumažintų sąnaudas kaupiant santaupas.

Ar Merilando $aves IRA geriausia mano verslui?

„Ubiquity Retirement + Savings“ taip pat buvome padėti mažoms įmonėms ir jų darbuotojai lizdus kiaušinius augina daugiau nei du dešimtmečius naudodami įperkamus, pritaikytus 401 (k) sprendimus. Nors manome, kad valstijos programa yra svarbus žingsnis siekiant užbaigti gresiančią išėjimo į pensiją krizę Ilinojaus valstijoje, 401 (k) gali būti geresnė alternatyva jūsų smulkiajam verslui ir jūsų darbuotojų ateičiai.

Ar galiu atsisakyti Merilendo $aves?

Taip. Įmonės gali pasiūlyti kvalifikuotą išėjimo į pensiją planą iš privataus tiekėjo, kuris leistų sutaupyti daugiau, tuo pačiu suteiktų mokesčių paskatų ir daugiau pritaikytų.

Pažiūrėkime, kaip valstybės mandatas IRA susilygins su populiariausiu „Ubiquity“.smulkaus verslo taupymo planas:

Didžiausia darbuotojo metinių įmokų suma

Papildomas metinis darbdavio įmokų limitas

Taip, iki papildomų 40 500¹ USD

Fiksuoti mokesčiai, kurie nedidėja atsižvelgiant į jūsų sąskaitos likutį

Mokesčių kreditas, kurio bendra suma gali siekti 5500 USD per metus – arba 16 500 USD pirmuosius trejus naujojo 401(k) plano metus2

Lankstus automatinio registravimo ir teisių suteikimo grafikas

Investavimo gairės, pagrįstos individualia rizikos tolerancija

Darbuotojų priėmimo susirinkimai ir švietimas

Automatinis registravimas ir eskalavimas

Reikalingas privalomuoju lygiu

Pritaikomos investicijų grupės

Ši riba priklauso nuo pragyvenimo išlaidų padidėjimo vėlesniais metais (ankstesnius metus žr ši pragyvenimo išlaidų koregavimo lentelė.)

Galimas reikalavimus atitinkantiems darbdaviams, turintiems mažiau nei 100 darbuotojų, kurie praėjusiais metais gavo ne mažesnę kaip 5 000 USD kompensaciją, turėjo bent vieną dalyvį, kuris buvo mažai apmokamas darbuotojas ir per pastaruosius 3 metus neprisidėjo prie išmokų plano savo darbuotojams pagal planą, kurį remiate jūs arba kontroliuojamos grupės, kuriai priklauso ir jūs, narys.

Pasirinkite geresnį taupymo būdą naudodami „Ubiquity 401(k)“

Jei ieškote didžiausio taupymo potencialo ir mokesčių lengvatos, „Ubiquity“ siūlo tinkinami 401 (k) planai kurie veikia kaip a Merilando $aves alternatyva. Jau daugiau nei du dešimtmečius sukūrėme fiksuoto mokesčio išėjimo į pensiją planus, skirtus mažoms įmonėms, kurie jums ir jūsų darbuotojams pristatomi internetu. Tai reiškia, kad nėra paslėptų mokesčių ar AUM mokesčių smulkiu šriftu. Padėjome šimtams tūkstančių darbuotojų sutaupyti savo ateičiai.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *