Nuomos su tradicine nekilnojamojo turto agentūra privalumai ir trūkumai

Nuoma su nekilnojamuoju turtu turi privalumų ir trūkumų. Bet kuriuo atveju būtina žinoti tarpininkų atliekamus darbus ir apskaičiuoti šių paslaugų kainą bei šiuo metu nuomos rinkos siūlomas alternatyvas.

Kokius darbus atlieka nekilnojamojo turto agentūros, kad išsinuomotų butą?

Tradicinės nekilnojamojo turto agentūros iš esmės atlieka dvi funkcijas: viena vertus, jos ieško nuomininkų ir, be to, yra atsakingos už abiejų pusių konsultavimą dėl nuomos procedūrų.

Kalbant apie nuomininkų paiešką, NT agentūros dažniausiai neturi potencialių nuomininkų portfelio, jų darbas dažniausiai yra paremtas skelbimų publikavimu, todėl būtent potencialūs nuomininkai kreipiasi į tarpininką.

Nuomos valdymo konsultacijos baigiasi pasirašius sutartį. Nekilnojamojo turto agentūra yra atsakinga už išankstinės nuomos procedūrų įvertinimą ir galinčių kilti problemų sprendimą prieš įforminant sutartį. Tačiau atlikus pirmą įmoką nekilnojamojo turto agentūra nebeteikia tarpininkavimo ar konsultavimo paslaugų.

Kalbant apie komisinius, nekilnojamojo turto paslaugų kaina yra kintama, todėl kiekvienas tarpininkas nustato įkainius, kurie, jo nuomone, yra tinkami, nors paprastai tai yra mokėjimas pagal nuomos kainą, pavyzdžiui, mėnesinė įmoka.

Nuomos su nekilnojamojo turto agentūra privalumai

Nuomos su nekilnojamojo turto agentūra privalumai yra šie:

 • Nekilnojamojo turto agentūros dalyvavimas išankstinės nuomos procese suteikia paramą turtą nuomojančiam asmeniui. Nuomos procesas gali būti labai sudėtingas, nekilnojamojo turto technikai gali padėti priimti sprendimus, kurie bus svarbūs nuomojant.
 • Vienas iš pagrindinių nuomos su nekilnojamojo turto agentūra privalumų yra tas, kad jums nereikės tvarkyti didelės dalies su nuoma susijusių procedūrų. Be sutarties, būsto nuoma apima daugybę administracinių procedūrų, kuriomis privalome pasirūpinti. Nekilnojamojo turto agentūra yra atsakinga už jūsų konsultavimą proceso metu prieš nuomojant.
 • Nuomojant būstą būtina nustatyti kainą. Nekilnojamojo turto agentūros žino rinkos kainas rajone, atsižvelgdamos į kiekvieno būsto ypatybes, todėl gali patarti nustatant kainą.

Apskritai, nekilnojamojo turto agentūros nuomos proceso metu siūlo paslaugas, kurios leidžia užtikrinti ekonomines ir administracines Jūsų būsto sąlygas.

Nuomos su nekilnojamojo turto agentūra trūkumai

Būsto nuoma su nekilnojamojo turto agentūra savininkui turi ir trūkumų:

 • Pasirašius sutartį, NT įmonė tarpininkavimą dažniausiai nutraukia, todėl bet kokią sutarties galiojimo metu iškilusią problemą turi spręsti savininkai, nuomininkai ar kitos tarpininkaujančios organizacijos.
 • Nekilnojamojo turto agentūros dirba komisiniu būdu, už visas jų siūlomas su nuoma susijusias paslaugas bus atlyginta finansiškai.
 • Nekilnojamojo turto agentūros siūlo bendras paslaugas daugeliui skirtingų klientų, todėl nekilnojamojo turto bendrovei labai sunku pasiūlyti Jums individualizuotas paslaugas arba tokias, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų nuomojamam būstui.
 • Nekilnojamojo turto agentūrų paslaugos daugiausia orientuotos į patį nuomos procesą, labai mažai siūlo išplėstas paslaugas, susijusias su kitais galinčiais iškilti poreikiais, tiek prieš įforminant nuomą, tiek po jo.
 • Kai kuriais atvejais nekilnojamojo turto agentūros reikalauja, kad sutarties galiojimo metu pasirašytumėte išskirtinumo sutartį, tai reiškia, kad nuomos sutarties atšaukimo atveju vėl privalėtume kreiptis į nekilnojamojo turto agentūros paslaugas arba sumokėti baudą. jei ne. daryk.
 • Apskritai nekilnojamojo turto agentūros nesugebėjo prisitaikyti prie paslaugų, kurių reikalauja dabartiniai savininkai ir nuomininkai, ir retai siūlo internetinius nuomos valdymo kanalus.

Išnuomokite savo namus su nekilnojamojo turto agentūra arba su ja

Mes nesame tradicinė nekilnojamojo turto agentūra, mūsų kompleksinės paslaugos leidžia gauti jums reikalingus patarimus ir sprendimus laikotarpiu iki nuomos, taip pat turėti ekspertų komandą nekilnojamojo turto valdymo srityje sutarties galiojimo laikotarpiu.

Vienas pagrindinių nekilnojamojo turto agentūrų minusų yra tas, kad sumokėjus nuomos valdymo komisinį, jų paslaugos sumažinamos arba nutraukiamos. Kartais nekilnojamojo turto bendrovės apie paslaugų teikimą praneša jau po sutarties pasirašymo, tačiau ištikus bėdai su nuomininkais į tai nepaiso.

Turėdami visas paslaugas, kurių reikia norint valdyti nuomą. Mes ne tik padedame surasti tinkamiausius jūsų būstui nuomininkus, bet ir siūlome šias paslaugas:

 • Vertiname Jūsų turtą.
 • Įvertiname kiekvieną Jūsų būstu besidomintį nuomininką.
 • Atliekame pilną dokumentų tvarkymą.
 • Tvarkome indėlį ir mokėjimus.
 • Mes pasirūpinsime apmokėjimu, jei jūsų nuomininkai įsipareigojo nevykdyti.
 • Papildoma draudimo apsauga.
 • Išnuomokite, net jei jūsų butas tuščias.
 • Turime pažangiausią internetinę nuomos valdymo platformą.

Mes siūlome jums visą savininkams skirtą paslaugą, kurią naudodami visada galėsite priimti geriausią sprendimą dėl nuomos. Jus nuolat palaiko komanda, kuri specializuojasi nekilnojamojo turto paslaugų srityje, galinti padėti bet kokiomis aplinkybėmis.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *