Perdėlioti arba refinansuoti mano skolą. Kas geriau?

Kai kyla problemų apmokėti skolą, didžiausia klaida, kurią galite padaryti, yra jos neatšaukimas, nes tai sukels teisinių problemų, dėl kurių ateityje negalėsite gauti paskolų ir kreditų. Laimei, yra dvi alternatyvos, kad išspręstumėte šią aklavietę: refinansavimas ir skolų atidėjimas.

Chapacash, a paskolos internetupaaiškiname skirtumą tarp šių dviejų, kad galėtumėte nustatyti, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Skolos refinansavimas ir perkėlimas yra alternatyvos, leidžiančios visais atvejais pailginti įsipareigojimų mokėjimo terminą ir pritaikyti naują grafiką prie realios mokėjimo galios.

Kita vertus, tvarkaraščio keitimas nereiškia esamų sutarties sąlygų keitimo, refinansavimas, kita vertus, reiškia pakeitimus, pavyzdžiui: palūkanų normą, terminą, mėnesines įmokas ir pan.

Abiem atvejais skolininkai, prieš imdamiesi bet kokios formos skolos grąžinimo strategijos, turėtų apsvarstyti tikrąją bankroto kainą.

Skolų atidėliojimas

Kai skolininkas susiduria su laikina finansine ar asmenine problema, pavyzdžiui, patyręs nelaimingą atsitikimą ar ligą, jis gali nespėti laiku atlikti mokėjimų.

Būtent tada skolų atidėjimas pateikiamas kaip šios problemos sprendimas. To prašo skolininkas prieš atsilikdamas nuo mokėjimų, įvertinęs esamą finansinę būklę.

Spalio mėnesio svetainėje minima, kad tokiu būdu tarp skolininko ir banko vyksta derybos dėl mėnesinės įmokos mokėjimo termino padidinimo, kad skolininkas neįgytų neigiamo įvertinimo už laiku nesumokėjimą. Tokiu atveju pradinės sutarties mokėjimo sąlygos nesikeičia.

Taip pat nurodo, kad skolos atidėliojimas nekeičia skolininko kredito profilio, todėl jis neturės neigiamos ataskaitos.

Kita vertus, tai rodo, kad paprastai planavimo keitimas yra lengvatinis laikotarpis, per kurį susidaro palūkanos. Šiuo laikotarpiu tam tikro įmokų skaičiaus mokėjimas atidedamas, tačiau kreditas kapitalizuoja palūkanas, todėl vėliau mokėtina įmoka bus didesnė.

Taigi, pasibaigus grafiko keitimo laikotarpiui, mėnesinis mokestis didės, nes palūkanos, gautos tuo metu, kai klientas nemokėjo mokesčių, bus skaičiuojamos nuo kito mėnesio, einančio po minėto laikotarpio pabaigos.

Tai gali jus sudominti: Kaip gauti geriausią paskolą mano verslui

Skolos refinansavimas

Žmonės dažniausiai siekia refinansuoti tam tikras skolos ypatybes, kad gautų esamai ekonominei situacijai palankesnes paskolos sąlygas.

Kaip nurodo „Investopedia“ svetainė, skolos refinansavimo metu skolininkas kreipiasi dėl naujos paskolos, kurios sąlygos yra geresnės nei ankstesnė sutartis ir kurią galima panaudoti ankstesniam įsipareigojimui apmokėti.

Refinansavimo pavyzdys būtų naujos, pigesnės paskolos paėmimas ir iš tos paskolos gautų lėšų panaudojimas esamos paskolos įsipareigojimams apmokėti.

Taip pat tai rodo, kad šis tipas naudojamas dažniau, nes tai greitesnis procesas, lengviau kvalifikuojamas ir turi teigiamos įtakos kredito reitingui, nes mokėjimų istorijoje atsispindės pradinė mokama paskola.

Kita vertus, minima, kad refinansuoti yra keletas priežasčių, dažniausiai pasitaikančios – paskolų palūkanų mažinimas, skolų konsolidavimas, paskolos struktūros keitimas ir grynųjų pinigų atlaisvinimas.

Aukštą kredito balą turintiems skolininkams ypač naudingas refinansavimas, nes jie gali užsitikrinti palankesnes sutarties sąlygas ir mažesnes palūkanų normas.

Kitaip tariant, viena paskola pakeičiama kita, todėl ji dažnai naudojama, kai pasikeičia palūkanų normos, galinčios turėti įtakos naujai kuriamoms skolų sutartims.

Skolos refinansavimas gali leisti skolininkams mokėti daug mažiau palūkanų už tą pačią nominalią paskolą.

Šia prasme jis pabrėžia, kad svarbu nepamiršti, kad kai kalbama apie paskolų grąžinimą prieš terminą, daugelis terminuotų paskolų turi atidėjinių, ty terminų, kurie numato baudas anksčiau laiko grąžinus paskolą. .

Tokiose situacijose skolininkai, apskaičiuodami grynąją dabartinę vienos paskolos kainos ir kitos paskolos vertę, turėtų atlikti reikiamą patikrinimą.

Na, dabar jūs žinote skirtumą tarp termino keitimo ir skolos patikslinimo ir žinote, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų aplinkybėms.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *