Safe Harbor 401(k) planai: klausimai ir atsakymai

Mažos įmonės turi daugybę išėjimo į pensiją planų variantų. Vienas iš jų yra Safe Harbor 401(k) planas, kuris sumažina plano administravimo pareigas ir atleidžia jus nuo kasmetinių IRS patikrinimų. Nors šios laiko taupymo paskatos yra neabejotinai patrauklios, smulkaus verslo savininkams svarbu apsvarstyti, kaip „Safe Harbor“ parinktis atitinka kitus smulkaus verslo išėjimo į pensiją planus.

Šie 401 (k) klausimai ir atsakymai gali padėti nustatyti, ar saugaus uosto plano nuostata tinka jūsų smulkiajam verslui.

Kas yra Safe Harbor 401(k)?

Visiems kvalifikuotiems pensijų planams taikomi tam tikri nediskriminavimo testai, siekiant patikrinti, ar jie nesuteikia nesąžiningų pranašumų savininkams ir aukštą atlyginimą gaunantiems vadovams, palyginti su kitais darbuotojais. „Saugaus uosto“ nuostatos leidžia nedelsiant gauti pensines išmokas ir leidžia planui apeiti nediskriminavimo testus.

Šie planai įgalina darbdavio įmoką į darbuotojo 401 (k) sąskaitą. Ši suma yra iš anksto nustatyta ir paprastai nurodoma dalyvio atlyginimo procentais. Dažniausia saugaus uosto įnašo forma yra atitikmuo, o tai reiškia, kad darbdavys yra atsakingas tik už įnašą, kai tai daro ir darbuotojas.

Kokių konkrečių nuostatų reikia planui, kad būtų galima pretenduoti į saugaus uosto apsaugą?

Smulkaus verslo 401(k)s su saugaus uosto nuostatomis paprastai apima vieną iš trijų darbdavio įmokų alternatyvų:

  • Įmonė moka 100% darbuotojo įmokų iki 3% darbuotojo atlyginimo, su galimybe papildomai mokėti 2% prie pusės atlyginimo.
  • Įmonė moka 100% darbuotojo įmokų iki 4% darbuotojo atlyginimo, be galimybės mokėti papildomas darbdavio įmokas.
  • Įmonė moka 3% darbuotojo atlyginimo sumą be darbuotojo įmokų.

Kaip maža įmonė įgyvendina Safe Harbor 401(k) planą?

Jei mažoji įmonė nori įtraukti saugaus uosto nuostatas į pensijų planą, ji turi iš anksto raštu pranešti apie šias nuostatas visiems darbuotojams. Tame pranešime turi būti nurodytos saugaus uosto nuostatos, kurias mažoji įmonė nusprendė priimti, taip pat išsami informacija apie nuostatų poveikį apmokestinimui ir darbuotojų teisėms. Smulkusis verslas taip pat turi įtraukti įnašus ir planuoti administravimo išlaidas į savo apskaitos sistemas.

Kokią naudą mažosioms įmonėms teikia Safe Harbor 401(k) planai?

Pirma, kai darbdavys savo 401(k) plane turi saugaus prieglobsčio funkciją, svarbiausias pranašumas yra tai, kad jis automatiškai atleidžiamas nuo metinio atitikties tikrinimo, reikalingo visiems ne Safe Harbor 401(k) planams. Šis bandymas iš esmės yra vyriausybės įgaliota plano peržiūra, kurios tikslas yra užtikrinti, kad pats 401 (k) planas nebūtų pernelyg naudingas įmonės darbuotojams, gaunantiems didelį atlyginimą (HCE).

Didelį atlyginimą gaunantis darbuotojas paprastai yra asmuo, kuriam priklauso arba priklausė daugiau nei 5% verslo dalies bet kuriuo metų ar praėjusių metų laikotarpiu. Kitas HCE apibrėžimas yra tas, kuris praėjusiais metais uždirbo daugiau nei 135 000 USD.

Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti atliekant bandymų sezoną, yra tai, kad 401(k) plane nėra saugaus uosto ir jis atliekamas kasmet. vidutinis visų ne HCE įmokų tarifas, tada per didelę įmoką sumokėjęs HCE turės paimti privalomą paskirstymą iš savo sąskaitos. Be to, šie pinigai nebebus kaupiami jų išėjimo į pensiją sąskaitose.

Kaip kvalifikuoti automatinio įnašo susitarimai (QACA) veikia Safe Harbor 401(k) planą?

QACA yra Safe Harbor 401(k) poaibis, apimantis automatinio registravimo nuostatas. Naudodamas QACA parinktį, smulkusis verslas privalo mokėti atitinkamas įmokas į darbuotojų pensijų plano sąskaitas. Pagrindinė QACA nauda yra ta, kad ji leidžia smulkiajam verslui įgyvendinti dvejų metų teisių suteikimo grafiką, skirtą darbdavio suderinamoms įmokoms.

Daugiau Safe Harbor 401(k) klausimų?

Jei turite klausimų apie 401 (k) išėjimo į pensiją planus jūsų smulkiajam verslui, įskaitant tai, kaip pasinaudoti saugaus uosto mokesčių kreditais, susisiekite su Ubiquity – vienu geriausių pigių ir vienodo mokesčio smulkiojo verslo 401 (k) s tiekėjų Amerikoje. .

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *